:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?derken Yabanci Sevdalara...
ROSE
giderken yabanc? sevdalara ,, sen ger?ek sevgilerini kaybedeceksin
terk edildi?in vakit.

Ve y?ld?zlar?n parlakl???nda a??r a??r tren gar?n?n merdivenlerini ??karken hep d?n?p bak?yordum arkam da
m?s?n diye,elimde kulaklar?n? bir avucumda tuttu?um yolda??m valizim ile.

Gelmeni bekleyemiyordum ki ama umuttu i?imdeki,
sevdayd?, a?kt?,?zlemdi sana ait olan.

Vakit be? kala kalbimin at??lar?n?n h?zland???,so?uk tenimin hafiften nemlenmeye ba?lad??? anda son d?d?kle iki basamak ??kt?m ve kamarama do?ru giderken,

kamaramda sen vars?n sand?m,bir heyecand? i?imdeki o an? ya?arken yine a?t?m kap?m? ama yine h?z?nd? benim i?in,
valizimi att?m oturdu?um yerin kar??s?ndaki koltu?un ?zerine.

Yava? yava? penceremin perdesini a?t?m,sigaram? yakt?m g?zlerim seni ararken h?l?.

Sensiz gecelerin sessizli?i m?r?ldan?rken kula??ma t?rk?lerini ayr?l?k treni son bir gayretle hareket etmeye ba?lad? sana sensiz vedalar?n i?inden veda ederken.

Bir ah ?ekip sigaram?n sisli avu?lar?nda bilmem ka??nc? yaln?zl?klar? ya??yordum sen ayr? d??erken yine bana

.Usul usul h?zlan?yorduk da?lar?n,yollar?n,tepelerin y?re?ini par?alarcas?na yaydan ??kan bir ok misali giderken.Unutulmu? ak?am t?rk?lerinde,hasretliklere tutunup a?larken,

yans?malar?m?n g?r?nd??? ?teki taraflar? karanl?k cam?n ?n?nde a??tlar?m? gizlemeye ?al???yordum.

sensizlik s?rg?n?nde sessiz f?rt?nalar?n getirdi?i ?zlemlerin verdi?i ac?lar i?in ba?ka ?ahide gerek var m?yd? ki,ben sensiz terk ederken ya?ad???n ?ehri.

So?uk gecelerin korla?an avu?lar?nda ayr?l?rken senden ,sanki yar?m kalm?? bir a?k? ya?ayacakt?m kalsayd?m e?er.

Perdelerini ?ekemedim ak?am?n avu?lar?nda g?zlerimi kapat?p y?re?ime uzanan sevdalar penceremden ge?erken.

Sen, nefesim kadar ger?ek ve yak?ns?n ,sevdam gibi s?ms?cak ama hep eri?ilemeyen ,hep tutulamayan ,hep ya?anamayans?n.

?aresizim ?arelerin i?inde sensizli?i yak?p y?kmaya,g?zlerimle g?r?p y?re?imle sevdi?im ya?ayamad???ms?n,

gecenin eteklerinde s?ralanm?? y?ld?zlar?n parlakl???nda sigaram?n sisli duvarlar?ndan atlayarak giderken.

Yaln?zl???m? i?iyordum yine bu ak?am yine uzaklarda sana hasretken,serin gecelerin esintilerini kovuyordum cam?n ard?nda y?re?imden habersiz.

?ark?lar? yudumluyordum sana ait melodilerde gezerken ba?l?yorum yaln?zl??? kamarama g?zlerim nemlenirken a??r a??r .

T?m y?ld?zlar bakarken bana bak?r tenli bulutlar?n d??ledi?i sevdalar? m?r?ldan?yordum yine sensiz.

Her ya?mur bir bulut bulur kendine,her ?i?ek dal?nda bir yaprak,

her deniz avu?lar?nda bir r?ht?m bar?nd?r?r,

her do?acak y?ld?z bir kuytu k??esinde yer bulur seman?n.

