:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
erciyes çekinmiyor
aKMeL
Erciyes, Fenerbahçe'den çekinmiyor!11629korkmaz.jpg

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Erciyesspor’da göreve başladığı günden bu yana ilk basın toplantısını düzenledi...1x1.gif
Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz:

SABREDİN

Erciyesspor tesisleri’nde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bülent korkmaz, Kayseri Erciyesspor’u kümede bırakabilmek adına ellerinden geleni yaparak hedefe ulaşacaklarını söyledi. Korkmaz, Kayseri halkından ve taraftardan destek ve sabır istedi.

Umutlu konuştu.
Kayseri Erciyesspor için kupadan ziyade ligin daha önemli olduğunu ifade eden Bülent Korkmaz, “birbirinden önemli 17 maç oynayacağız. 11 puanla ligin son sırasındayız ve 17 maçlık zorlu maratonun ilkini lider Fenerbahçe’ye karşı oynayacağız. Takım oyunu ortaya koyup sahadan karlı ayrılan taraf olmak istiyoruz. Saha ve seyirci avantajını en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Buradan taraftarımıza sesleniyorum. Bizi yalnız bırakmasınlar ve bize tam destek versinler. Onların desteği ile inşallah hedefimize ulaşıp bu takımı düzlüğe çıkaracağız” dedi.

Final serisi..
Her maçın kendileri için final niteliği taşıdığını da dile getiren Bülent Korkmaz, “biz kazanma oyunu oynayacağız. Bursaspor maçında bunu yaptık ve kazandık. Fenerbahçe maçında da bunu yapacağız. Kesinlikle F.Bahçe’den çekinmiyoruz. Takım oyuncularıma güveniyorum. Yönetim; teknik heyet ve takım oyuncuları olarak çok iyi bir ivme yakaladık. Bunu da Fenerbahçe maçında en güzel şekilde sahaya yansıtırsak, eminim ki sahadan istediğimizi alıp ayrılırız” diye konuştu.

Kayserispor’a teşekkür
Bülent Korkmaz, Kayserispor Yönetim ve Teknik heyetin kendilerine yaptığı ziyaretten sbüyük memnunluk duyduğunu da dile getirerek, “Kayseri’nin iki takımı Süper lig’de. Bu büyük bir kazanç. Elbette iki takım kardeş kardeş ligi tamamlayacaktır. Birlik ve dayanışma, iki takımımızın da başarısı için önemli” diye konuştu..

Haber-Foto: Yüksel YIKILMAZ / KAYSERİ

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  erciyes-fenerbahçe maç bilet fiyatları aKMeL 3 327 04-09-2022, Saat: 04:27 AM
Son Yorum: wildfang
  Fener-Erciyes 4.kez! Ñ•qρα кJмя 2 273 04-09-2022, Saat: 02:15 AM
Son Yorum: wildfang
  Erciyes Sürpriz Yaptı 22*kaka 0 379 09-03-2007, Saat: 11:44 AM
Son Yorum: 22*kaka
  Sen neymişsin be Erciyes: 3-1 CReATuRE 2 281 08-31-2007, Saat: 07:40 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  beşiktaş kayseri erciyes aKMeL 3 459 03-13-2007, Saat: 09:49 PM