:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
s?n?fta kalman?n babaya anlat?lmas?
d€n!z kısı
?stanbul'da ?niversitede okuyan gen? k?z Ankara'daki babas?na telefon etmi?:

- Baba, meraba. Ben Lale....
- Ooooo. G?zel k?z?m benim. N'abersin bakal?m?...
- Hi? sorma babac???m. Hi? keyfim yok valla...
- Hay?rd?r? Bi sorun mu var?...

K?z a?lamaya ba?lar; babas? ise ?z?nt? ve meraktan kafay? yemektedir:

- N'ooldu k?z?m? Anlatsana...
- Murat evi terketti. Bo?anmak istiyormu?...
- Ne evi lan? Ne bo?anmas?? Sen ne zaman evlendin de bo?an?yorsun?...
- Hani senin hi? ho?lanmad???n esrarke? ?ocuk vard? ya. Ben onunla evlendim.
- ?yi halt ettin, zilli. Neyse, art?k yapacak bi ?ey yok. Versin mahkemeye, hemen bo?an?n...
- Bo?analim ama benden 10 milyar istiyor. E?er vermezsem, iyi zamanlar?m?zda ?ekti?i ??plak foto?raflar?m? internetten herkese yollayacakm??....
- P??h. Rezil... ??plak foto?raf ?ektirdin, ?yle mi?
- Ama babac???m. O benim kocamd?. Ne biliyim b?yle bir pu?tluk yapaca??n?.
- Peki. Olan olmu? art?k. Yar?n havale ederim paray?...??leden sonra Bankaya gidip ?ekersin; sonra da al?p yakars?n o kahrolas? foto?raflar?...
- Sa?ol baba. Eeee. ?ey...Bi de k?rtaj i?in 2 milyara ihtiyac?m var...

Adam art?k iyice fenala??r. Bo?uk bir sesle konu?ur:

- K?rtaj m?? Bi de hamile mi kald?n o ?ocuktan sen?...
- Asl?nda ondan de?il... Zenci bi ?ocuk vard?...Zaten o y?zden ayr?l?yoruz ya....

Adam bay?lmak ?zeredir. Nabz? y?kselir, tansiyonu d??er, art?k inleyerek konu?maktad?r:

- Biz seni oraya okumaya yollam??t?k. Sen ne haltlar ?evirmi?sin. Allah?m. Nedir bu ba??m?za gelenler...Okulu bititir bitirmez Ankara'ya d?n?yorsun, yoksa k?rar?m bacaklar?n?...
- ?stersen hemen d?nebilirim babac???m. Ben ge?en y?l okuldan at?ld?m ??nk?...

Adam masan?n ?zerindeki so?uk su dolu s?rahiyi ba??ndan a?a??ya devirir ve ancak bu ?ekilde konu?mas?n? s?rd?rebilir:

- Okuldan m? at?ld?n? Hani birlikte avukatl?k yapacakt?k, zilli?...Eh ulan? Sen hele bi gel buraya. Ben sana yapaca??m? bilirim. Evden d??ar?ya ad?m att?rm?ycam sana. ?lk isteyenle de evlendiricem....
- O i? zor be baba. Biliyorsun, moda oldu, art?k evlenmeden ?nce e?ler birbirlerinden sa?l?k raporu istiyorlar... Pek iyi bi rapor sunaca??m? zannetmiyorum ben...
- Allah?m, ??ld?raca??m... Bir de cinsel hastal?klar haaa.....Kesin o zencidendir...
- ?ok pis arkada?lar? vardi. Bilmem art?k hangisinden kapm???mdir...

"G?mmm!" diye bir ses duyulur. Adam kisa bir s?re i?in kendinden ge?mis ve arkaya devrilmistir; ancak hemen kendisini toparlay?p tekrar telefonu al?r.

- Hemen bu ak?am day?n? yolluyorum oraya. Seni al?p gelecek. Adresini ver bakiyim...
- Mahmutpa?a Karakolu'nday?m... Gelirken kefalet i?in de biraz para getirsin yan?nda...
- Karakol mu?...Bi de karakola m? d??t?n layyynnn? Ne yapt?n?....
- D?n kafam ?ok bozuktu, ?ok i?mi?im. Araba kiralay?p dola?maya ??kt?m. O kafayla Arnavutk?y'de kokore??i d?kkan?na girdim. Ama neyse ki kimse ?lmedi. D?kkan sahibiyle kiral?k araba firmas?na biraz para vermek gerekir san?r?m...

Adam art?k iyice fenala?m??t?r. Hatta fenala?mak ne kelime; adeta kahrolmu?tur. Telefonda k?sa bir sessizlik olur. K?z tekrar konu?maya ba?lar :

- Babac???m. Sak?n ?z?lme. B?t?n bunlar bir ?akayd?. Ben sadece s?n?fta kald???m? s?ylemek i?in aram??t?m...

Bunun ?zerine adam sevin?le ve mutlulukla hayk?r?r :

- Can?n sa?olsun be g?zelim, bo?veeerrr. Okul da neymi?? Hi? m?him de?il, tatl?can?n sa?olsun senin g?zel k?z?m beniim!.:yikildim: :yikildim: :yikildim:
verruckt
ehuehuehuehu .çok gslmiş DBig Grin:Big GrinD:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Asker Anlat?yor ... Firari Fırtına 10 778 04-04-2022, Saat: 02:59 AM
Son Yorum: wildfang
  Bana Bir Masal Anlat BABA İçinde BEŞİKTAŞ Olsun............. GCLRNFNS 0 545 01-01-2008, Saat: 02:14 PM
Son Yorum: GCLRNFNS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:04 AM