:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cimbommmm
kardijan
haberlerde isledm sisin taraftar pis fbliler kucuk bi cımbomluyu yanı 17 yoktu glba o yaslarda birini ara sokakta sıkıstırıp dowmusler smdii diceksnki butun hepsi ole diiil taraftarın ama su bi gercekki sonucta o adam orda fbyi temsl edıoo nese yhaa artk gercekleri kbl edelım en BüÜüÜüÜk GaLaTaSaRaY fasla söse grk yokBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Qetesh
Bu fenerbahçelilerin hepsi böyle şimdi bunuda kabullenmicek arkadaş :Smile :Smile :Smile
Ara
ѕqρα кJмя
kardijan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haberlerde isledm sisin taraftar pis fbliler kucuk bi cımbomluyu yanı 17 yoktu glba o yaslarda birini ara sokakta sıkıstırıp dowmusler smdii diceksnki butun hepsi ole diiil taraftarın ama su bi gercekki sonucta o adam orda fbyi temsl edıoo nese yhaa artk gercekleri kbl edelım en BüÜüÜüÜk GaLaTaSaRaY fasla söse grk yokBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Ne zmn izLedn bu haberi?

Orda 2-3 kisi tm FenerBahceyi TemsiL etmez kusura baqma!

AyIca Pis FbLiLer fLn..?

Bn size hiç bi msjımda hakaret etmedm!

Bu arada siz hâLâ ne büükLüünden bahsediosunz pardon?
Ara
riukeen
türkiyemizi en iyi temsil eden takım galatasaraydır (nokta) ahada yalanlayın...
Ara
ѕqρα кJмя
Şuanda mı Eskiden mi??
Ara
riukeen
eSKİDEN olabilir ama yenisi çıkmadı malesef belki yenisi çıkarsa o zaman bununla övünmeyiz
Ara
EYVALLAH
musty Süpersin...............
Ara
kardijan
sagopa kajmer kardess ben orda hakaret etmedm agısss alıskanlıgı ben sisin taraftara ole dıom islemiştm hem ben gsliyim kafadan atcak halm yok yha islemstm işte yha bişe söliicem aslında tartısılacak bişe yok kki herkes "galatasaray" ın büyüklüğünü kbl etmişBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
riukeen
Gs Tv mizi seyredelim her zaman lütfen..
Ara
kardijan
yhaa ewt doru diosun kardesm arkadaslar gs tv misi isleyelim...Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-17-2024, 11:26 AM