:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uğur arslan gözlerin
aKMeL
[ses]http://www.freewebtown.com/gokhankgk/Ugur%20Arslan%20-%2003%20-%20Gozlerin.Mp3[/ses]

Ve gözlerin gelir aklımaVe sözlerinGidişin gitmiyor gözümün önündenVe izleri derinİlk değilsin bu senin de bildiğinVe yine biliyorsunSen son sevdiğimŞimdi uzaklardasınBen çamlar arasında bir hastane odasındaCiğerimde bir ince hastalıkİçimde kapanmak bilmeyen bir yaraVe sanki elimde inadına bir sigaraBiliyorum dönmeyeceksinHatta arkana bile bakmazsınGün gelir belki bir yuva kurarsınOğlun olsa benim Adımı koyar mısınSonunda da olsa tattım hiç olmazsaBen seni değilBu sevdayı bir ömür bekledimVe ben seni hayatımın bir musalla taşına en yakın yerindeSevdimGittin.Dağ gibi sevdamı devirip ardındaGittin.Allahaısmarladık bile demedinSazlar çalınır çamlıca'nın bahçelerindeO şarkıyı bir daha hiç söylemedimŞimdi elimde bir bardak çayVe dudağımda buruk bir tebessümKendi kendimi üzmemeye söz verdimVe ben seni hayatımın bir musalla taşına en yakın yerindeSevdimIsrar etmedin kendine beni sev diyeBeyaz bulutlar gibi sırtını rüzgarlara verip gittinBense durdum ve bekledimAma üzülmedimÇünkü ben seni hayatımın bir musalla taşına en yakınYerinde sevdim
€BeRimSin
Tşk'ler Hemşooo Çok Güz€L...Wink

YüreÄžine SağLık
PaPaTYa_PReNSeS
teşekkürler....Smile
Ara
aKMeL
bişe değil hemşo bende becerdim sesli şiir koymayı yaşasınnn
aKMeL
yorum için teşekkürler prenses
*yaKaMoZ*
eline sağlık offff yau Sad bi fena oldum Sad
tşkler tekrar...
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım...SmileGerçi vardı forumda ama fazla şiir göz çıkartmaz...Smile
Yüreğine mutluluk arkadaşım
Ara
aKMeL
yeni şiirler gelio bea onlarda süper uğur arslan hayranı olarak burayı uğur arslanın şiirleriyle donatacam Big Grin
aKMeL
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekürler arkadaşım...SmileGerçi vardı forumda ama fazla şiir göz çıkartmaz...Smile
Yüreğine mutluluk arkadaşım

yaaaSad uğur arlann hangi şiirleri var koymayım onları bea
MasaL_perisi
Valla çok var arkadaşım
Hülleci profiline gir açtığı konulara bak...Smile
ya da arama motorunu kulan
Çünkü başkaları da açtı
Ben de ama hatırlamıyorum şimdiSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  uğur arslan bir çiçek aldım aKMeL 4 902 04-15-2022, Saat: 01:31 AM
Son Yorum: wildfang
  gözlerin kal diyor(sesli şiir) scarface 2 744 04-08-2022, Saat: 04:10 PM
  Gözlerin Kal Diyor Dudakların Git.. hulleci 1 568 04-08-2022, Saat: 12:58 AM
  uğur arslan & seni sevmek diye (en sevdiğim şiir) aKMeL 3 1,057 04-08-2022, Saat: 12:23 AM
  uğur arslan& sen ve ben aKMeL 8 816 04-08-2022, Saat: 12:21 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 10:39 PM