:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ya?mur beklemek
ONU SEV?YORUMM
ya cok mutsuzumm biri banaa yard?m etsiinnSad
Ara
isyanbitmez
ONU SEV?YORUMM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya cok mutsuzumm biri banaa yard?m etsiinnSad
ben de ?ok mutluyum nas?l payla?abilirim Smile.........
bilgeis
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sana yazd?klar?m? kurtaramad?m defterlerimin arka sayfalar?ndan buru?turulup at?lan ka??tlardan ve yaln?zken s?yledi?im ?ark?lardan. ?ark?lar?m? sana yazd?m, sana soyledim.Bilmesen de belki dola??r diline.
D??emedim dal?nda solmu? kuru bir yaprak gibi ?srarla kald?m. Yeni baharlar ye?ertmedi beni. Sadece tutundum umutla. ?aresizli?i sana anlatamam ama bana baksayd?n anlard?n. Kitaplar? defterlerle payIa?mak istemiyorum, seni gozlerimle. Hi? bitmeyen bir merdiven gibi hayat sadece ??kmak var ne inmek, ne dinlenmek.

Bindi?im otob?slerde yan?mda oluyorsun d?n?p bakam?yorum. Baksam da g?remiyorum, g?rsem de seni bulam?yorum. Hemen de?i?tiriyorsun ?eklini.

Her ula?t???nda bir ?eyleri kaybetme duygusu gibi galiba. Sana ula?mak istemiyorum. A?aclar nas?l g?ky?z?ne do?ru uzan?r a?kla. G?cun? yerden alarak. Ben de g?c?m? sensizlikten al?yorum. Kalbimi kanatarak. Radyasyona u?ram?? h?creler gibi b?y?mekten ba?ka; garip ?ekillere b?r?n?yorum...

Ya?murun alt?nda y?r?yorum ko?madan, sab?rs?zl?kla s???nacak bir yer aramadan. Islan?yorum. Ya?murun g?revini yerine getiri?ini izliyorum. Sessiz.

Mektuplar yaz?yorum sana sonra y?rt?p at?yorum. Saklam?yorum. Ne seni unutabiliyorum ne yazd?klar?m?...........
(yanl?? anla??lmas?n kimseye yaz?lmam??t?r. Sadece "oysa" derken anlatmak istedi?imdir.)..........

:$ yanl?? anlamad?m ben mesela :$

o kadar g?zel ki ve i?ten.........

y?re?in hi? dert ?ekmeyecek.....:$
ROSE
kişi konuyu sildiği için kilitlenmiştir.....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 09:21 AM