:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalacak yerleri yok ellerimin
eRCi
Kalacak yerleri yok ellerimin.Bari bu gece sokaklara bırakma..Yarına ALLAH kerim.Bulurlar bir yolunu.Ucuzundan bir pansiyon,parkın birinde boş bir bank yada ağaç altı..

Ama bu gece çok çares,zler,bırakma..Ayakta duracak halleri yok ellerimin..

Bir de böyle uzak olunca her şeyden,bir başka koyar bilirsin.

Bu kadar gaddar olma ,ben ellerimi bilirim,yarın bakarlar başlarının çaresine..

Beni boş ver.Hakkım değil sana göre belki ama ellerim az mı sardı seni,az mı titrediler aşkından avuçlarında ?

Hadi bırakma onları sokaklara,alışık değiller.Hiç olmazsa onlar hak etmeli bu kadar sensizliği..

Gurur demeden geldiler kapına kadar.Sevilenin şanına yakışmaz böyle sevene sırt çevirmek.Bak bu eller kimsesiz,yetim,öksüz..

Uykusuz ve açlar kaç aşktır

Yalnız,bu gece aç kapını,al içeri.Kalacak yerleri yok ellerimin.

Yarına ALLAH kerim.............
::CESMİNAZ::
Sevilenin şanına yakışmaz böyle sevene sırt çevirmek.

bu nası bi cümledir böyle erdem ya!!kimse yapacak yorum bulamamış heraldee..gercekten sana aitse harika olmuşş..
Ara
eRCi
::CESMİNAZ:: Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevilenin şanına yakışmaz böyle sevene sırt çevirmek.

bu nası bi cümledir böyle erdem ya!!kimse yapacak yorum bulamamış heraldee..gercekten sana aitse harika olmuşş..

Çok Teşekkür ederim arkadaşım okyan gözlerin dert ve acı görmesin inşallah susmaz deli yürek beyendiğine sevindim sağolll....
::CESMİNAZ::
rica ederimm,,güzelin hakkını vermek lazımmm,,boşş cümleler yakışmaz zatenn!!
Ara
EYVALLAH
süperdi erdem.............

Kalacak yerleri yok ellerimin.Bari bu gece sokaklara bırakma..
Ara
ROSE
ben Ne Yüzler Gördüm Iki Yüzlü , Ben Ne Eller Gördüm Soğuk Buz Daği...yüreğin Merhamete Gelir çalar Kapini Açarsin..karşindadir Yarin..tutulasi ,bağrina Basilasi Ve öpülesi Ellerine Bir Adim Kalmiştir Dokunmaya..

kalacak Yerleri Vardir O Ellerin Bi Gün ...böyle çaresiz Değil Hiç Bişey...

sevgi Için Açtiğin Ellerine ,yüreğine Ve Sana Açilan Mutluluk Kapilarinin Hiç Bir Zaman Kapanmamasi Dileklerimle...yazin Süper Olmuş Harika ..devami Da Gelir Inşallah..anlatim çok Güzel Di..

ben çok şey Bulurum Yazdikça Yazasim Gelir..bende Içimde Tutmam ...kalpten Dile,dilden De Buraya Kadar Gelir Içimdekiler...

teşekkür Ederim ERCİ.....
Ara
eRCi
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:süperdi erdem.............

Kalacak yerleri yok ellerimin.Bari bu gece sokaklara bırakma..

Teşekkrüler beğendiğine sevdim sağol....
eRCi
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben Ne Yüzler Gördüm Iki Yüzlü , Ben Ne Eller Gördüm Soğuk Buz Daği...yüreğin Merhamete Gelir çalar Kapini Açarsin..karşindadir Yarin..tutulasi ,bağrina Basilasi Ve öpülesi Ellerine Bir Adim Kalmiştir Dokunmaya..

kalacak Yerleri Vardir O Ellerin Bi Gün ...böyle çaresiz Değil Hiç Bişey...

sevgi Için Açtiğin Ellerine ,yüreğine Ve Sana Açilan Mutluluk Kapilarinin Hiç Bir Zaman Kapanmamasi Dileklerimle...yazin Süper Olmuş Harika ..devami Da Gelir Inşallah..anlatim çok Güzel Di..

ben çok şey Bulurum Yazdikça Yazasim Gelir..bende Içimde Tutmam ...kalpten Dile,dilden De Buraya Kadar Gelir Içimdekiler...

teşekkür Ederim ERCİ.....

Bu sabah perdeleri açmayacağım gül yüreklim..Yüreğimde" güneşim" olmuşken yüreğin, karanlıklara gülümsüyorum bir cocuk misali...Gamzelerimde acan gülüşlerin varken baharlara küskünlügümü ilan ediyorum....Bırak acıların ecel tarlam olsun...Gözyaşların ise son nefesim..Kücücük ellerimle gecelerin koynunda ıslattığın gözbebeklerini silemesem de bırak yüregindeki tüm umutları bir nefes diye içime cekeyim...Aslında bir özür borcluyum sana....Gözyaşlarından düşen her damlayı yüreğimle öpemediğim icin...

Teşekkürler ROSE yüreğin dert görmesin kalemine hiç bir zaman göz yaşı düşemesin teşekkürler.....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gözün Gözümde Kalacak......::::___!!! asi_ve_mai 20 1,684 06-10-2008, Saat: 05:08 PM
Son Yorum: asi_ve_mai

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:33 PM