:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: okullarda k?yafet nas?l olsa daha ii olur?
serbest olsa daha iyi
61.90%
26 61.90%
b?yle iyi
26.19%
11 26.19%
hi? bir fikrim yok
0%
0 0%
ilgilenmiyorum
11.90%
5 11.90%
Katılımcı sayısı: 42 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okulda kıyafetler nasıl olmalı
aKMeL
Masal_y?zL? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:k?zlar pantolon giysin mi diye anket olsayd? daha g?zel olurduSmile

ya bildi?im kadar?ylapantolon giyinmesi serbest ama bi konuya parmak basmak istiyorum k?zlar okula giderken l?tfen etekleri katlamayal?m Confusedmiley36: sonra niye laf at?yolar niye b?le oluyo niye ??le oluyo demeyin erkeklerde fazla uzun sa?l? gitmesinler bende ?ok kap?dan d?nd???m? bilirim o y?zden sa?ma ?eyler liseyi bitirdikten sonra istedi?in ?eyi yapmakta ?zg?r oluyosun benim gibi ,?ook cahilmi?iz bea k?zlar belki kendileri i?in s?slenip p?sleniyolar ama kar??s?ndaki erkek onu ba?ka bi g?zle alg?l?yor o y?zden k?zlar ?zellikle anadoludaki k?zlar fazla s??slenip p?slenmeyin, bence okullar s?k? olmal? disiplin olmazsa e?itim olmaz k?yafette bence ?ok iyi s?n?f farkl?l???n? biraz olsun kald?r?yor diye d???n?yorumSmile
isyanbitmez
erkeklerde fazla uzun sa?l? gitmesinler bende ?ok kap?dan d?nd???m? bilirim
PEK? UZUN SA? ?NSANIN E??T?M G?RMES?NE NEDEN ENGEL OLUR? SA?IN ZEKA ?ZER?NDE ETK?S? M? VARDIR?
bence okullar s?k? olmal? disiplin olmazsa e?itim olmaz k?yafette bence ?ok iyi s?n?f farkl?l???n? biraz olsun kald?r?yor
D?S?PL?N? SA?LAYAN TEK T?P KIYAFET M?D?R? BU SINIF FARKLILI?INI NASIL KALDIRIR?

B?R TAKIM GER?EKLER VAR E?ER ZENG?NSEN?Z BU ZATEN BELL?D?R. AYAKKABINIZDAN (ciciKIS Smile) ?ANTANIZDAN, PARF?M?ZN?ZDEN VE D??ER AYRINTILARDAN. BUNU B?L?RKEN HALA NEDEN TEK T?P KIYAFET SINIF FARKLILI?INI ORTADAN KALDIRIR? SIRF AYNI T?P VE RENKTE ELB?SEY? G?YD???N?Z ???N ZENG?N OLMAZSINIZ DED???M G?B? SADECE D??ERLER? G?B? OLURSUNUZ.

liseyi bitirdikten sonra istedi?in ?eyi yapmakta ?zg?r oluyosun
BU L?SEY? B?T?RENE KADAR BASKI ALTINDA YA?AMAK ZORUNDASIN MI DEMEK?

PEK? TEK T?P KIYAFET? SAVUNAN ARKADA?LAR ?N?VERS?TELER?M?ZDE DE TEK T?P KIYAFET OLMASINI SAVUNUYORLAR MI? ??NK? E?ER FAK?R B?R? ?N?VERS?TEY? KAZANIRSA ZENG?NLE?M?YOR. G?YD??? KIYAFETLER VE SOSYAL SINIFI AYNI KALIYOR. YOKSA FAK?RL??? Y?Z?NDEN ?N?VERS?TEDE K?MSE DALGA GE?MEZ M? BA?KASIYLA? E?ER BU L?SEYE KADAR DEVAM EDEN B?R DEVLET UYGULAMASIYSA NEDEN ?N?VERS?TEDE SON BULUYOR?

BEN HALA AYNISINI D???N?YORUM FAK?R DE ZENG?N DE BUNUN FARKINDADIR. KIYAFETLER?N AYNI OLMASI BU GER?E?? DE???T?RMEZ.
Masal_yuzLu
uzun sa?a bit girer Big Grin
hocalar kesin olm okulu bit g?t?r?yor.. Big Grin

B?y?k b?rak Big Grin sakal uzat sa? b?rak...
E?itimmi veriliyor yoksa berdu?luk mu*. Big Grin

ergenlik ?a??ndaki insalar hormanlar?n etkisiyle hareket eder.
Cinseliik ?n planda.
Kar?? cinse e?ilim fazla olur.
buna sa? uzatma ... etek s?y?rma.. ho? koku s?rme Vs vs..

