:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
::::son yazım son vedam::::::
ÇiLeK
Bi bitisin son sozlerini nerene sakliyosun gozlerinde….
Goster hadi bana , cesaretin varmi soylesene!

Sende biliyorsun hayat oyle kolay bi yolculuk deil. Ciktigin yollarda hep bi engeller var ki , vardiginda hedefine tadina varabilesin die. Yoksa ne kiymeti kalir eline gecen , onun ugruna savas vermediysen? Ama sen yine , yine gitmeyi deniyosun. Kararli sozcukler cikariyosun dudaklarindan : Bu bi bitistir diyosun surekli , tekrarlarinda kendine de inandirmak istercesine.
Bu is bitmistir!
Keske dilinden cikarttigin sozcugun kolayligi kadar ciksa yurekten de , keske yine ugrasmasak paramparca kalbi toparlamaya… keske… keskelerle olsaydi eger benim bu iliskide soyleyecek o kadar cok keskem vardi ki…

Git! Inanki git , artik savasamiyorum seninle. Sabaha kadar yapilmis sinir harbinin ardindan hala uyumamis gozlerim ve artik uyusuk hissettigim vucudum su anda git diyebilecek kadar cesaretli sana. Bi uyusam , bi daha uyanmasam diyorum ( bi damla gozyasi dokuluyo) bi uyusam ,ve uyandigmda ohh kabusmus desem. Sen desenki ne gordun ruyanda kanter icindeydin gece , sarilsam sana , gecse icimdeki huzursuzluk! (icim aciyo)

Git! Inanki git. Ben artik guclu de hissetmiyorum kendimi , agir geldi bu ask bana. Toparlayamadim kendimi senin hep kuskucu sevdan karsisinda. Kendimden suphe eder oldum sayende , yaparmiyim acaba oyle die sorular sorar oldum kendime , beni kendime bile yabancilastirdin sen. Sevdani yuregime koydum dedikce ben sana , sen hep baska seyler aradin dilimde , gozumde , aklimda , gecmiste hatta gelecekte.

Git! Oyle kirici oluyosunki ofken sardiginda benligini. Sonradan ozur dilemeyi iyi beceriyo olsan ne farkederki , su an 2 gundur suren mide krampina sebepse sozlerin , ozrun ilac olacakmi? Ozrun affedilir ama silinecekmi sozlerin beynimden. (bi an allahim olsem de , su an surda varolmasam diyebilecek kadar acitmisken sen benim canimi , ne kiymeti var paylasilan guzel anlarin , olumun adini andirdiktan sonra sen bana)

Bi gidisin son sozlerini nerde sakliyosun simdi? Suskunlugunun ardindan gelen deli firtinada vuruldum ben dun gece. Artik ne yapsan , ne desen daha fazla incinmez bu kalbim.( bi damla daha dustu) yazik bi veda kaldi bu sevdaya , sen yakistirdin , soylemek bana dustu! Icten gulusunun yerini gaddar , vurucu sozlerin aldi. Sicakliginin yerini bi soguk firtinada kaptirdim dun gece. Sabaha kadar iskenceye cekilmiscesine lime lime acittin her hucremi. Keske vursaydin da acisi gecseydi bi zaman sonra , simdi soylesene sozlerinin izlerini ne silerki yuregimden? Hep hatirasi kalsin die yaptin yaptin sen bence , oyle acimasizdin ki dun gece , artik ne dusunecegimi sasirdim ben!

Hep sana isyan ettigime bakma , sozum sana die , sozcuklerim sana die hep sanaymis gibi gozukuyo. Inan kendime bi yazi yazsam , bu kadar ozenle secilmis kelimelerle suslemezdim onu. Sen cezayi kendine kestin hesapta , seviyorum ama git diyosun. Gidiyorum zaten , endiselenme. Kalmaya niyetim yok artik. Ama bana oyle bi ceza verdinki farkinda olmadan , kendimi nasi kendime getiririm die dusunuyom kara kara . kendimi nasil kendime getiririm yeniden ???

Aramakmis oysa sevmek , ozlemekmis oysa sevmek
Bulup bulup yitirmekmis dussel bi oyuncagi!
Yalanmis hepsi yalan…
Sevmek die bisey varmis , sevmek die bisey yokmus…

Hoscakal..
Ara
lover
cok guzeldı buya hılelcıgım cok hosuma gıttı
saol canım
Ara
ÇiLeK
begendigine sevindim rusencim..
yüregin dert görmesin...
Ara
ÇiLeK
papatya32uk111sw2.jpg

Öylesine büyük bir sevdayla bağlanmışım ki sana dokunduğum her zerrede , yüreğimde sakladığım şiirimin mısralarını buluyorum..Gözlerimin değdiği her noktada adının harfleri var yar…

İsmin dilime dua olmuşken , Yaradan’a uzanan ellerim cevapsız kalır mı hiç ? Seni ve sevdanı bana bağışlamışken , Rabbim’den dileyecek başka şeyim olur mu hiç ?

Seviyorum seni şükrümün sebebi,
Seviyorum seni gönlümün neşesi ,
Seviyorum seni , senli günleri…

Senin için olmazım yok..Uğrunda her şeyi göze alacak , her zorluğa katlanacak kadar büyüktür sana sevdam…

Gelişim sanaysa şayet… Dağlar engel olsa aşar gelirim , yıllar engel olsa yaşar gelirim , bir değil bin adım koşar gelirim…

Sen yeter ki iste ; canını canıma katar gelirim….
Ara
cı@rpı@nı@ş
tatlım super olmus canın cok acıyo bellı yazık onlar bunu hep yapıyo erkekler hep kızlara solerler bızı suclarlar sızde cesaret yok zoru gorunce kacıyorsunuz dıye ama ınan onların kendılerıne bıle ıtıraf edemedıklerı bır gercek var oda asl korkan kendılerı tatlım kendılerı
Ara
_BarBie_
Aramakmis oysa sevmek , ozlemekmis oysa sevmek
Bulup bulup yitirmekmis dussel bi oyuncagi!
Yalanmis hepsi yalan…
Sevmek die bisey varmis , sevmek die bisey yokmus…

Hoscakal..

Emeğine sağlık ÇiLek güzel bi paylaşım olmuş...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Son Vedam SEVD???ME eRCi 1 341 04-01-2022, Saat: 02:55 PM
Son Yorum: wildfang
  bu yazım "SANA" acemhe 0 309 12-17-2009, Saat: 01:24 AM
Son Yorum: acemhe
  Uymadım Hayatımın Yazım Kurallarına.... spanish_romance 0 326 06-28-2009, Saat: 02:51 PM
Son Yorum: spanish_romance
  arkDşLar kısısel makaLede bı Yazım far baqın pLs =) jansu 0 347 01-27-2008, Saat: 02:24 AM
Son Yorum: jansu
  :::::...........SoN YaZıM...........:::::: CeYDa HaNDe KeSiM 5 863 12-06-2007, Saat: 05:10 PM
Son Yorum: CeYDa HaNDe KeSiM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 02:02 AM