:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
biriciğim ve BeN
>As!_M€L€q<
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konuyu Toplam 16 üye okuyor. (10 Kayıtlı üye ve 6 Misafir)

YıLın Olayı İçTe Budur...Wink

Yüzünüz Hep Güler İnŞaLLah...
MutLuLukLar Dilerim
hehe...........öle oldu abiii.....saol................Confusedmiley17:
CariSmaBoY
ZZeYYNNePP Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aLLah sisi birbirinise ßaıslasınn chook yakı$mıssınıS darıSı ߀nim ßa$ımaBig Grin

tşkler zeynep... inş sende sana uyan biri ile birlikte olabilirsin... Wink

MertsuN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oyy oyyy allah bir yastıkta kocasın sisi süper fotojenik siniz
ühühü ühühü içim burkuldu bak şimci benim sarılcak bişem yoq neysee seneye işallah Smile
bu arada bunlar reklam kokan hareketler mayk bu iş içöin ii para almışındırda sen Turkcell im den şimdi çatır çatur yiyondur o yanındakiyle manilerii uyanık senii iş aşk hepsi bi arada yakışırr walaa

Smile saolasın kardeşim... inş sende sana yakışabilen birini bulabilirsin... inş herkes mutlu olUR Wink
>As!_M€L€q<
SeRHaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Way bee Kardesim benim Allah sizin mutlulugunuzu Hic ama Hİc Bozmasın... Mutlulugunuz daımı olsun .. Smile
amin..........serhatt saol........
>As!_M€L€q<
esasli_01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Birbirinize çok yakışmışsınız arkadaşlar

allah tamamına erdirsin

sayenisde memleketimide gördüm çok saolun yakında bende gitmeyi düşünüyorum...Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
gel falla çok güsel hava..............bu arada..........saol hemşerim.........
>As!_M€L€q<
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: allah sizi birbirinize bağışlasın
nazarlardan saklasın Wink
aminnn..canım bnm........saol......Confusedmiley17:
CariSmaBoY
blue Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oy oy süper walla.cok yakışmısınız allah birbirinize bağışlasın siziiSmileamiiiiiinnnnnnn..
tşkler bajım Smile amin inş inş inş

nehir_on9 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok yakışmıssınz allah sizi hiç birbirinizden ayırmasın AMİN..darısı başımızaBig GrinBig Grin

sende tşkler Big Grin abi ne sabit bişi oldu ya Big Grin eheeh...
CariSmaBoY
KAR TANESİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzel canlarım benim.....
hep böyle mutlu olun emi......

oljaz inş baldız Smile

ZiBiDi_RoMeO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah Devamini Getirtsin .. Kardeşim Smile

saolsın gardeşim...
CariSmaBoY
..TuuCe.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:birbirinize cok yakısmıssnz arkadasLarr.. Smile

saolasın tucee Smile

happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nazar_05.jpgayyyyyyyyyy çok tatlı çıkmışsınız ya SmileSmileSmileSmileçok yakışıyosunuz allah ayırmasınnn SmileSmile:inşallah ömür boyu mutlu olursunuz SmileSmile):SmileSmile

amin amin amin Big Grin..... tşkler yelis Smile
CariSmaBoY
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şarkı süper foto süper çok güsel olmuş allah ayırmasın ya ::
tşkler kıs esra, amin Wink

hulleci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah sizi birbirinizden ayırmasın kardeşim..
[b]sevginizin kıymetini bilin..
[/b]çok yakışıyosunuz birbirinize..

saolasın osman Wink çok tşkler...
CariSmaBoY
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konuyu Toplam 16 üye okuyor. (10 Kayıtlı üye ve 6 Misafir)

YıLın Olayı İçTe Budur...Wink

Yüzünüz Hep Güler İnŞaLLah...
MutLuLukLar Dilerim

Wink tşkler kardeşimm... inş senin için en güzeli olur....

Dr.Love Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kardeşim Süleyman Dünya dediğin bir küçük döngü döndükçe kısalırsın ne uzarsın sevgin seni patron yapar üzüntüler seni işçi umarım hep daim olur sevgin bahtın açık gönlün ferah olur bir ömür mutlu olursun

açıklamaya bak yaf Smile çok saol ibram Smile
amin kardeşim amin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 03:22 AM