:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Ne yapsam?
Evet de
50.00%
6 50.00%
Hayır de
8.33%
1 8.33%
Git yüzüne tükür
8.33%
1 8.33%
Başka (Söyliycem)
33.33%
4 33.33%
Katılımcı sayısı: 12 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benim Başima Gelen!lütfen Bakin Cvp Verin
PrinceSs
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu Konuyu AÇtığına Göre Seninde Ondan HoşLandığın var gibi Görünüyooo yada ben mi öyLe anladım...

Neyse..! ALLah Sonunuzu Daim Etsin ne Diyebilirim ki...

Hyrr Asla!! O benim kardeşimmm...Kankim...Ne yapacağımı bilemez oldum kırsam kırılmaz satsam satılaz çıksam çıkılmaz anlayın beni Sad...
MorciveT
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yani Desene 4 Yaşında Tanıştın Bu KanKanLa ÖyLemi...

Hasan, egolarımız ve merak ettiklerimiz olmuştur biliyosun, o yaşlardaki hallerimizi hatırlayalım, boyle guzel bir ortamı o yaşlarda sende bulsaydın, güzel insanlardan güzel fikirler almak isterdik değil mi Wink

Ezgicim, Sen ona karşı (dostluktan başka) birşeyler hissediyorsan deneyebilirsin... Ama hissetmiyorsan onu al karşına, ben seni arkadaş olarak seviyorum, senide kaybetmek istemiyorum demen yeterlidir.. Seni anlayacaktır...
Ara
€BeRimSin
O Zaman Hayır Demesini BiL..

Ama İnciTmeden Onu Kırmadan ... Tmm mı ..Wink
€BeRimSin
Ben sevgilin değilim beni aşık zannetme,
Kardeşim bildim seni neden sitem edersin?
Seviyorum doğrudur bunu aşka hamletme,
Kardeşim Dostum bildim niçin beni üzersin.

Yazdığın her bir satır yaralıyor derinden,
Aşık olsam gizlemem açık açık derim ben,
Üzüyorsun durmadan bunaldım kederimden,
Benim sevgim kardeşçe sen neler söylüyorsun...
PrinceSs
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O Zaman Hayır Demesini BiL..

Ama İnciTmeden Onu Kırmadan ... Tmm mı ..Wink

zaten öyle yapmayı düşünüyorum o arkadaşım çok ii çok temiz biri ama olmass asla şiir içinde saol hasan abi
€BeRimSin
Demek İstediklerimi Şiir le AnLattım...
Diğer Demek İStediklerim İse YanLış AnLaşılmadı Umarım..Wink
CReATuRE
bence karşındaki insan biraz düşüncesiz birazda duygusal davranmış...sen onu kardeş olarak görmüşsün ve o şekilde yaklaşmışsın...ama o zamanı belli olmayan bir süreden beri seni sevgili olarak görüyormuş demekki ve bunu sana söylemiyor...bence ona arkadaşlığınızın ya devam etmesini söyle bu şekilde yani iki dost gibi yada bir daha görüşemeyeceğini söyle...tabi bu benim şahsi fikrim...ama sen de ona karşı sevgili anlamında bişeyler hissediu,yosan bişeylere başlayın....
PrinceSs
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Demek İstediklerimi Şiir le AnLattım...
Diğer Demek İStediklerim İse YanLış AnLaşılmadı Umarım..Wink
hyr anlaşılmadı şiir tam benim düşüncelerim bu aradaWink
çσкσ`ρяιη¢єѕ
yHaa jnmm sen onuu hepp qanqa oLarakk qördüySennn ßıraqq öle edeFamm etSin...hemdee ya$ınn küJükk ßölee konuLaraa oqq mu sheqeRim..Wink
Ara
eaqle qirl
kısım senden bi cacık olms kucuklukden baslamışın k...ş..rlıga...kısların yüs qarası
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevdginizde Sizi Sevio Mu Yada Birini Bulmak Istiosaniz Ozellilleri Nee Bakin Bi pusat41 4 474 04-11-2022, Saat: 12:23 PM
Son Yorum: wildfang
  Lütfen OY kullanınız...Magaza açmayı düşünüyorum! ama hangisi üzerine açayım! uslanmaz_genc 21 1,366 03-02-2010, Saat: 08:26 PM
Son Yorum: uslanmaz_genc
  ~~lütfen herkes oyunu kullansın!~~ uslanmaz_genc 100 3,435 06-02-2009, Saat: 11:33 AM
Son Yorum: uslanmaz_genc
  RaP denince aklına gelen ıLk $eY? chuLsuzz péri! 25 1,407 04-30-2009, Saat: 11:52 PM
Son Yorum: fElAkEt
  ufo var mı bakın! sunurk 0 359 11-14-2008, Saat: 03:09 PM
Son Yorum: sunurk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 04:17 PM