:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugün Senli Bir Gün...
YARGIÇ
Dün yoktun sen yada yada aslında sen hep ordaydın hiç gitmemiştin ki benden...Hayata ne garip bir gün önce yıkılan bütün duyguların şaha kalkıveriyor ansızın bir anda değişiyor ve hayat senden çaldığı bütün güzellikleri bahşediyor tekrar sana...İstemeyi bilmekle alakalı sanırım bu noktada ,en azından küçükte olsa bir kalıp gerekiyor bir noktada.Bugün güzel birgün biliyormusun senli uyanmak güne çok uyumuşta sayılmasakta.Bugün güneş daha bir ısıtıyor yüreğimin soğuk kalmış kenarlarını buzlarım eriyor ve içimi inanılmaz bir sıcaklık kaplayıveriyor bu güneşte senden ve senli bir güneş o yüzden daha sıcak zemheri ayında...Ağustosta yağan karlar üzerine sıcak zemheri güneşi başka bir tat biliyormusun ben bilmiyordum öğrenmiş oldum sayende.Bugün güzel bir gün,bugün senli birgün,yüreğimin bütün sıcaklığıyla kucaklıyorum seni hoşgeldin...
Ara
>As!_M€L€q<
süpersinn abimmm bnm be.................harikaa....bi yasııı...........tşk tşk tşk
>As!_M€L€q<
hıııı bide........duygularını harika anlatmıssın.................Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32:
EYVALLAH
bende bugünn çoooook mutluyummmmm
Ara
blue_belial
bugun
forum cok romantık

saolasın cok guzel bı yazı
YARGIÇ
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende bugünn çoooook mutluyummmmm

Mutlulukların hiç eksik olmasın....
Ara
YARGIÇ
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bugun
forum cok romantık

saolasın cok guzel bı yazı

Kardeşim yaşanan güzel şeylerden kaynaklanıyor olsa gerek ne güzel ya forum romantik Big Grin Teşekkürler bu arada...
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım...Smile
Yarında Onunla bir gün olsun
Çok mu imkansız
Çok mu isteklerimiz..?

Güzel yüreğine mutluluk ve onunla güzel yarınlar dileğimle
Ara
*TATLI BELA*
yüreğine sağlık yılmaz çok güzel....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Y?re?imin Senli Yar?m K?resi..... YARGIÇ 17 1,001 04-07-2022, Saat: 02:51 PM
Son Yorum: wildfang
  bugün "sevgimizin günü" 14 Şubat... acemhe 8 680 02-15-2011, Saat: 12:16 AM
Son Yorum: acemhe
  Bugün Onun Günü... offfffffff uslanmaz_genc 10 1,087 09-02-2008, Saat: 04:56 AM
Son Yorum: uslanmaz_genc
  bugün öğrendim karabı@ber 13 1,121 04-04-2008, Saat: 08:42 PM
Son Yorum: karabı@ber
  ...:::**senli bir güne uyanmak istiyorum**:::... KuzeN 2 780 01-24-2008, Saat: 02:14 PM
Son Yorum: son

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:10 PM