:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K?????m Sen De ?lme...
NuRii
Ayn? sokakta oturuyorduk. Her g?n ba?ka bir k?zla gelirdi eve. Herkes onun hakk?nda farkl? ?eyler s?ylerdi. Fakat kimse ger?e?i bilmezdi. Kirli sakallar? vard?. Kahverengi g?zl?, kumrald?.
Hi? kimseyle konu?maz, sadece gelip ge?erdi. Bir g?n onunla yolda kar??la?t?k. ?ok g?zel bir y?z? vard?. Bana bakt? ve g?l?msedi. ?a??rd?m…! Ama yine de onu sevmemeye ?al??t?m. Fakat o ?ok farkl?yd?. Gece boyu lambas? yanard?. Bazen uyumak yerine onun evini seyrederdim. Onu sevmedi?im halde onun her ?eyi ile ilgilenirdim.
Bir g?n yine kendimi onu g?zetlerken buldum. O an anlad?m ki hep kendimi kand?rm???m. Ben ona ?oktan a??k olmu?um bile…
Art?k o eve gelmeden uyumaz oldum. Herkes onun k?t? oldu?unu s?yleyince onu savunuyordum. Ge?en g?n yine onu yolda g?rd?m. Bana g?z k?rpt?. Yan?mdan ge?erken onu ?a??rd?m. “Acelem var K?????M” dedi bana. Eve gidip saatlerce a?lad?m. Karar verdim. Ne olursa olsun ona onu sevdi?imi s?yleyecektim. Yolunu bekledim. Bir g?n gelirken onu g?rd?m. Pe?ine d??t?m. Eve girdi. Biraz bekleyip kap?y? ?ald?m. Kap?y? a??p “Ne var K?????M?” dedi. Ne yapaca??m? ?a??rm??t?m. Ad?n? bile s?yleyemeden “SEN? SEV?YORUM” dedim. G?l?msedi, cevap vermedi. ?ok utanm??t?m. Konu?amad?m ve hemen d??ar? ??kt?m. Sonra 1 ay boyunca onu g?rmemek i?in soka?a ??kmad?m.
Bir g?n k?zlarla evde konu?urken mahalleye bir ambulans geldi. Onun evinin ?n?nde durdu. ?a??rd?k. Hemen d??ar? f?rlad?m. 3-5 dakika sonra g?revliler onu sedyeyle d??ar? ??kard?lar. ?n?mden ge?erken “ben de seni, K?????M” dedi ve g?zlerini yumdu…
Herkes bana bak?yordu. A?layarak ko?maya ba?lad?m. G?z ya?lar?m durmadan ak?yordu. Eve geldi?imde annemler ondan bahsediyordu. Ailesi yokmu?. Kendi gayretleriyle bu ya?a gelmi?, okumu?. Sevdi?i bir k?z varm??. Ailesi vermeyince k?z evden ka?m??. Bir hafta sonra k?z ?lm??. Kimi sevdiyse ?lm??. ?ok ac? ?ekmi?. ?ntihar edip hastaneyi aram??. Polisler geldi?inde evinin duvar?nda “K?????M” yaz?s?n? bulmu?lar. “K?????M, sen de ?lme…” yaz?yormu?…
“K?????M, SEN DE ?LME…”
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:43 PM