Ya ben senden ba?ka sen bulamam ki a?k y?zl?m,

ben hep y?ld?zlara bakar oldum sen onlar?n koynundayken , hem de ?ok parlak olan?.

Nerde olursam olay?m hep ba??m? kald?rd???mda seni g?r?yor oluyorum,??nk? sen hep bana ,

yaln?zl???ma,karanl???ma , eyl?l?me ,h?z?nlerime ayd?nl?k oluyorsun sevda y?zl?m.

Vakit ne oldu ki,d??lerimde ya?arken seninle ,sen benden ayr? benlerin i?indeyken ben hep seninleyim unutma.

Umut ,uzun bir yol seninle s?n?r?nda belki raylar? t?kenmi? trenlerin,ya?am?n kendisidir ya?mur,giden yollar?n ard?nda sevdana d??t?m.

Uykum a??rd?r ak?amlar?,y?re?im durgun ?rterken d??leri ?st?me.

Neden bu nefretin?

A?lamak g?zel ?ey Deniz gibi H?z?nlerimizde,Y?re?imin ortas?nda

Bir ba?ka sen vars?n.

Ve ben, Seni ya?murlarla sevemedim ki

Ya?murlar?n durdu?unu g?rd?m,

Seni g?ne?lerle sevemedim ki

G?ne?lerin batt???n? g?rd?m,

Seni y?ld?zlarla sevemedim ki

Y?ld?zlar?n s?nd???n? g?rd?m,

Seni bulutlarla sevemedim ki

Bulutlar?n gitti?ini g?rd?m,

Ve Ben seni ,

Ama y?re?imle, Ama g?nl?mle,

Ama kalbimle, Sevdim

??nk? y?re?imin h?l? seninle ya?ad???n? G?rd?m.

Bilir misin ya?murlar mecburdur bulutlara.ben a?k olup akarken sendeki y?re?e ???l?klar?n yetmez ki ya?murlar? sarmaya.

yaln?zl???ma seni sordum a?larken ben,

kahkahalar?n ula?amaz ki h?z?nlerime.

?zlemleri bitirmek isterken ben, y?re?imde k?? olsan sen ,

karlar?n ya?maz ki baharlara.

sevdam yendi beni bende ve zincirledi y?re?ime.

onlar seni beklediler ?aresizce seni bula bilecekleri her yerde.

gidiyor musun?al g?t?r a?k?n? kurtar y?re?imi ?a?larken sevdan.

ben ve y?re?imi sevgisizli?inle b?rak,b?rak beni ne olur giderken diye sana s?ylemi?tim veda etmeden ?nce ki bu ?ehrin mor eteklerinin mahkumuydum zaman ayr?l?kt?,

gel ki ???mesin bedenim,

nefes nefes ?ekerken bir sigara misali seni d??lerimde seninle olmak bile g?zeldi ya?mur y?reklim.

Ve art?k bir g?n?n sonunda merdivenlerden ??karken ak?am?n misafirli?ine yaln?z de?ildim i?erde suskun sevdalar?n parlayan y?ld?zlar?yla.

mor menek?elerin yapraklar?ndaki ??ng?raklar? seslenirken sevdalar?n h?z?n uykular?ndan ,

y?re?imin kenarlar?nda vaktidir h?z?n f?rt?nalar? esintilerinin gelmesi,sen kur?unlad?n da ben ?lmedim mi ki son sevdam? al?rken y?re?imden.

Yoruldum,g?zlerim art?k bakamaz oldu camdaki yans?yan bana.

Ba??m d??t? ellerimin ?st?ne,sen d??lerime.

NEDEN? N???N? N?YE?

Ben mecbur muyum cevap aramaya,sen ba?ka sevdalar?n bahar?nda d?rt yaprakl? ?i?eklerden mutluluk tac? yap?p takarken sa?lar?na,

sevdalar?ndan beyaz g?vercinleri u?ururken di?er a?klar?n koynuna,nefesini nefeslere verdi?in yabanc? a?klara.

