:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LP elemanlar?n?n baz? a??klamalar?
Pessimist
"Grubumuzu kurdu?umuz s?rada yeni hi?bir sound yoktu ve ayn?
?eyleri dinlemekten b?km??t?k. Biz de beklemekten s?k?ld?k ve bu
yeni ?eyi kendimiz yapmaya karar verdik" (Mike)
"Fast food restoranlar?nda tasarruf etmenin en iyi yolu orada ?al??an fan’lara sahip olmakt?r, b?ylece size tak?labilmek i?in en iyi yemekleri size sunarlar" (Mike)
"Benim de bir popom var, hem de g?zel bir popo ama Chester gibi habire g?stermeye merakl? de?ilim" (Joe)
"Amerika’n?n en ?ok ?al??an grubu olmaya u?ra??yoruz" (Chester)
"Baya temiz adamlar?z, ne ayya??z ne de uyu?turucu kullan?yoruz"
(Chester)
"Her zaman bir rock star olmak istemi?imdir. Bu benim ?ocukluk r?yamd?. Etraf?mdaki herkese gelecekte bir rock star olaca??m? s?yl?yordum" (Chester)
"Kim oldu?umuzu biliyoruz ve bunu de?i?tirmeyece?iz" (Chester)
"Hi? de fotojenik de?iliz bence!"
(Brad)
"Biz t?pk? ninjalar, karanl?k t?neller ve alev gibiyiz"
(Chester-One Step Closer hakk?nda)
"Biz Grateful Dead veya Pink Floyd de?iliz, biz Linkin Park’?z ve t?m o ?i?kinlikleri att?k. Gitar veya davul solosu yapm?yoruz." (Chester)
"Ben bir rap?i de?ilim, o y?zden bir grupta rap yaparken bat?rabilirim. Mike asl?nda bir ?ark?c? de?il ama i?in ilginci ger?ekten ?ok iyi bir sese sahip."
(Chester)
"Biz bedava m?zikten yanay?z, gidin ve istedi?iniz kadar download yap?n!" (Mike)
"Birka? ?ey k?rd?k ve baz? taraflar?m?z? da k?rd?k turnede! Brad’in gitar? bir defas?nda kafama ?arpt? ve a?z?m?n i?ine kusmak zorunda kald?m" (Mike)
"Bir?ok garip ?ey yapmaya ?al??an kurnaz k?z etraf?m?zda ama biz onlara dikkat
etmiyoruz. Biz kendi i?imizi yapmakla ve ger?ekten m?zi?imize de?er veren hayranlar?m?za ilgi g?steriyoruz." (Chester)
"Seyirciler ?ark?lara e?lik etti?inde ereksiyon ya??yorum" (Chester)
"Ben s?radan bir insan?m. Elbiselerimin alt?nda tayt ve pelerin yok. Ben de
herkes gibi i?iyorum, herkes gibi s???yorum, herkes gibi ?ok i?ip
sonra kusuyorum." (Chester)
"Benim yaz tatilim bu k?? ger?ekle?ecek ve Fuji’ye gidece?im. Oraya gitmek uzun zamand?r benim ve kar?m?n en b?y?k hayali ve nihayet bunu ger?ekle?tirece?iz. Orada y?l?n her g?n?nde m?kemmel bir hava var ve kumsallar bir harika.Pasifi?in ortas?nda m?kemmel bir ada. Bir kumsalda iki hafta boyunca oturaca??z ve Tahiti lik?r?nden i?ece?iz." (Chester)
"Bir ?o?unuzun crowd-surfing ve pogo yaparken g?r?yoruz ve buna bay?l?yoruz. Ama birbirinize sayg?l? davran?n. Ve burada ?ok cesur han?mlar da var. Onlar?n crowd-surfing yapmas? onlar?n g??s?n? ellemeniz
anlam?na gelmiyor!" (Chester)
"Arkada?lar?mla ?almaktan b?y?k keyif al?yorum. Yapt???m?z alb?mle gurur duyuyorum ve bunlar? arkada?lar?mla ?almak benim i?in b?y?k bir ?ans. Bu olay?n meydana gelmesine yard?mc? olan herkese b?y?k bir sayg?m
var" (Brad)
"Kimi yerim bilmiyorum ama Brad’i en son yerim
??nk? o herif tamamen kemikten ibaret!" (Bir ??le d??seniz hangi
Linkin Park eleman?n? hayatta kalmak i?in yersiniz sorusuna yan?t olarak Phoenix s?yler)
"D?vmeler kal?c?d?r ve hayat boyu ba?l?l?k gerektirir, t?pk? evlilik gibi. Bir ki?iyle hayat boyu ba?l?l??a giri?iyorsan?z baz? s?n?rlara da sayg? duyman?z gerekir. Yapt?rd???m her d?vmeyi Samantha ile tart???m, sadece bir tanesi d???nda,
onu da onla birlikte olmadan ?nce yapt?rm??t?m. Ama ayn? zamanda kendi kafama g?re hareket etmekten de vazge?mem o y?zden
alb?m kapa??n? yapt?rd?m ve bunun i?in ona sormad?m. D?vme
yapt?rmay? herkese tavsiye ederim ama kendinize sayg? duyun ve
kendinize ne yapt???n?zdan emin olun." (Chester)
"D?vmeler ayn? anda hem ac? hem keyif verir" (Chester)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 12:51 PM