:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kadının kafa dersini yüzdü
soyle
Başkentte, 15 günlük evli öğretmen Meltem Öz Denizci, dersi olmadığı için eve erken dönünce, yatak odasında eşinin pijamalarıyla uyuyan bir kadın buldu. Mutfaktan ekmek bıçağını alan Denizci, uyuyan Aşure Arlıer'ı çeşitli yerlerinden bıçakladı ve kafa derisinin bir bölümünü yüzdü.

EVE ERKEN DÖNDÜ

Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde bir dershanede öğretmen olarak görev yapan Meltem Öz Denizci, kötü hava şartları nedeniyle geceyi annesinin evinde geçirmeye karar verdi. 15 gün önce Şenol Öz ile dünya evine giren ve bir günü evinden uzak geçiren Meltem Öz Denizci, dersi olmadığı için önceki gün sabah erkenden evine döndü. Kapıyı açan ve yatak odasına giren genç öğretmen, yatakta eşinin pijamalarını giymiş, uyuyan bir kadın gördü. Mutfağa yönelen genç öğretmen eline aldığı ekmek bıçağı ile yeniden yatak odasına girdi. Aldatıldığını düşünen Meltem Öz Denizci, Aşure Arlıer'i önce bıçakladı, sonra da kafa derisinin bir bölümünü yüzdü. Kanlar içinde kalan Aşure Arlıer, apartman sakinlerinden yardım istedi. Yaralı kadın, apartman sakinleri tarafından Dışkapı Hastanesi'ne kaldırıldı. Gözaltına alınan Meltem Öz Denizci'nin "Ne yaptığımı hatırlamıyorum. Benim zaten panik atak hastalığım var" dediği öğrenildi.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eşinin öldürdüğü kadının kızı babaannede kalacak ÐŽeşaren 0 320 11-17-2008, Saat: 10:39 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 12:31 AM