:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Hayalin de Gizlediğin Evi Paylaşır mısın Benle???
Büyük, görkemli bir malikane
6.67%
1 6.67%
Küçük ama sıcak bir aşk yuvası
6.67%
1 6.67%
Salonunda şöminesi olan iki katlı bir dağ evi
20.00%
3 20.00%
Başımı sokacak bir ev olsun da nasıl olursa olsun
6.67%
1 6.67%
Triplex bir villa, yüzme havuzlu olsun Wink
20.00%
3 20.00%
Bir konak hayal ederim, kocaman bir ailem olsun isterim
6.67%
1 6.67%
Bir gökdelenin tepesinde ve tüm şehir ayaklarımın altında
6.67%
1 6.67%
Yanımda sevdiğim insan olduktan sonra tek göz eve bile razıyım
13.33%
2 13.33%
Banyosunda jakuzisi olan lüks bir ev
6.67%
1 6.67%
Diğer
6.67%
1 6.67%
Katılımcı sayısı: 15 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hayalinizde ki Ev...
PeriKIZI35
bana hayalinizde ki Evi anlatın...
Ara
PrinceSs
Bahçeli, teraslı, 5 katlı, içinde hizmetçiler var dışında havuz, renkli ve arkadaş evi ormanlık alanda bütün çeşit evcil hayvanların olduğu bir yer ne güselll olur
PrinceSs
ama aslında ev olsunda nasıl olursa olsunn Smile dimi yani
PeriKIZI35
valla haklısın ezgi'cim, çok güzel anlatmışsın, bir an için gaflete düşüp böylesine güzel bir seçenek koymadığım için bak kızdım şimdi kendime, canım benim sen ufku geniş ve evrensel bir insan olarak yetişiyorsun, tebrik ederim seni ve başarılarının daim olabilmesi dileğiyle Allah'a emanet ol kardeşim, tarafımdan öpüldün...
Ara
PrinceSs
tşk ederimm Smile
PeriKIZI35
ezgi26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşk ederimm Smile

rica ederim Wink
Ara
PrinceSs
ne güselde bir anket oldu biz kirada oturuoruz bugün çekilişe girdik ev için belli olcak bugün dua edin Smile
PeriKIZI35
ezgi26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne güselde bir anket oldu biz kirada oturuoruz bugün çekilişe girdik ev için belli olcak bugün dua edin Smile
dua ettim bile tatlım, bende kirada oturuyorum, evim var aslında işte kiradayım, kaderin cilvesi ve uzun hikaye, anketime zaman ayırdığın için çok teşekkür ederim canım, sende çok güzel anketler hazırlıyorsun, sana rakip tanımıyorum bu konuda çünkü süpersin WinkWinkWink
Ara
PrinceSs
PeriKIZI35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dua ettim bile tatlım, bende kirada oturuyorum, evim var aslında işte kiradayım, kaderin cilvesi ve uzun hikaye, anketime zaman ayırdığın için çok teşekkür ederim canım, sende çok güzel anketler hazırlıyorsun, sana rakip tanımıyorum bu konuda çünkü süpersin WinkWinkWink

üzüldüm herkesin 1 evinin olması çok ii olur ama işte dediğin gibi kaderin cilvesi bazen dersin benim olacak ama olmuo istediğini elde edeblmek çok zor bu devirde bunun yüzünden annem ile babam bir çok kez kavga etti nihayetinde barıştılar bu bizim neredeyse 5. çekilişimiz bu da olmassa artık kendi gücümüz yettiği kadar alacağız bu arada iltifatların için tşkler sende hiç kimseye ne rakipsin nede rakip tanıyorsun seni sewdim:k: sen çokk iisin:Smile :Smile :Smile
çσкσ`ρяιη¢єѕ
yHaa phenn ölee yanımmda sefdiqim oSSundaa teq gös efde de otururuM weYa da kuru eqmehk faLann yerim gißilerindenn ceFaßlarr feremicem...WinkhafuSluu- jaquSilii falann phenn ßölee Pii ef iSterdimm...qerHci katI önemLi diiL ölee 3-4 katt oSSun demiorum ama hafusu falann ossun yaneTongue
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:00 AM