:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nasılımmmm?:d:d
blue
ozgem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok tatlı çıkmışın canım
allah sewdiklerinden ayrmasın(amin)
saol özgecimm.amin hepimiz sewdikleimizle olalım
Ara
>As!_M€L€q<
blue Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol elma sekerim benimm...sende daha bi şirinsin..cok sefiom seni kıssSmile
hehe saol canım bnm.....
bende seni sefiom kıss......canm bnm...Confusedmiley17:
Qetesh
süpersin arkadaşım allah gönlüne göre birini versin
Ara
blue
esasli_01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:süpersin arkadaşım allah gönlüne göre birini versin
saol arkadasım aminn.allah hepimizin gönlüne göre birini wersinSmile
Ara
kardijan
yha bişe dijem tmm hos cıkmıısın ama mılletın seni gorup yorum yasması hosunamı gıdıyor anlayamadım kotu bi amacım yoqqq yannıs anlamayaın.....!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
blue
kardijan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yha bişe dijem tmm hos cıkmıısın ama mılletın seni gorup yorum yasması hosunamı gıdıyor anlayamadım kotu bi amacım yoqqq yannıs anlamayaın.....!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
bak sana anlatim jnmmSmilehemen hemen herkes bu forma resim koymustur.kimin amacı ne ben bilemem ama benim amacım kendimi göstermekten ziyade tanısmak..güsel sözler duymak tabiki hoş güzel..we arkadaslarımın bu yorumla bütün temiz yüreklilikleriyle yazdıgına eminim..sende kat fotonusenide görelimm jnm.sahsen cok merak ettim senii..eminim cok seker bi kıssındır..Smileumarım anlamısındır cnm.öptümm
Ara
kardijan
ne koyjam yhaa işim olmas tmm kotü bişe deil sadece meraktan sordum sis takılın bn sadece yorum yascammmSmileSmileSmileSmileSmile umarım yannıs anlamamıssındr ....! seker bi kıs olduumu herkes soler cunku yaptıım yorumlarda soruduUuM sorularda kötü ni niyetm yoktu cwp için tşk...= )
Ara
blue
cnm benim kısmadım benm zaten anlayısla karsıladım.her kezin doğruları we yanlışları farklıdır.sence hoş almayabilişr..eminim cok sekersindir.şeker yüzün hb gülsün jnm
Ara
EyLuLce
güzle çıkmıssın canım
Ara
blue
EyLuLce Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güzle çıkmıssın canım
saol jnm benim.nickin cok güselmiş bu arada..eylülce.kulağa cok hos gelioo
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:43 AM