:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bunlar enerji birikmesi mi yoksa ?
CReATuRE
Bunlar Enerji Birikmesi Mi Yoksa...
Newyork'da kalabalik bir aliveris merkezinde calisiyorum ve isim geregi gunde 2000 -3000 arasi insani gorme sansina sahibim.Anlatacaklarim deneyimlerimle dogru orantili ve gercekten beni dusunmeye iten garip seyler.
Bazilariniza cok siradan gelebilecek bu olaylar eger dikkattle dusunulecek olursa cok duzenli birer tesaduf gibi gelebilir.NEYSE FAZLA UZATMAYALIM.NEDIR BU OLAYLAR:

1-)Hergun ilk gelen musterinin bizim mallar uzerindeki tepkisi nasil olursa gun boyunca agirlikli olarak diger musterilerin de tepkisi ayni oluyor.Ornegin bir kisi gelip OH MY GOD THESE ARE BEAUTIFUL (aman tanrim bunlar cok guzel )seklinde bir sey soylerse o gun yuzde 80 85 musteriden ayni tepkiyi aliyorum.
Tam tersi olarak en cok tutulan malim icin o gun ilk gelen kisi BENCE SIRADAN tarzinda bir yorumla yaklasirsa her ne hikmetse en begenilen malimi o gun nerdeyse hic kimse begenmiyor.(BU BENCE COK ILGINC)

2-)Alis veris merkezi dedik ya cok cocuk var.(cok tatli da seyler keratalar ,cocuklari cok severim o yuzden cok dikktli incelerim)Onumden hizla gecen bir cocuk ayagi takilir duser aglamaya baslar (gayet normal) sonra ayni yerde ayni noktada baska bir cocuk yine duser o da aglar (olabilir).15 dakika gecmeden bi tane daha(yuh yani yerler mi islak ne diye bakarsiniz nerde kupkuru e niye dusuyor bunlar asil garip olani 3.maddede)

3-)Bu cocuklar hep duserler tamam normal dedik.ilginc olan nokta ilk dusen cocuk aglamazsa digerleri de aglamiyor) ustune ustluk ilk cocuk gulerse digerleri de guluyor ilk cocuk suclu gozlerle anne ya da babasini bakarsa digerleri de ayni yolu izliyor(YOK ARTIK DAHA NELER) Arkadaslar bu olaylar 12 saatlik zaman icinde isyeri acilip kapanana kadar birbirinden haberi olmayan insanlarin basin gelenler sadece tek sahidi benim (belki diger esnaflar da gozlemlemislerdir onu bilmiyorum)HERKES ASAGI YUKARI AYNI NOKTADA DUSUYOR

4-)Asil ilginc olay simdi geliyor.Yukarida anlattiklarim hep tesaduf olabilir amaaa bunu bana kimse tesadufle izah etmeye calismasin.....Eger bir musteri bir malin herhangi bir tarafina ve belli bir noktasina ne kadar guzel diye istekli bir sekilde dokunursa abartisiz yuzde 90 oranda gelen 2. ve 3. musterinin ilk dokundugu nokta milim sektirmeden ayni yer oluyor( rekor 10 ya da 11 musteri)

5-)oturacak bir yer bulamadiklarinda hamile kadinlar oturmak zorunda olduklarindan ilk uygun yeri kullanmak zorundadir.Tam karsimda takribi 25 metre uzunlugunda unlu bir dukkanin vitrini var.Bir kaldirim cikintisi gibi bir cikinti var.Elbette hamile kadinlarin oaryi terciih etmesi normal ilginc olan 25 metre oturulacak yerden bunlarin hep ayni yarim metrelik yeri secmesidir.Belki de 50 de 50 olmustur bu tesaduf diyeni harcarim sacmalamayin.

6-)Amerika da karisini herkesin icinde azarlayani gormek zordur.Bizim dukkan onunde 3 kere gordum 3 u de ayni noktada.

7)Komsum olan cok yahudi isyeri sahibi var kotu giden gulerde ellerini alkislar gibi yavasca 3 kere vurup sacma sapan ses cikarirlar.Neden yaparlar bu adamlar bunu acaba yukarida anlattigim belki de biriken enerji sonucu olusan olaylari dagitmak icin mi .

hala anlayamadigim seyler var ama sadece hislerim dogrultusunda ne olduklarini az cok anlamis gibiyim.Bunalr gercekten enerji yogunlasmasi mi birikmesi mi bilinmeyen gucler mi yoksa bizim bildigimiz kimseye anlatamadigimiz seyler mi karar veremedim

ALINTI!!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bunların Sorumlusu Facebook'mu Yoksa İnsanların Kendilerimi? ÐŽeşaren 3 674 07-23-2010, Saat: 11:36 PM
Son Yorum: history
  Meyveler sebzeler ve bunlar hakkındaki şaşırtıcı bilgiler CaNaT 3 551 02-26-2009, Saat: 08:04 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Sizce bunLar İnsanmı ¿ The jøkéЯ™ 24 1,385 12-11-2008, Saat: 04:53 PM
Son Yorum: ~uqqaLa~
  Yoksa UzayLı oLduğunun İspatı mı? Ñ•qρα кJмя 8 960 04-07-2008, Saat: 09:12 PM
Son Yorum: PesmisT GirL
  ;)ORGANİZE İŞLER BUNLAR :d:d:d generals_34 6 630 03-22-2008, Saat: 12:12 PM
Son Yorum: soyle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 06:39 PM