:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
blue_belial
İLAYDA
:kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk:............................................................................................:kk:
:kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk: :kk:
Ara
MasaL_perisi
Kendine iyi bak İlayda...Sad
Seni anlıyorum ve susuyorum bu yüzden.Nasıl bir duygu anlıyorum...Sad
Ara
MasaL_perisi
Yok valla ben her konuda konuşurum sadece İlaydanın konusunda susarım dedim....Sad
Yoksa ben susacağıma pek benzemiyor...Smile
Ara
İLAYDA
...........................................................................................................
Ara
isyanbitmez
pes etmek de bir çözümdür. Sıralama bakımından en sona saklanması gerekir. Hastalığın bir ilişkinin bitmesine sebep olması beni de gerçekten üzerdi. Çünkü hayat şartları içinde kimin ne zaman ve ne şekilde hasta olacağı bilinemez. Herkesin hastalığı vardır bazen fiziksel bazen ruhi. Önemli olan birarada durabilmektir. Eğer tek sebep senin hastalığınsa ayrılmak için hiç durma ayrıl. Yine de şu var burdan gitmene gerek yok. Seni tanıyor değilim. Yazdıklarına göre yorum yaptım. Senin kararındır ama saygı duyulacak bir karar değil. Ben gidişine kaçmak olarak bakmıyorum. Her dalga da buraya sürüklenmeye devam edeceksin. Sadece şunu bil ne ilk sevensin ne de son. Bu forumda da hep sevileceksin. Gitmen değil kalman gerek. Bunu güçlülüğünün ispatı olarak değil, güçsüzlüğünün kanıtı olarak da düşünebiliriz. Şunu da yanlış bulduğumu söylemek isterim. Eğer ortada bir sevgi varsa bu ayrılık anında beni bu sebepten bıraktı demen suçlar bir ifade ile yanlış. Sevginin ele avuca sığmaz dışavurumları bunlar. İstemeden yapmış olabilirsin. Kendi yolunu seçebilecek kadar güçlü ol.........
>As!_M€L€q<
abla.... innmıyorum sana sen güçlü bi kıssın neden kaçıosun..........sevdiklerinden vazgecebildiğine innmıorum ya....

nese bu senn kararın....canım aplammmm.......saygı duyuyorum sen en iisini bilirsin.......
blue_belial
bırısı bı senaryo yazmıs
herkes ordan ızlıyo fılmı.
ıyı seyırler...
Firari Fırtına
Sevgili Faruk ,

Bu senaryo ne zaman yazılmış da bu film kaş la göz arasında çekime sunulmuşdur . Gerçi daha seyretmedim ama tahminlerde yürütmek istemiyorum , sadece burda olması gereken kişilerin burda olması gerekir derim .

Yazık değilmi şu gençliğinize , birilerinin gitmesi gerekmiyor hiç bir zaman . Belki bir gün ben giderim ama iz de bırakmam arkamdan , bu mu olması lazım .

Seviyorum Sizleri ....

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Blue_Belial'ın Sonunda Sesini Duydum.. €BeRimSin 35 1,326 03-30-2007, Saat: 05:52 PM
Son Yorum: PrinceSs

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 04:25 PM