Ama y?rekten,ama g?n?lden ama kalpten bilmem s?yler misin ki burada ve her yerde

hayk?rarak,y?re?imde,sevdamda,bahar?mda,eyl?l?mde, y?ld?z g?zl?,gece sa?l?,g?ne? tenli,ay y?rekli sevgilim ben seni hala seviyorum diye.

S?yleye bilir misin ki sen?

Ve UNUTMAYASIN K? ya?ad???n s?rece ben senin i?in do?dum,

senin i?in ya?ad?m,senin i?in sevdim ve senin i?in ?lece?im,y?r?rken k?rklardan ellilere merdivenlerde yava?larken hayat.

Ho??a kal,g?nd?z gecenin eteklerini ?ekerken elleriyle,ad?n? beraber koydu?umuz ?i?eksi sevdalar?n kaybolmayan yaln?zl???nda giderken,

sana sevdam? rehin b?rak?p ayr?lm??t?m senden,sevdi?in ellerde nefreti y?re?imden kovdu?um anda.

K???c?k y?re?inde kocaman sevdalar ?a?larken her ?ey g?nl?nce olsun a?k tanem.

Seni sevdim,

Seni ac?lara ra?men sevdim,
y?rekten,

g?n?lden,
kalpten.

A?k?n?n g?c? kalbimi yakarken hep imkans?zlar gibi neden bile soramadan gittin.

evet birimizden birinin gitme simi gerekiyordu ki,

neden?koynunda ba?ka a?klar varken ,onlar? g?ndermeden sen gittin neden?

s?yler misin bana benim sevgim,a?k?m,

sevdam yetmedi mi ki sana ,seninleyken

mutluluklar?n,tebess?mlerin yalan m?yd? o zaman .

sahte sevdalar?n sahte sevgilerin ye?erdi?i eyl?l bah?elerinin esintilerinde ben hep s?rg?nde ya?arken a?k?m?,

mart?lar bir sabah bulutlar?n d??en g?zya?lar? ile

senin evlendi?ini m?r?ldand?lar

y?re?imden habersiz kula??ma ?arpan bir tokat gibi.

Ve tahta g?c?rt?lar?n?n a??r iniltileri i?inde kap?s? ?al?nd? kamaram?n

, a?t?m ‘ge?mi? olsun efendim,Ankara gar?na ho? geldiniz’ sesiyle g?l?msedim.

uykusuz,sensiz ve d??lerimin tazeli?inde bindi?im gibi inmi?tim trenden,

yaln?z ?ehirlerin,yaln?z garlar?nda Y?NE SENS?Z ve yapa yaln?z.

MUTLUMUSUN ??MD??

S?YLERM?S?N!

Ama y?re?inden,

Ama g?nl?nden,

Ama kalbinden.
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler rose...Smile
Hiçte yanlız değilsin...Smile
Güller hep güler...Smile
Paylaşan yüreğine sağlık...Smile
Ara
ROSE
TeŞekkÜrlerrr Perİcİm SaĞolasin......
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gid€rk€n YaBancı S€vdaLara,S€n G€rÇ€k S€vgiL€rini KayB€d€c&# €BeRimSin 6 400 04-05-2022, Saat: 11:50 AM
Son Yorum: wildfang
  Arama Kend?n? G?t?rm???m G?derken! ROSE 3 483 04-04-2022, Saat: 03:41 PM
Son Yorum: wildfang
  *1 adım kaçtım derken 10 adım yaklaştım ZencefiL 12 1,159 04-26-2011, Saat: 01:25 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Eski Acılara Bakıp da Küsme Sevdalara sıla 5 565 11-26-2010, Saat: 12:17 PM
Son Yorum: sıla
  Güle Güle Derken, Merhaba ay_naz 0 321 06-13-2010, Saat: 03:25 AM
Son Yorum: ay_naz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 01:40 PM