:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klavyeye bakma!
Rüya Güzeli
ben çık sıkıldım

alttaki
bu yoqurdu sarımsaklasaktamı saklasak sarımsaklamasaktamı saklasak yazabilirmisin hehe
Ara
MorciveT
Bu yogurdu sarımsaklasakta mı sakalasak sarımsaklamasakta mı saklasak yazabşlir misin hehe Big Grin

yazabiliomuşum 2 hata ile Big Grin

Alttaki;

Al şu takatukaları takatukacıya götür, takatukacı takatukaları takatukalatmazsa takatukacıdan takatukaları takatukalatmadan alda gel Big Grin
Ara
blue_belial
al su takatukataları takatukacıya gotur, takatukacı takatukaları takatukalamazsa takatukacıdan tajatukaları takatukalarmadan alda gel

bi fire vermısım Big Grin

alttakı sende sunu yaz

b b eyle bamburleyni bala bula bap bup Big Grin
Rüya Güzeli
al şu takatukalaeı takatukacıya takatukalatmaya götür takatukacı takatukaları takatukatlatmassa takatukacının takatukalarınıu alda gel Big Grin
alttaki

herkes pekmezlendi biz pekmezlenmedik

yazabilirmisin
Ara
€BeRimSin
HerKLes pekmezLendi biz pekMezLenmnedik

Alttaki Buyrun Efendim Big GrinBig Grin

Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM! ...
*yaKaMoZ*
sonbahaa inay ağaç jala yeşermekte fecete ibat fün hala ağarmakta ben ise kadere inat hala sebi sevmektetşm.inat bu ya magşere jadar sebi seveceüim...

canım çıktı ya :yikildim:

alttaki
şu karanlık gecenin bi sabahı olmalı...ben seversem ağlar gökyüzünde yıldızlar...
Ara
€BeRimSin
Şu karanlık gecenin bi sonu olamlı . Ben Seni Seversem Ağlar Gökyüzünn deYıldıuzlat

Sevdim bu işiBig GrinBig GrinBig Grin

Tımtıra Tıra Tıra Şıpsevdi Yandan Burdan Şurdan Oooooooo SmileSmile
MorciveT
Tımtıra tıra tıra şıpsevd yandan burdan şırdan ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Smile

Alattaki once altta nörüyon onu sorim Smile ondan sonra şunu yaz :d

psikolojimi pediyatricilerle düzeltmek isterken, psikologlar katagumalagalugalarla beni kandırmaya çalışıyormuş... Öyle İşte....
Ara
€BeRimSin
Nörüyüm sen Nörüyon :yikildim:

psikolojkimi pedfiyatricilerle dğüzeltmek isterken, psikolloglar kataagumaLKagalugalarla beni kanDırmaya çalışıyormuş... möyle İşte....

Aman Aman Derlerim Hafifleseydi Amannnnn ooooo Bi Oyandan bi buyandan herbir taraftan Hatır için adam derler sonra vah vah derler paraçi paraçi paraçi Big GrinBig Grin
MorciveT
Nöööööööördün gızzzz Big Grin

Aman aman derlerim hafiflesetdi aman ooooooo bi oyandan bi buyandan her bir taraftan hatır için oooooooooooooooooooooo adam derler sonra Smile vışsssshh vışshhh derler... ÇEKÇİ ÇEKÇİ ÇEKÇİ Smile

Alttaki yaz şunu;

şu dalda bir kartal, kartal kalkar ama niye kalkar, bi sor hele nie nieeeee NİEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Klavyeye bakmak yOk :) GhosT_ 25 1,427 02-08-2009, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: oguz19
  ::::...Klavyeye Bakmak Yasak...:::: By LaNeTh 31 1,629 08-19-2008, Saat: 02:04 AM
Son Yorum: chuLsuzz péri!
  klavyeye bakmadan alttakine msj yaz deryalım 51 2,443 07-02-2007, Saat: 06:37 PM
Son Yorum: djseninim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:21 PM