:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SeNi SeViYoRuM HeRŞeYiM İKİMİZ
eRCi
b90f0627875ea5de7a93740eb7616820_.jpg

Sen...Yüzümdeki Gülüşlerin,Ellerimdeki Terlemenin,Yüreğimdeki Deli Atışın Sebebi...Her Gece Uykum Her Sabah Güneşim.Yıldızım,Ayım,Akan Kanım.Bitmeyen Masalım.Bahçedeki Çiçeğim,Çiçekteki Rengim.Gökyüzüm,Denizim,Mavim Sen.

Sevdamın Adresi,Aşkımın Menzili,İçimdeki Tat,Yaşadığım Yaşadığım Hayat Sen...Sebebim,
Niyetim,Geleceğim,Geçmişim,Bilinmezliğim,Kararlılığım,Kararsızlığım Sen...Bitmez Yolculuğum,
Sonsuzluğum.Sen Gözüm,Elim,Yüreğim.Beyaz Kelebeğim,Bebeğim Sen...

Hani Gidecek Olsan Yoluna Sererim Tüm Kır Çiçeklerini.Bilirim Basmazsın Çiçeklere de Yine Kalırsın Benimle.Üzülecek Olsan İçim Erir, Kalırım Öyle.Seni Üzen Bir Şey Beni Bin Üzer İnan...
Kırıyorsam Seni Bu Benim Dengesizliğimdendir,Şaşırmışlığımdandır.Kendimle Kavgalıyım Ben.
Bir Yanım Sana Tutkun,Bir Yanım Çok Bencil.Kayboluşlara Vuruyorum Kendimi,Seni Üzdüğümü Bilmeden.Her Kayboluşum Yara Açıyor Sende Biliyorum.Ah,Ben Nasılda Vurdumduymaz Olabiliyorum Bazen.Bakma Bana Birtanem,İçimdeki Aşkın Büyüklüğünü Ölçme Sakın Bunlarla.Seviyorum Diyorsam Seni,Öyle...

Seni Bilirim Ben,Bir Tek Seni.Seni Söylerim,Seni Duyarın Heryerde Ve Herzaman.Sensiz Olmaya Gücüm Yok Artık,Sensizliğe Katlanmak Benim Harcım Değil.Seni Herşeyinle,Ay Parçası Yüzünle,Duruşunla,Gülüşünle,Bakışınla,Konuşmanla,Çocukluğunla,Olgunluğunla,Güçlülüğünle, Zayıflığınla,Kabul Etmişim Bir Kere.Ne Değiş Ne de Değiştir Beni.Biz Böyle Sevdik Birbirimizi.
Seni Sen Yapan Ne Varsa Kabulümdür Hepsi.

Seni Özlemek Diye Birşey Var Hayatta Ve Bazen Öyle Dayanılmaz Oluyor ki..Yokluğunu Yaşamayı Beceremiyorum Üzgünüm.Katlanamıyorum Anla Sensizliği Yok Hükmünde Sayıyorum.Sensizlik Diye Birşey Yok,Öyleyse Sensiz Kalmak da Yok...

Şimdi Hangi Denizin Kıyısındaysan,Hangi Göğün Altındaysan Önce O Sonsuz Maviliğe Sonra da Başını Kaldırıp Yıldızlara Bak.Aşkımı,Yüreğimi,İçimdeki Seni O Mavilere Yükleyip Gönderiyorum,Tut Onu Tut Ve Bırakma...
Senii ÇoK SeViYoRuM CaNıMSıN......

44acba96acbc53f655659022a76e8855_.jpg
€BeRimSin
Teşekkürler Kardeşim Güz€L ve DuyGu YükLü....YüReÄžine SağLık...Wink
eRCi
Ben teşekkür ederim hasan sağol....
ROSE
Aşkım inan bana şu anda yanında olmayı o kadar çok isterdim ki sana anlatamam.. Seni çok seviyorum…”

Çoğu aşk yazısında bu cümle geçer.. Ama ben bu cümleyi kurmayacağım sana.. Çünkü sen zaten Seni Ne Çok Sevdiğimi biliyorsun.. Hayat zamanla bizden bir şeyler alıp götürüyor.. Yerine daha güzel şeyler gelmez ise işte insan o zaman üzülür… Evet zaman bana çok şey kaybettirdi.. Duygularımı, umutlarımı ve en çok sevdiğim sevincimi.. Ama sonra bana bir sen verdi.. Sen bana kaybettiğim tüm şeyleri kısa bir zamanda kazandırdın.. Sen bana beni yeniden hatırlattın..

“Aşkım bana yaşattığın her şey için sana binlerce kez teşekkür ederim”

Sana bu cümleyi de kurmayacağım. Çünkü sen zaten Seni Ne Çok Sevdiğimi ve hayatımda olduğun için ne kadar mutlu olduğumu biliyorsun. Sana teşekkürü her zaman yanında olarak dahası sevgine layık olmaya çalışarak edeceğim…

İlk kez hem duygularım hem mantığım bir arada.. İlk kez ne istediğimi biliyorum.. O sonu gelmez kararsızlığımdan eser yok bu sefer… Hayatımda bir sen istiyorum.. Hayatımda bir seni istiyorum…

"Bu aşk hiçbir zaman bitmez… O bakışlar silinmez. Seni Ne Çok Sevdiğimi Hiç Kimseler Bilemez.. Seni hep düşündüğümde öptüğüm aklıma gelir.. Seni Ne Çok Sevdiğimi HİÇ KİMSELER BİLEMEZ.."

Bana dokunduğun günü.. Kalbime konduğun o günü.. Sanki bugünmüş gibi hatırlarım sevgilim…
Seni Ne Çok Sevdiğimi Anlatamam Sevgilim……..

Hayatta hiçbir şey bilmesem bile bir şeyi çok iyi biliyorum..

Seni Ne Çok Sevdiğimi..

BU GÜZEL YAZINA BÖYLE Bİ KARŞILIK VERMEK İSTEDİM ..ÇOK GÜZELDİ..UMARIM SENDE BEÄžENİRSİN BUNU ...TEŞEKKÜR EDERİM...YÜREÄžİNE SAÄžLIK...... E R C İ .......
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyorum Kalbim.... (s&s) >As!_M€L€q< 9 1,047 04-14-2022, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: wildfang
  seni djseninim 6 514 04-14-2022, Saat: 06:27 PM
  Seni Seviyorum çünkü; (s&s) >As!_M€L€q< 11 1,186 04-14-2022, Saat: 03:42 PM
  seni sevmek mehmetkılıc 2 549 04-14-2022, Saat: 03:36 PM
  sanırım seviyorum.. baglamaci 4 439 04-14-2022, Saat: 10:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:59 PM