:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
s£ni s£viyorum...
€BeRimSin

[SIZE=3]
senila3.jpg

[SIZE=5]Sadece kim oldugun degil, sen oldugun için ve seninle beraberken kim oldugumu, benligimi anladigim için.

SENI SEVIYORUM!..
Sadece kendine yaptiklarin için degil, bana kattigin güzellikler için.

SENI SEVIYORUM!..
Içimdeki çocugu, sakli kalmis ben'i yeryüzüne çikardigin ve sana ihtiyacim oldugu her an tüm duyarliliginla yani basimda oldugun için.

SENI SEVIYORUM!..
Elini kalbimin üzerinde hissettigim zaman, üzüntülerimi alip, onlarin yerine simdiye kadar hiç kimsenin basaramadigi o sicakligi, o içtenlik isigini bana duyurmayi basardigin için.

SENI SEVIYORUM!..
Hayatimi kutsal bir sevgi tapinagina çevirdigin ve her günümü yasam senligine, unutulmayan siirlere dönüstürdügün için.

SENI SEVIYORUM!..
Çünkü, sen, simdiye kadar hiç basaramadigim seyleri, kendimle dost ve barisik olmayi ve hiç bir zaman tadamadigim kadar mutlu olmami sagliyorsun ve bütün bunlari yalnizca sözlerinle, dokunusunla yada isaretle degil, kendin olmakla yapiyorsun.
[/SIZE]

[/SIZE]

[ses]http://ntmlab.mech.okayama-u.ac.jp/cetin/ONUR%20AKIN%20-%20Seviyorum%20Seni%20%281%29.mp3[/ses]

:k:
PeriKIZI35
yüreğine sağlık arkadaşım, sonsuz bir aşk ve sevgiyle kalabilmen dileğiyle... ben sevdiğime kavuşamadım ama dileğim herkesin sevdiğine kavuşabilmesidir, daha fazla dayanamayıp ağlamamak için hemen çıkıyorum buradan...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  S€ni S€viyoRuM-SaD€c€ S€ni €BeRimSin 5 828 04-09-2022, Saat: 11:36 AM
Son Yorum: wildfang
  S€ni S€viYorum DüşLerimin P€risi... €BeRimSin 5 6,828 04-08-2022, Saat: 05:48 PM
  S€viyorum S€ni Var m? ?Tiraz? OLan..? €BeRimSin 4 570 04-07-2022, Saat: 01:00 PM
  S€ni ?m?r Boyu S€viyorum... €BeRimSin 9 901 04-07-2022, Saat: 12:57 PM
  S€ni ?ok S€viyorum Ya, ?yL€ B?yL€ D€?iL €BeRimSin 2 324 04-07-2022, Saat: 12:54 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 11:19 AM