:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba Güzel Dostlarim
PeriKIZI35
Dostluk O Kadar Ciddi Bir Kelime Ki... Ve De Ağir Sorumluluklar Gerektiriyor Ve Bu Yüzden Insan, Herkese Dostum Diyemiyor, Anlatabiliyor Muyum?... Arkadaş çok Ama Ya Dost?..... Işte Asil Sorunun Kaynaği Burasi... Emek Vermeden, Gözyaşi Dökmeden, Karşiliksizca Sevmeyi öğrenmeden Ve Birşeryleri Paylaşmayi Bilmeden Nerden Ve Nasil Dost Olunur Ki!... Dostluk, Sen Benim Dostumsun Demekle Olmuyor, önemli Olan Kişiye Güveni Sağlayabilmek,onu Iyi Gününde Değil, Kötü Günün Dede Kollayabilmek, Gerektiği Yerde Onunla Can Verebilmektir, Dostluk öldürmek Değil Yaşatmaktir, Dostluk Kelimesinin Içinde Kin Nefret Duygulari Yoktur, Sadece Sevgi Vardir, Sevmek Ve Sevilmek, Emek Vermek, Onunla Ağlayabilmek Onunla Gülebilmektir, Ahhhh Dostluk Herşeydir... Yeterki Dostunun Kiymetini Bil...
Ara
blue_belial
cok sukur var oyle bı dostum Smile
tum sevdıklerım feda olsun ona.
bıtane kardesım benım
PeriKIZI35
ne mutlu sana Smile Allah ayrımasın... ilgine teşekkürler...
Ara
ciciKIS
öle gerçekten arkadaşım saolasın...
benimde 2 tane can dostum var çok seviorum onları...
Ara
PeriKIZI35
dostluk çok güzel birşey, Allah ayırmasın sizi dostlarınızdan ve daha nice güzel dostlara sahip olabilmeniz dileğiyle...
Ara
blue_belial
saol tskler
€BeRimSin
Ben Çok Seviyorum ya ELtimi Smile
PeriKIZI35
insanın eltisiyle anlaşabilmesi güzeldir Smile ne mutlu ki sana güvenebileceğin ve sevdiğin biri var, demek oluyor ki evlisin... Allah mutlu etsin arkadaşım, bütün güzellikler seninle ve diğer dostlarla olsun...
Ara
€BeRimSin
PeriKIZI35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:insanın eltisiyle anlaşabilmesi güzeldir Smile ne mutlu ki sana güvenebileceğin ve sevdiğin biri var, demek oluyor ki evlisin... Allah mutlu etsin arkadaşım, bütün güzellikler seninle ve diğer dostlarla olsun...

Onu GırGırına Yazdık öyle..
EvLi Değiliz ki Smile Ahh nerdeeeeeee ....:hihi
blue_belial
biz kız degiliz ya Big Grin
erkekiz erkeeeekkk Big GrinBig GrinDBig GrinD
gırgır olsun dıye takılıyoz ole

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  PaPaTYa_PReNSeS /// Merhaba ... Firari Fırtına 18 1,445 04-11-2022, Saat: 06:12 AM
Son Yorum: wildfang
  Can Parçası Güzel Dost Xesar 5 1,208 07-29-2015, Saat: 07:36 PM
Son Yorum: PCKoPaT
  Firari Fırtınam ..» Bir Başka Güzel « ÐŽeşaren 17 1,352 08-27-2008, Saat: 04:39 AM
Son Yorum: ÇiLeK
  Firtina(firari)...en Güzel Dost... ÇiLeK 16 2,000 06-15-2008, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: Gelincik :)
  Dostluklarla ilgili güzel sözler... CReATuRE 8 1,756 05-30-2008, Saat: 09:17 PM
Son Yorum: Seyduna

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:04 AM