:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: En çok kim ölünce ağlarsınız?
Annemmmmm
100.00%
3 100.00%
Babammmm
0%
0 0%
Abimmmmm
0%
0 0%
Ablammmm
0%
0 0%
Dedemmm (annem tarafından)
0%
0 0%
Anneannemmm
0%
0 0%
Babaannemmm
0%
0 0%
Dedem (babam tarafından)
0%
0 0%
Teyzem
0%
0 0%
Halam
0%
0 0%
Dayım
0%
0 0%
Amcam
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 3 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allah Gecinden Versin!
PrinceSs
ALLAH gecinden wersin ailenizden kim ölürse en çok ağlarsınız?
çσкσ`ρяιη¢єѕ
pöLe pi ayırıMMı yapcass yanee...hepSinde aqlarımm chook saCma pi anqett oLmu$h...
Ara
PeriKIZI35
Allah gecinden versin tatlım yaa,ben babamı kaybettim abimi kaybettim, abimi çok özlüyorum mesela, oda beni çok severdi, Allah geride kalanlara sabır versin, ölen kişinin de taksiratını affetsin... ama şunu da itiraf edeyim, hayat arkadaşımı kaybedersem çoooook fazla üzülürüm, çünkü adı üstünde eşim yani, hayatımı paylaştığım insan, bir can yoldaşı...
Ara
PrinceSs
PeriKIZI35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah gecinden versin tatlım yaa,ben babamı kaybettim abimi kaybettim, abimi çok özlüyorum mesela, oda beni çok severdi, Allah geride kalanlara sabır versin, ölen kişinin de taksiratını affetsin... ama şunu da itiraf edeyim, hayat arkadaşımı kaybedersem çoooook fazla üzülürüm, çünkü adı üstünde eşim yani, hayatımı paylaştığım insan...

çooookk üzüldüm şimdi diorumda insanlar bencilliği bırakıp hem kendileri için hem başkaları için bişeyler yapsa...sen daha çook gençsin böYle üzüntüler yaşaman beni üzdü...Hayat işte 2dk sonra ne olcağı belli deil...Sen böyle şeyleri unutup hayata yeni bir sayfa açmalısınız bence o zmn böyle düşünmene grk kalmaz.EvLiMİsİN?mRk Ettim
PeriKIZI35
ezgi26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çooookk üzüldüm şimdi diorumda insanlar bencilliği bırakıp hem kendileri için hem başkaları için bişeyler yapsa...sen daha çook gençsin böYle üzüntüler yaşaman beni üzdü...Hayat işte 2dk sonra ne olcağı belli deil...Sen böyle şeyleri unutup hayata yeni bir sayfa açmalısınız bence o zmn böyle düşünmene grk kalmaz.EvLiMİsİN?mRk Ettim

evet canım evliyim, bende yeni bir sayfa açtım kendime zaten ama bitmiş tükenmiş bir haldeyim sanki ölecek gibiyim, çünkü birini çok sevdim ve onu kaybettim yani elimden aldılar ve buda bana tarifsiz acılar yaşattı, tedavi görüyorum bende, hasta oldum yıprandım, bazen sinir krizleri geçirip ağlıyorum, beni intiharın eşiğinden kurtaran kişiyle evlendim, bana çok değer veren birisi ve beni çok seven, o olmasa ölürdüm, Allah yaşadıklarımı düşmanıma yaşatmasın, acımı paylaştığın için çok teşekkür ederim canım...
SadSadSad
Ara
blue_belial
iki abla mı, baba mı, tüm amcalarımı, dedemi ve bi çok arkadasımı kaybettım
hıcbırınde aglamadım. cok uzuldum, ölmek ıstedım belkı ama hıc aglamadım

bı tek bırı bana haksızlık yaptıgında benım elımden bısey gelmez ıse
elım kolum baglı ole sap sap durursam, bıseyler yapamazsam
yada cok sevdıgım bırısının bı sıkıntısı olurda yardım edemezsem
o zaman sinirden aglarım.
PrinceSs
PeriKIZI35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet canım evliyim, bende yeni bir sayfa açtım kendime zaten ama bitmiş tükenmiş bir haldeyim sanki ölecek gibiyim, çünkü birini çok sevdim ve onu kaybettim yani elimden aldılar ve buda bana tarifsiz acılar yaşattı, tedavi görüyorum bende, hasta oldum yıprandım, bazen sinir krizleri geçirip ağlıyorum, beni intiharın eşiğinden kurtaran kişiyle evlendim, bana çok değer veren birisi ve beni çok seven, o olmasa ölürdüm, Allah yaşadıklarımı düşmanıma yaşatmasın, acımı paylaştığın için çok teşekkür ederim canım...
SadSadSad

acıları paylaşırsan biter bence önemli olan o günleri unutup o seni kurtaran kişiye minnettar kalıp kendini meşgule almak.ALLAH korumuş seni senin gibi ii yürekli birini yanımıza çağırmış.Sewmek güsel benden bi öneri:Çocukkk olursa herşeyi unutursunnn:Smile adını EZGİ koy:Smile :Smile :Smile Erken olabilir ama bence tek çaresi bu "meşgaleen olur":Smile :k: :k:
PrinceSs
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iki abla mı, baba mı, tüm amcalarımı, dedemi ve bi çok arkadasımı kaybettım
hıcbırınde aglamadım. cok uzuldum, ölmek ıstedım belkı ama hıc aglamadım

bı tek bırı bana haksızlık yaptıgında benım elımden bısey gelmez ıse
elım kolum baglı ole sap sap durursam, bıseyler yapamazsam
yada cok sevdıgım bırısının bı sıkıntısı olurda yardım edemezsem
o zaman sinirden aglarım.

demekki çok güçlü birisin...ölmek beceri deil ölünce dertler bitmez bence dünyada mutlu olll işte böyle Bİ GÜLÜCÜK:Smile
samet.k
kusura bakma ama cok berbat bı anket sacma geldı daha ıı olabılırdıSad
Ara
PeriKIZI35
acılar paylaşıldıkça azalır evet çok doğru yazmışsın tatlı kardeşim, ama çocuk düşünmeden önce tedavi olup eski sağlığıma kavuşmam gerek bitanem, sen bilmiyorsun ama ben çok hastayım, yakında ameliyat olucam... ölmedim ama ölmekten beter oldum işte bu yüzden yaşadıklarımı Allah'ım düşmanıma bile yaşatmasın diyorum...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:28 AM