disiplin iyidir...
Big Grin

Ben asker tra?? yapard?m hep ?ok ho?tu..
Sa??m d?k?lmez mesala saolsun hocalar?n bu etkisi oldu sadeceBig Grin
Ara
isyanbitmez
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
?U AN E??T?M G?REN ERKEK OLMAYAN VE SA?I UZUN OLANLAR HEP?N?Z B?TL?S?N?Z. ??NK? B?T SA?IN UZUNLU?UNA G?RE HAREKET EDER. GEL?R BAKAR ?L?ER BU KISAYMI? DER GER? D?NER. M?LL? E??T?M BAKANLI?I TARAFINDAN HAZIRLANAN ?L??LERE UYAR B?TLER. B?TLER?N YERLE?EB?LECE?? SA? UZUNLU?U ?L??LER?N? GE?MEY?N. SA?I KISA OLUPTA B?TL? OLAN B?R?N? G?RD?N?Z M? H?? ? ?MKANSIZ :yikildim::yikildim::yikildim:

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

?U AN BU ?LKEN?N ?N?VERS?TELER?NDE OKUYAN BIYIK BIRAKAN SAKAL UZATAN SA? UZATAN ??RENC?LER BERDU?LUK E??T?M? FAK?LTEN?Z A?ILMI? BULUNUYOR. ??NK? BUNLARI YAPANLAR E??T?M ALMA HAKKINI KAYBEDER. ??NK? SAKALLIYKEN BIYIKLIYKEN VE SA?INIZ UZUNKEN B?R ?EY ANLAMA ?HT?MAL?N?Z YOK. ??NK? S?Z?N SAKALINIZ BIYI?INIZ VE SA?INIZ D???N?YOR. :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

ERGENL?K ?A?INDAK? ?NSANLAR K???L?K ARAYI?INDADIR. S?Z ONLARI BASKI ALTINDA TUTARSANIZ. BOYUN E?MEYE, SUNULANI KABUL ETMEYE ALI?TIRIRSINIZ. AKLINA B?LE GELMEZ YANLI?IN YANLI? OLDU?U. SIRF ZATEN OLDU?U ???N HAYATINA O ?EK?LDE DEVAM EDER.
KALDI K? ?U ANDA DA HORMONLARIN ETK?S?YLE HAREKET ED?YORLAR. KAR?I C?NSE E??L?M HEP VARDIR. SA? UZATMA, ETEK SIYIRMA, HO? KOKU S?RME VESA?RE.
TEK T?P KIYAFET D?S?PL?N SA?LAMAZ!
PrinceSs
bence b?le hem ii hem k?t? 3 g?n serbest 2 g?n normal olsun bence
rockkgirll
üniversitelilerr çok şanslısınızz daha ben bi sene sabr etcemm uff yaa ben artıkk forma felan gitmek istemiyorummhemm enstruman felan çalarkenn hiç rahat olmuoo gsl sanatlar içinn Sad ama üzhünüm....Sad
Ara
riukeen
Kısa bi özet geçmek gerekirse okullarda kızlar için etek 15 sn mi aşmamalı ve dekolte diz boyu olcak ben öle okula gitmemmi beeeeeee Big Grin
Ara
rockkgirll
biliomusun sen çok biliyosunnn ama öle olamazzSmilehihihi
Ara
izmirlisamet
bence kesinlikle serbset bırakmasınlar ya çok derin düşünmek lazım bu konuyu benim yaşadığım yerde okulun birinde bi kere denediler hani nasıl olur bi bakalım diye sonuç insaların yarısı normal geldi yarısı nyle geldi biliyomusunuz gece kıyafetiyle :d görmeniz lazımdı ya bence üniforma ii ama çok sıkmıcaklar bencede birde işin şu yönü var üniformayla herkes aynı zenginide fakiride serbest olsa fakir insanların halini ve psikolojisinidüşünebiliyormusunuz herkes hergün ayrı kıyafetler giyerken onlar hep aynı kıyafetlerini giymek zorunda kalcaklar bence çok kötübi psikoloji haksızsam cwp yazın
Ara
CReATuRE
bence okul kıyafetleri serbest olmalı...böylece tektip koyun gibi olmaz millet...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  heyy bisim okuL müdürüne fotoshop nasıl olmus bi baksanız :)qüsel mi kötü mü:) yaraliyureq 60 2,425 04-13-2022, Saat: 07:10 AM
Son Yorum: wildfang
  Kımler Sevgilisinden Tokay yedi?Nasıl bişeydi?Hoşunuza gıttımı :)hehe experiance 19 888 04-11-2022, Saat: 03:42 AM
  Ajdar Nasil Sarki SÖylÜyo :)) experiance 6 672 04-10-2022, Saat: 02:41 PM
  Tvde Kadın Programları nasıl? PrinceSs 6 417 04-09-2022, Saat: 10:37 PM
  Duygusuz.Com adresini nasıl keşfettiniz??? PeriKIZI35 2 375 04-09-2022, Saat: 01:51 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 08:27 PM