:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: okullarda k?yafet nas?l olsa daha ii olur?
serbest olsa daha iyi
61.90%
26 61.90%
b?yle iyi
26.19%
11 26.19%
hi? bir fikrim yok
0%
0 0%
ilgilenmiyorum
11.90%
5 11.90%
Katılımcı sayısı: 42 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okulda kıyafetler nasıl olmalı
verruckt
ayy sizin gene ii bizim herşeyee karışıolar yane resmenn okul girişte bi tören oluo ayy okula her gireni inceliolar o kadar disiplinli olmuş bizim okul görmyeli Big GrinD: ay irenç ama kurallar etein dizin üstünü geçmicek mutlaka dizin altında olcak ama takan yok spor ayakkabı kesinlikle yasak saçlar toplu olcak daha say say bitmezz
Ara
verruckt
ya düşünebilionuzmu bugn karne aldık mesela ben sivil giyindim normal kıyafet onun için hoca işte dedi ikinci dönem notunuz 4 gelioas 3 yapcam 3 geliosa 2 dedi böle giyinenlere öff pöfff Big GrinD:
Ara
isyanbitmez
"MİLLİ EÄžİTİM BAKANLIÄžI OKUL ÖNCESİ EÄžİTİM KURUMLARINDAKİ TEK TİP KIYAFET UYGULAMASINA SON VERDİ. ÖÄžRENCİLER FORMA VEYA KIRMIZI ÖNLÜK YERİNE İSTEDİÄžİ ELBİSEYİ GİYEBİLECEK. BÖYLECE VELİLERİN ÖNLÜK MASRAFI ORTADAN KALKACAK"

BUGÜN BÖYLE BİR HABER OKUDUM SANIRIM GELEN NESLİN HEPSİ ZENGİN :yikildim::yikildim::yikildim:
PeriKIZI35
disiplin ve ahlak kurallarına uygun olmalı...
Ara
PrinceSs
bÖyLe Çook ii bence Bi ceKEt OlmSa iğRenç OLuoruz PişİoRUZ
péssimist RapcHi
iLqiLenmiORum BiLe çünKü BiZ isteDiqimiZ qiBi qiyiniORuZBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
kronik
ben serbest olmasını ısterdım ama bızım milletimiz herseyin suyunu cıkardıgı için maalesef en iisi kimseyi kendi haline bırakmamak:p
Ara
' séRséRi$ '
Bnm için peK faRK etmiO nasıL OLsa Ben DinLemiORum OnLaRı:$Big GrinBig Grin
Ara
iLLeth.!
kızlar mini etek 0 kollu dekolte erkekler farketmez..DBig Grin:Big GrinD:
Ara
chatlaq
pantolon gömlek ii gbide saç bntlarına başka hırkalara flan kızmasalarr gerÇi ßen kızsaLarda yine giyiyorummBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  heyy bisim okuL müdürüne fotoshop nasıl olmus bi baksanız :)qüsel mi kötü mü:) yaraliyureq 60 2,422 04-13-2022, Saat: 07:10 AM
Son Yorum: wildfang
  Kımler Sevgilisinden Tokay yedi?Nasıl bişeydi?Hoşunuza gıttımı :)hehe experiance 19 888 04-11-2022, Saat: 03:42 AM
  Ajdar Nasil Sarki SÖylÜyo :)) experiance 6 672 04-10-2022, Saat: 02:41 PM
  Tvde Kadın Programları nasıl? PrinceSs 6 416 04-09-2022, Saat: 10:37 PM
  Duygusuz.Com adresini nasıl keşfettiniz??? PeriKIZI35 2 375 04-09-2022, Saat: 01:51 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 07:12 PM