:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üç yeni film gösterimde
eRCi
Taner Akvardar'ın yönettiği 'Emret Komutanım: Şah Mat'ta Mehmet Ali Erbil, Sarp Levendoğlu, Seda Akman rol alıyor.

Filmde, 56'ncı Piyade Alayı Karargah Bölüğü'ne bir günlük temsili askerlik yapmak için gelen, askerliği takıntılı derecede çok seven Niyazi, eski bir pehlivan, eski bir kadın tüccarı Osman, kafasına uzaylıların zemberek taktığına inanan eski imam Habip, kendini anten zanneden Mahmut, melankolik bir genç Melih ve obsesif Tuncay'ın Karargah Destek Bölüğü askerlerine zimmetlenmesi ve bu arada yaşanan olaylar anlatılıyor.

Özgün müzikleri Tolga Çebi'ye ait filmde, Hamdi Alkan, Dost Elver, Cengiz Küçükayvaz, Durul Bazan, Can Kahraman gibi sanatçıların yanı sıra İsrafil Köse de rol alıyor.

'Hayatındaki Azizleri Keşfetme Kılavuzu'

Dito Montiel'in yönettiği 'Hayatındaki Azizleri Keşfetme Kılavuzu'nda Robert Downey Jr., Rosario Dawson, Shia LaBeouf rol alıyor.

Dram-suç türündeki filmde hasta babasının, despot ruhlu arkadaşının ve tek koruyucusu Antonio’nun, adeta meydan savaşı yaşanan çevresinin ve gençliğin şehvet dolu baştan çıkarıcı arzularının arasında sıkışıp kalan Dito Montiel, oralardan çekip gitme ve bildiği, tanıdığı her şeyden uzaklaşma arzusunu zorlukla bastırabilmektedir.

Günahlarının bedelini, ancak 15 yıl sonra Queens’e dönüp bir zamanlar yaşamını etkilemiş 'azizler' ile yüzleştiğinde ödeyebilecek.

'Son Osmanlı: Yandım Ali'

Mustafa Şevki Doğan'ın yönettiği macera türündeki 'Son Osmanlı: Yandım Ali'de Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Emin Boztepe rol alıyor.

Suat Yalaz'ın 'Karaoğlan' adlı çizgi romanından sinemaya uyarlanan filmde, İstanbul'un işgal altında olduğu yıllarda, Osmanlı külhanbeyi Yandım Ali'nin yolunun Mustafa Kemal Paşa'yla kesişmesiyle başlayan Kurtuluş Savaşı macerası anlatılıyor.

Yaklaşık 2 bin figüranın görev aldığı film için 800'ün üzerinde kostüm hazırlandı.
*TATLI BELA*
tşklr arkadaşım son osmanlı güzel bir film........

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çağan Irmak'tan Yeni Film PesmisT GirL 2 543 07-01-2009, Saat: 12:34 PM
Son Yorum: PesmisT GirL
  Turkce Film Deposu...No Rapid & Mega krokus 2 2,166 10-19-2007, Saat: 11:59 PM
Son Yorum: ibrahimcoban
  Çirkin Kral Affetmez Yilmaz Güney Film soyle 0 898 08-30-2006, Saat: 02:17 AM
Son Yorum: soyle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 02:12 PM