:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
-sheker shey- 'den aşka dair..bence okunmaya değer :)
sheker chocuk
clasicc diil merak etmeinConfusedmiley18: hayattan öğrendiim bi kaç shey.. bence okunmya değerConfusedmiley18: bilmesdim aslında böle forumlara askhımı anlatmayı.ama dedikya hayatt işte... insana neler yaptırıo.mesela ben.ne hale soktu bu hayat beni.aşık etti delinin tekine...hata yapıp arkadaşlarını döftüm.ona olan sewgimin azaldıını söledim.sözde erkeiz ya delikanlıyıs ya..
meersem onu ne kadar cok sefiomuşum.nereler gitmiş şimdi.değerini anladım ama yuok gittiSad canım cok acıo.geri dönmesi için çok shey yapıom ama olmuo işte dönmüoo..ateş düşmüş bikere işte.yakmış her yeri.paramparça ettim onu farkındaım.aslında sewio ama dönmüoSad gurur warya işte adamı ne hallere sokuo...
adamlııma laf etti.bana şerefsiz dedi....
unutmam gerek biliorum ama olmuo aşık olmuşum bikere... geceleri onsuz korkar olmuşum...gündüzlerim karanlık oldu..gecelerim saten onsuz aydınlanmıyo..
bugünüm gitmiş...akşamlarım saten olmuyo..dünyam yıklımışş..göslerine bakamıorum..elleri acaba nerde kimle bilmiorumm...koşamıoyorum artık gelmiooSad penceresine dalıp gidiorumm.....yarınların ne alemde die sormayın bana..onlarda düşman olmuşum....daha 17 yaşındayım ama bi şeyi cok iyi öğrendim...siz siz olun erkekliği sewdiklerinise taslamyın..ha bide ellerini hiç bırakmayın..baksanıza ben bıraktımda ne oldu..uçup gitti..şimdi ne haldeim biliomusunuz...her gece üşüyorum..o yok..özlüyorumm....gelmesi için dua ediyorum...çaresizce bekliyorumm..belki döner die..gerçi bidaha dönmez ya..canım acıyo acı çekiyorumm...
ne yapmam gerekiyo??? siz söleyin duygusuzlarrr .....
Ara
*fahriye*
eger bi daha donmıycekse sana unutmak düşerr be kardesım bende senn gibi cokk sewdiğim birini kaybettım cokk zor bişey biliyorum.....ınsan cokk uzulur herzman onunla yaptıklarını düşünür.....ask insana buyuk bii acı cektırır...ama bu acıya karsı gelmemis lasım...sonucta bu hayat ve hayatta yasanılcak seyler war..bence unutmaya calıs senn için en iyisi bu....
Ara
sheker chocuk
doğru diosun unutmak lasım.ama kolay diil.arkamdan konusuomus simdi.bana yalancı şerefsiz diomuş.ne yaptım ki bilmiorumm..çok sewmiştim ölesiye ama şimdi hangi ellerde kiminle....unut demesi çok kolay be dostum ama unutma öle koyucu bişiki...bazen onu unutmaktan bile korkuyorum....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  aşka dair......(seni sevdim ben hemde çok:() CeYDa HaNDe KeSiM 4 376 04-13-2022, Saat: 04:28 PM
Son Yorum: wildfang
  YaşanacakLaRa Dair... €BeRimSin 1 343 04-13-2022, Saat: 06:18 AM
  şizoFren Aşka Mektup/özledimmmmmmmmmm CeYDa HaNDe KeSiM 3 466 04-13-2022, Saat: 03:45 AM
  Yenildim ben bu aska SessizRüzgar 1 355 04-12-2022, Saat: 08:44 AM
  ......kayan yıldızlara dilekler diliyorum sana dair..... eRCi 6 370 04-09-2022, Saat: 07:26 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 12:19 PM