:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşını 30 parcaya ayırdı..
soyle
Arkadaşını 30 parçaya ayırdı

18 Ocak 2007 Perşembe 11:24
Özel güvenlik görevlisi 3 arkadaş Pendik'te birlikte oturuyorlardı. kirada kalıyorlardı. Alparslan Morkılıç (30) ve K.U.'nun arası sürekli açıktı. Tartışmaları fiziksel şiddete kadar uzanıyordu. Dostluklar yerini amansız bir düşmanlığa bırakmıştı.

25 yaşındaki K.U., diğer arkadaşının evde olmadığı bir zamanda şeytani planını devreye soktu. Morkılıç uyuduğu sırada sessizce bıçakla yanına yaklaştı. Son anda uyanan Morkılıç arkadaşı ilea boğuştu ama bıçak darbelerinden kurtulamadı. Bir süre sonra da can verdi.

Cesedi nasıl ortadan kaldıracaktı. Kendince düşmanını ortadan kaldırmıştı ama ortada bir ceset vardı. Dışarı çıktı ve eve çöp poşeti ve satırla döndü.

K.U., büyük bir soğukkanlılıkla arkadaşını tam 30 parçaya böldü. Satırla kemiklerini parçaladı. Tam 30 poşete doldurdu et ve kemik yığınını. Poşetleri evin uzağında bulunan çöp konteynırına attı.

Polis cesedin yanında bulduğu halı parçasından yola çıkarak cinayetin işlendiği binayı tespit etti.

Polis katili Yenikapı'da yakaladı. K. U., polisteki ifadesinde iki yıldır Morkılıç'ın kendisini rahatsız ettiğini iddia etti.

İnsan yine de sormadan edemiyor. Böylesi bir geçimsizliğin çözümü bir cana kıyarak mı olmalıydı diye sormadan edemiyor.
Ara
happy yeliz
Yuh Be Yuh İnsan Acir Bİraz HİÇmİ Allah Korkusu Kalmadi İnsanlarda Ya DÜnya Nerey Gİdİyo Ya SadSadSadSadSad
Ara
Masal_yuzLu
dünyanın bir yere gittiği yok.

İNSANLIK NEREYE gidiyor..
Yada insanlar kaldımı??..
Bittimi onların soyu.. ?..

Nasıl iş anlam vermek zor..
ALLAH kimsenin başına vermesin..

üzücü ve sinir bozucu bir olay.
İnsanın arkadaşına güveni kalmıyor..

Vahşet dehşet.. rezillik..
Ara
hulleci
hocam bu haberi hangi siteden bulduğunu söleyebilirmisin?
bunları tanıyorum..!
Ara
hulleci
tmm buldum..
Ara
soyle
hulleci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hocam bu haberi hangi siteden bulduğunu söleyebilirmisin?
bunları tanıyorum..!

reklam olur olmaz sen nerden aldigimi bosver
Ara
Masal_yuzLu
nerden aldı dedi.
forumda reklam olmaz haber siteleri.. bunu bilmen gerek.
ikincisi o kadar reklam yasak ise.

özel mesajda yardım edersin...

3. arkadaş onları tanıyorum dedi.. ve nasıl bulacam diye yardım istedi.
senin bi şekilde ulaştırman gerek ... cesur kardeş..
Ara
soyle
Masal_yüzLü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nerden aldı dedi.
forumda reklam olmaz haber siteleri.. bunu bilmen gerek.
ikincisi o kadar reklam yasak ise.

özel mesajda yardım edersin...

3. arkadaş onları tanıyorum dedi.. ve nasıl bulacam diye yardım istedi.
senin bi şekilde ulaştırman gerek ... cesur kardeş..

ben den yardim isteyen o yorum yapan sensin eger avukattsan paran neyse verelim bizimde avukatimiz ol reklam konusuna gelince benim haber stesinde aldigimi nerden biliyorsun???
Ara
Masal_yuzLu
ne dediğini bilmiyorsun
neyse arkadaş buldu.

Avukat değilim PAYLAŞIMCI bir üye olduğum kesindir.
Haber sitesinde bulmuyorsan HABERLERİN GERÇEKLİLİÄžİ TARTIŞLIR ozaman..

Haber verirken Habelerin kaynağı yazılır
Senin kafadan yazmadığın ne malum??..

