:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
biriciğim ve BeN
>As!_M€L€q<
CeYceYY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dedeciğimlee nineciğimm çook yakışıyosunuzz birbirinizee yawsss...Allah mutluluğunuzu daim etsin..en kötü gününüzü o resimlerdeki gibi etsin...Allah bizede böyleee güzel bir mutluluk nasip eder inş.Bir yastıktaa kocayın.....sewiyomm siziii =)

aminnnn yafrucummmmm.....

çok tşklerrr :$

inş allhım sizdee böle mutluluk nasip eder....aminnnnn..
unutmaa cadı bisde seni sefiok
€stapitipiti
olan var olamayan var, bulan var bulamayan var her baktıkca nasılda iç çekıyom ....aaaahhhhhh ahhhhhhhhh Smile Smile Smile Smile ....allahhh naazarlardan saklasın inşallhh Smile.....
Ara
>As!_M€L€q<
aminn canım verr umarım sizlerde böle mutlu bir ilişkiye sahip olursunuzzz
verruckt
allahım bu kadar yakışan bir çift olurmu yhaaaaaaaaa çok tatlıııı allah sizi hiç ayırmasın hep böle mutlu olunn aminnnnnnnnnnSmile
Ara
>As!_M€L€q<
tşkler arkadaşım.....aminnnn hepimizzzz mutlu oluruzz....inşş
CariSmaBoY
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sizi görükçe imreniyorum abijim ne diiim...

Gısssssssssssssss sultan benim herifi aldın elimden aliiiiiiiiiiican olsunnnnnn gısssssssssssssssssssssssss Smile

nan garııııııııııı çekil kerana ben bi kişinin herifiyim Smile onuda cümle alem bilio Big Grin

inş seninde imrenilcek bi sevgin olur ortim Wink
CariSmaBoY
estapitipiti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olan var olamayan var, bulan var bulamayan var her baktıkca nasılda iç çekıyom ....aaaahhhhhh ahhhhhhhhh Smile Smile Smile Smile ....allahhh naazarlardan saklasın inşallhh Smile.....

sen dur daha Smile biz ne fotolar çeklcez Smile işte o azman olan var olmayan var diceksiniz Big GrinBig GrinBig Grin çok tşkler güzel dileklerin için umarım sen ve tüm iyi niyetliler, bizim ilişkimizden kat kat fazlasını yaşarlar...
bilgeis
dividers1073xpcr6.gif

arkadaşlar helal size yaa Smile hakikaten çok mutlu oldum sizi böyle sevgi dolu gördüğümde:k: [SIZE=2][SIZE=4]CariSmaBoY kardeşim bana diyorsun tencere kapak olayını ama siz de aynen öylesiniz Wink çok yakışıyorsunuz birbirinize :Smile Allah bu mutluluğunuzu ve sevginizi daim eylesin arkadaşlar...sizi hep böyle görelim Wink ve darısı başımıza diyelim artık :Smile [/SIZE][/SIZE]

eyx866154ruog3.gif
>As!_M€L€q<
aminnnn canım aminn......
emin ol bende sizin için çok mutlu oldummm....
bu mutluluklarımızz ve herkezin mutluluğu daim olur inşşş.....
çooook tşklerrr bu arada...
inş sizi görmekte nasip olur...
bilgeis
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aminnnn canım aminn......
emin ol bende sizin için çok mutlu oldummm....
çooook tşklerrr bu arada...
inş sizi görmekte nasip olur...

amin cnm inşallah yaa:Smile gerçek sevenler ve sevgiler hiç ayrılmasın Wink

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-22-2024, 07:49 AM