:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canimmmm..!!
ROSE
Can?m, sana "Can?m" diyorum, bir daha hi? demeyece?im i?indir belki... Ayr?lmam?z neyi de?i?tirecek, ayr?l?k y?re?imden silip atabilir mi seni derdin. Kimbilir...

Bu sana son yaz???m. S?zc?klere y?klemeye ?al??t???m duygular?m, beyaz ka??tlar?n keskin kenarlar?yla nas?l da par?alan?yor b?yle... ?lk kez yazmak b?yle zor, anlatmak bu kadar olanaks?z... ??imde ?a??ldayan her?eyin, sana do?ru akt???n? duyupta bunu anlatamamak; ne ac?... Oysa, seni her d???nd???mde, sesim, zaman?n ve mekan?n olmad??? g?r?nmeyen ince ipeksi bir yolda ilerleyip kulaklar?na akmad? m??..

Her d???nd???mde seni, yapmam gereken sadece izlemekti. Ruhumun sana ak???, o h?zl? ama bir o kadar yava?, delice ama bir o kadar sakin, co?kuyla ama nas?l huzurlu bir ?a?lamayd? onlar?n hepsi... Hemen duyard?n; b?y?k kalabal?klarda, iki ki?ilik yaln?zl?klarda, yada g?zlerin maviliklere kilitlenmi?... Duyard?n... Hala duyuyorsun... ?imdi, ?u an, seninle konu?urken, ruhunda geziniyorum yine... Bakt???n yerden uzakla?an bak??lar?n?, o kimselere hissettirmedi?in bir anl?k dalg?nl???, sadece an?n yakalad??? o ince s?z?y?... Kapa g?zlerini... Sen hep duyacak m?s?n beni, ben hep anlatacak m?y?m; bilmiyorum... Ama, madem ayr?lanlar hala sevgili, ayr?lanlar hala sevdal?, bu ayr?l?kta bitmeli...

Ayr?l?k... Ne ?ok korkard?k bu s?zc??e y?klenen anlamdan... Oysa ?imdi anl?yorum ki, ayr?l???n kendisi de?il, ayr?lmakm?? as?l zor olan... Ayr?lmay? ba?arana kadar ya?an?lanlar, o kanatan ac?tan korkulu bekleyi?ler... O kopu?u ya?amak, art?k ba?ka biri de?il, sen olan o varl??? oldu?u yerden ??karmaya ?al??mak, a?lamak git art?k i?imden diyebilmek, ama daha derken pi?man olup hay?r kal ne olur diye yalvarmak... Ne kadar zordu... ?yle i?imdeydin ki, seni ordan ??karmak kendimi parampar?a etmek demekti... Ayr?l?k... O kanl? zafer... ?imdi payla?t???m?z i?te bu... ??imizde o bo?lu?un b?y?k ac?s? y?z?m?zde birbirimizin kan? var hala...

Can?mmmm, diyorum son kez sana... Bir daha demiyece?imdendir bu, ve bir daha yazmayaca??mdan.
Ara
*TATLI BELA*
canım çok güzl...tşklr....Confusedmiley19:
€BeRimSin
Çok Çok Çok Saol...
ROSE
teşekkürler arkadaşlar......
Ara
MasaL_perisi
Te?ek?rler can?mmmmmConfusedmiley2: Confusedmiley20:
Ara
ROSE
rica ederim canım......
Ara
ROSE
Canım, sana "Canım" diyorum, bir daha hiç demeyeceğim içindir belki... Ayrılmamız neyi değiştirecek, ayrılık yüreğimden silip atabilir mi seni derdin. Kimbilir...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 02:30 PM