:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: sevgililer gününde sevgilinizden ne tür bir hediye almak isterdiniz???
valla birşey beklemiyorum, hatırlayıp kutlasın yeterli...
11.11%
2 11.11%
bir öpücük yeter, benim için en güzel hediyedir...
11.11%
2 11.11%
sevimli bir ayıcık Smile
16.67%
3 16.67%
güzel bir takı olabilir...
5.56%
1 5.56%
küçük bir aşk mektubu ve içine iliştirilmiş kırmızı bir gül...
22.22%
4 22.22%
birlikte güzel bir akşam yemeği...
5.56%
1 5.56%
içinde ikimizin resminin bulunduğu güzel bir resim çerçevesi...
5.56%
1 5.56%
diğer...
22.22%
4 22.22%
Katılımcı sayısı: 18 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14şubat sevgililer gününde...
Sosyete_Kızı
İnşallah bu 14 Şubat'ta herkes sevdiğiyle beraber olur.Tabi bende Big Grin
>As!_M€L€q<
adana Ya Gelsin Yanima Yeter...çünküü Onu şok ösledimm Yafuu Sad
PeriKIZI35
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:adana Ya Gelsin Yanima Yeter...çünküü Onu şok ösledimm Yafuu Sad

İNŞALLAH GELİR BE GÜZELİM, DUALARIM SİZİNLE, BENCE SÜRPRİZ YAPAR SANA, BİRBİRİNİZİ HİÇ KAYBETMEYİN OLDU MU? BAKIN BANA NE KADAR ACI ÇEKİYORUM, ÖLMEKTEN BETER DURUMDAYIM, YİNE DE ALLAH BETERİNDEN KORUSUN DİMİ, BİRBİRİNİZE ÇOOOOOK YAKIŞIYORSUNUZ ALLAH SİZİ HİÇ AYIRMASIN, PEKİ BEN NE YAPAYIM? BANA YİNE AÄžLAMAK DÜŞÜYOR Sad BEN ALIŞTIM ARTIK AMA BÖYLE GİDERSE HAYATIMDAN OLUCAM VALLA, NEYSE İÇİNİZİ KARARTMAYAYIM ŞİMDİ, ALLAH MUTLU ETSİN CANIM SİZİ VE TÜM SEVENLERİ, VE KAVUŞTURUR İNŞALLAH SİZLERİ, DÜÄžÜNÜNÜZE ÇAÄžIRMAYI UNUTMAYIN OLDU MU? Wink
Ara
&gt;As!_M€L€q&lt;
PeriKIZI35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İNŞALLAH GELİR BE GÜZELİM, DUALARIM SİZİNLE, BENCE SÜRPRİZ YAPAR SANA, BİRBİRİNİZİ HİÇ KAYBETMEYİN OLDU MU? BAKIN BANA NE KADAR ACI ÇEKİYORUM, ÖLMEKTEN BETER DURUMDAYIM, YİNE DE ALLAH BETERİNDEN KORUSUN DİMİ, BİRBİRİNİZE ÇOOOOOK YAKIŞIYORSUNUZ ALLAH SİZİ HİÇ AYIRMASIN, PEKİ BEN NE YAPAYIM? BANA YİNE AÄžLAMAK DÜŞÜYOR Sad BEN ALIŞTIM ARTIK AMA BÖYLE GİDERSE HAYATIMDAN OLUCAM VALLA, NEYSE İÇİNİZİ KARARTMAYAYIM ŞİMDİ, ALLAH MUTLU ETSİN CANIM SİZİ VE TÜM SEVENLERİ, VE KAVUŞTURUR İNŞALLAH SİZLERİ, DÜÄžÜNÜNÜZE ÇAÄžIRMAYI UNUTMAYIN OLDU MU? Wink
İNŞ ABLAA BU ARDAA SAOLLL İİ DİLKLERİNNN İÇİNN SENDE UMARIM ÇOK MUTLU OLURSUNNN YÜSÜNDEN TEBESSÜMMM EKSİK OLMASINNN...
HIIIII ÇAÄžIRMAYI UNTMAYSSSS TÜMM DUYGUSUZ DAFETLİİİ Big Grin
CReATuRE
ondan istediğim içinden gelerek beni sevdiğini söylemesi ve küçük bir busesi benim için yeterli olur...
PeriKIZI35
Sosyete_Kızı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İnşallah bu 14 Şubat'ta herkes sevdiğiyle beraber olur.Tabi bende Big Grin

inşallah canım...
inşallah...
amin...
Ara
PeriKIZI35
theEFFECT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ondan istediğim içinden gelerek beni sevdiğini söylemesi ve küçük bir busesi benim için yeterli olur...

Katıldığın için çok teşekkür ederim, Allah herkesin gönlüne göre versin...
Ara
PeriKIZI35
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İNŞ ABLAA BU ARDAA SAOLLL İİ DİLKLERİNNN İÇİNN SENDE UMARIM ÇOK MUTLU OLURSUNNN YÜSÜNDEN TEBESSÜMMM EKSİK OLMASINNN...
HIIIII ÇAÄžIRMAYI UNTMAYSSSS TÜMM DUYGUSUZ DAFETLİİİ Big Grin

sağolasın gülüm, Allah razı olsun, dualarım hep sizlerle, sizler bari evlenip mutlu olun ki benim acılarım dinsin yüzüm gülsün, Allah sizi birbirinize bağışlasın,Amin...
Ara
CReATuRE
hımmm evet bencede inşallah bu 14 şubatta herkes sevdiği insanla beraber olur ve ömür boyu hep öyle sürer...
PeriKIZI35
theEFFECT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hımmm evet bencede inşallah bu 14 şubatta herkes sevdiği insanla beraber olur ve ömür boyu hep öyle sürer...
kulağa ne kadar hoş geliyor...
evet amin...
inşallah herkes sevdiğine kavuşur bu 14 şubat'da ve gözyaşı-ayrılık tarihe karışır inşallah ve değil bir ömür sonsuza dek bir daha hiç ama hiç ayrılmazlar birbirlerinden, hatta ölüm bile ayıramasın sevenleri, dileğim budur...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  geçen yıl sevgililer gününde sevgilinize ne aldınız? PeriKIZI35 68 2,013 04-09-2022, Saat: 10:10 PM
Son Yorum: wildfang
  Anneler Gününde ne yapacaksınız? Shrewish 27 922 05-11-2008, Saat: 11:13 AM
Son Yorum: MaNeSiA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:50 AM