:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YâGMuR YüRêKL!
uA_YuNuS_SeFa_uA
FenerBEŞceLii oLdugunn BeLLi oLuyoo ÜSTAT vee Herr Önünee GeLeneedee SöyLenecekk Birr Sözz DeiL Buu... "YaGMuR YüRekL!" AdLı kuLLanıcınınn Afedersinizz ama çok tatLıı yüzü Varr Veee Çokk önemLisiide TürbanLıı oLmasıı...!!!...Her yerdee beLLİ etmeyin F5'li oLdugunuzuu Mesajı oKudumğum An tahmin Etmiştim VALLA F5 oLduğunu...
ZeNiTH
Senle Tartısmıcam kardes..
Laf atmaya niyetim yok biz çok gördük sen gibi net efelerini ..
sen pm at msn iste koşş ..

Alıntı:Afedersinizz ama çok tatLıı yüzü Varr

Burda tatlı derken afedersiniz demesini biliyonda yorum yaparken asılmasını güzel beceriyon helal olsun..
Peki Mesajın En Başında Ben ve Bitanem Demiş ..
Sen Onu Göre Göre Yazabiliyosan Tekrar Helal Olsun..
Alıntı:Veee Çokk önemLisiide TürbanLıı oLmasıı...!!!...

türban gibi dini biseye saygı gösteriyon peki ...
dinimizde ahlak kuralları var ..
onada bi göz at ..
öğrenirsin biseyler..

Alıntı:Her yerdee beLLİ etmeyin F5'li oLdugunuzuu Mesajı oKudumğum An tahmin Etmiştim VALLA F5 oLduğunu...

Haklısın Biz Heryerde belli ederiz fenerbahçeli oldugumuzu ..

hadi eyv...
uA_YuNuS_SeFa_uA
Zen!th Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Senle Tartısmıcam kardes..
Laf atmaya niyetim yok biz çok gördük sen gibi net efelerini ..
sen pm at msn iste koşş ..

Burda tatlı derken afedersiniz demesini biliyonda yorum yaparken asılmasını güzel beceriyon helal olsun..
Peki Mesajın En Başında Ben ve Bitanem Demiş ..
Sen Onu Göre Göre Yazabiliyosan Tekrar Helal Olsun..

türban gibi dini biseye saygı gösteriyon peki ...
dinimizde ahlak kuralları var ..
onada bi göz at ..
öğrenirsin biseyler..

Haklısın Biz Heryerde belli ederiz fenerbahçeli oldugumuzu ..

hadi eyv...

Ben Siteyee Dahaa Yenii Üyee oLdumm Ne Gibii Bir KuraL oLduğunu BiLmiyorumm KuraLLar Varsaa da Okumadım...Onun İçin Afedersinn Dedim YOU UNDER STAND....

Anlamıyorum yhaa Sanaa Noluyoo Üstat Derim Dermemm....

Ben GALATASARAYlıyımm Her TürLüü Tartışmayaa Hazırımm HeeLee F5lilerdee Msn mi ekLeee Zenittt...
ZeNiTH
Alıntı:
Ben Siteyee Dahaa Yenii Üyee oLdumm Ne Gibii Bir KuraL oLduğunu BiLmiyorumm KuraLLar Varsaa da Okumadım...Onun İçin Afedersinn Dedim YOU UNDER STAND....
Bu Site Kuralı Değil Ahlak Kuralı..
Kuralları Okumadan Saf Saf Konusma..

Alıntı:Anlamıyorum yhaa Sanaa Noluyoo Üstat Derim Dermemm....

Diyemezsin..
Ben Arkadassıyım Onun İtirazınmı Var Kardes..

Alıntı:Ben GALATASARAYlıyımm Her TürLüü Tartışmayaa Hazırımm HeeLee F5lilerdee Msn mi ekLeee Zenittt...

Tartısmak İcin Geldiysen Bi Sürü Gs-Fb Siteleri Var ..
Uza Oraya ..
CariSmaBoY
Tartışma yaratırsanız ciddi boyutlarda yaptırımlar uygulanacaktır... Biraz daha sakin...
aKMeL
arkadaşalr niye tartışıyonuz anlamadım lütfen saygı çerçevesi içerisinde tartışalım
romantiq_exelance
arkadaşlar tamam kapatalım bu konuyu tartışmayın....sefa kardeşimle ben msnde konuştum....biras ayıp etmişsin kanka....kusura bakma ama...emrehan tamam kardeşim konu kapansın....yağmur yürekli ve diğerleri hepsi kardeşimiz bacımız...emrehan msn iste falan yazmışsın....ya msn istese ne olacakki...efet bende siteden 16-17 tane kız arkadaşımızın msn si var ha ben bunlara asla başka gözle bakmam bakamam da....yağmur yürekli arkaşımızda var...ha fazla uzun olmadı ben gelelide tanıyanda tanımıştır...ok...sefa kardeşim sende biras ayıp etmişsin....ok bi daha lütfen tartışma yaratmayalım...
(¯`'•.«$£K뮧ꥻ.•'´¯)
hehe canim karDeSim benim bitanem... güZeLim Wink
Ara
ÐŽeşaren
ArkadasLar bu kadar yeter:S

Resim kaLdiriLdi
Ara
uA_YuNuS_SeFa_uA
Afedersiniz..KanKaa Pardon...Herkezden Özür DiLiyorum Afedersiniz...Kusura Bakmayın...Herkezeee İyi EğLenceLerr....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 10:05 PM