:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu GECE...
ROSE
Seninleyim bu gece de... Uzun s?recek bir gece i?te!.. G?zlerini d???n?yorum saatlerdir. Derin mi derin, deniz mi deniz... D???ncelerim dalgalan?yor k?y?lar?na; y???l?yor g?zlerinin... Bu gece bir g?l kopard?m sana... Ya?am olmayan da?lardan getiremedim, veremedim ?i?e?imi... Oysa bir g?rsen; ellerim kan, y?re?im kan...

Tanr? varsa e?er bu gece ?ld?rs?n beni!.. ??nk? sen vars?n, seninle ya?amak var! Tanr? varsa e?er; sen vars?n!.. B?yle bir gecede ?lmek var... Bu gece, tanr? terketti bizi, yaln?z kald?k. ?mitsiz, ?aresiz, tanr?s?z... Herkes bir tanr?, sen tanr?dan daha bir tanr?... Bu gece mum ?ald?m zenginlerden, ?yle g?zel ki; daha parlak di?er mumlardan... Sana vermek i?in ?ald?m. Belki beni daha ?ok seversin diye, ba?ka ???kta beni anars?n diye... ??nk? daha ne geceler olacak; karanl?k m? karanl?k...

Seninleyim bu gece de... S?cac?k uyuyorsun. G?r?yorum. Bebeksin; bebeklerden de bebek... Sana bebe?im demekte haks?z de?ilmi?im!.. Benim ?zerime kar ya??yor, ???yorum. Yine de seni sar?yorum, seni ?s?t?yorum. S?cac?k g?l?ms?yorsun bana... Sen bilmeden ben a?l?yorum.

Bu gece yaln?zl??a verme beni, rahats?z et, uyutma!.. Tek iste?im ceylan g?zlerine bakmak. Tamam gitmek istiyorsan git ama g?zlerini bana b?rak!!! Bu gece; duvar? sensin odam?n, masas? sensin. Kalem, ka??t, ?l?m, her?ey... Bu gece ?iirler sensin... ??kiler ve g?zya?lar? gibi d?nya sensin bu gece... Denizler sensin bu gece... Bu gece yok mu bu gece; her geceden daha ?ok benimsin!!!
Ara
*TATLI BELA*
Bu gece yalnızlığa verme beni, rahatsız et, uyutma!.. Tek isteğim ceylan gözlerine bakmak. Tamam gitmek istiyorsan git ama gözlerini bana bırak!!! Bu gece; duvarı sensin odamın, masası sensin. Kalem, kağıt, ölüm, herşey... Bu gece şiirler sensin... İçkiler ve gözyaşları gibi dünya sensin bu gece... Denizler sensin bu gece... Bu gece yok mu bu gece; her geceden daha çok benimsin!!!....özellilke burası bir harika...tşklr....
€BeRimSin
Tşk'ler Harikaydı...
ROSE
rica ederimmmm......
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım...Smile
Sabah oldu ben teşekür edene kadar...SmileSmileSmile
Günaydın ve yüreğinde hep güneş doğusun...Smile
Ara
ROSE
rica ederim peri........