Haberin kaynağı BELİRLE...
Önemli bir konu atlıyorsun ama..
REKLAM DA OLSA..
yazmak zorundasın..
Ha reklamı istemiyorsan
Hangi haber ajansıysa onu belirt..

Şimdi bana forumda neyi nasıl yapacağımı AVUKATLIKSA ne tür avakutlaık olduğunu YAZDIRTMA..

Haber sitesinden almıyorsan.. PAYLAŞMA..
biz bunların gerçek haber olduğunu sanıyoruz.!..
Ara
Masal_yuzLu
Vahşi Cinayeti Halı Parçaları Çözdü...648467_83721_o.jpgResmi büyütmek için tıklayın Pendik'te 4 Gün Önce Çöpleri Almak İçin Çöp Konteynırının Yanına Gelen İşçiler Konteynırın İçersinde Bir Bacak Görünce Polise Haber Verdi. Polis Ekipleri Çöp Konteynırı İçerisinde Yaptığı İncelemede Poşetler İçersinde Atılmış İnsan Parçaları Buldu.

Pendik'te 4 gün önce çöpleri almak için çöp konteynırının yanına gelen işçiler konteynırın içersinde bir bacak görünce polise haber verdi. Polis ekipleri çöp konteynırı içerisinde yaptığı incelemede poşetler içersinde atılmış insan parçaları buldu. İnsan parçalarının yanında bir de halı parçası bulan polis cesedin yakın bir yerden çöp konteynırına atılmış olabileceğini düşünerek çevrede araştırmalara başladı. Halı'nın diğer parçası ise Pendik Dumlupınar Mahallesi Atatürk Caddesi Çıkrıkçıoğlu Sitesi'nin önünde bulundu.Apartmanın kapıcısıyla görüşen polis, halı parçasının B Blok 2 numaralı bekar evinde yaşayan 3 kişi tarafından atıldığını öğrendi. Polis evi takibe aldı. Evde üçü de güvenlik görevlisi olan Alparslan Morkılıç(30), Kamil Uysal(25) ve Hayri Ocakdan'ın yaşadığı tespit edildi. Polis Hayri Ocakdan'ı gözaltına aldı. Ocakdan ev arkadaşı olan Alparslan Morkılıç'ın 4 gündür eve uğramadığını diğer ev arkadaşına sorduğunu Morkılıç'ın akraba ziyaretine gittiğini söylediğini belirtti. Polis bunun üzerine aynı evde yaşayan Kamil Uysal'ı gözaltına aldı. Uysal sorgusunda suçunu itiraf etti.

BOÄžARAK ÖLDÜREMEYİNCE BIÇAKLADI

Polisten alınan bilgiye göre cinayet zanlısı Kamil Uysal ile ölen Alparslan Morkılıç'ın uzun süredir aralarında anlaşmazlık bulunduğu olay günü de Kamil Uysal'ın arkadaşını yatağında uyurken boğarak öldürmeye çalıştığı fakat başarılı olamayınca mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile arkadaşını çeşitli yerlerinden bıçaklayarak öldürdü. Cinayeti işleyen Kamil Uysal cesedi ortadan kaldırmak içinde vahşi bir plan yaptı.

CESEDİ 30 PARÇAYA BÖLDÜ

Marketten çok sayıda çöp poşeti ve satır alan Kamil Uysal öldürdüğü arkadaşını yaklaşık 30 parçaya böldü. Ceset parçalarını çöp poşetlerine koyan Uysal daha sonra da poşetleri çevredeki çöp konteynırlarına rastgele attı. Kamil Uysal'ın cinayeti işledikten sonra öldürdüğü arkadaşının cüzdanını ve cep telefonunu alarak kız arkadaşı 34 yaşındaki Nurşen Parabaş'ın yanına giderek cinayet işlediğini söylediği ve öldürdüğü arkadaşından gasp ettiği eşyaları sevgilisinden saklamasını istediği öğrenildi. Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri cinayeti işleyen Kamil Uysal ile kız arkadaşı Nurşen Parabaş'ı gözaltına aldı. Zanlılar ifadelerinin alınmasının ardından Pendik Adliyesi'ne sevkedildi. (Doğan Haber Ajansı)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Alkollü sürücü yeni evli çifti ayırdı ÐŽeşaren 0 349 08-11-2008, Saat: 04:19 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 06:22 AM