:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allah kahretsin çok yakışıklıyımdır...
Rüya Güzeli
dogrusu bende bir yak???kl? g?rmek tan?mak isterdim ama nedense resimler a??lmad? neyse g?rmedim ama allah nazarlardan korusun:d
Ara
HaKaN_66
say?n papatya en b?y?k tepki tepkisizliktir unutma ve benim sana tepki verdi?imi sanma tamam m? biz yozgatl?y?z sana bi laf daha s?lim yozgat?n havas? sert insan? da mert olur bi kez daha kullan?yorum bu kelimeyi daha ?ncede birine demi?tim burda bana ukalas?n dedi insanlar? tan?madan yorum yapma karde? yorumun i?in sa?olas?n allah raz? olsun
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
HaKaN_66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:say?n papatya en b?y?k tepki tepkisizliktir unutma ve benim sana tepki verdi?imi sanma tamam m? biz yozgatl?y?z sana bi laf daha s?lim yozgat?n havas? sert insan? da mert olur bi kez daha kullan?yorum bu kelimeyi daha ?ncede birine demi?tim burda bana ukalas?n dedi insanlar? tan?madan yorum yapma karde? yorumun i?in sa?olas?n allah raz? olsun

Farkındaysan yapmış old. t...........e bir şey söylemedim söylemeyeceğimde...!
hımm.. sen bana tepki göstermedin demek. Bir bak bakalım yazdıklarına ama laf olsun diye bakma! Bakmış olmak içinde bakma...bak iyi bak
sonra düşün olur mu?tepki göstermiş misin göstermemiş misin!

Ne yapayım yozgatlıysan? Niye , sadece yozgatlılar mı mert olur?
GüzEL türkiyemin her köşesinde nice nice mert insanlar var.LAF BİLDİKLERİNLE YAŞAMA lütfen!

mertlik öyle dilde söylemekle olmaz.''ben mertim vs...''cümlelerle de ifade edilmez.bu derece basite indirgenmez!!
kısacası mertliği dil ve sözcükler ifade etmez yürek ve davranızlaş ifade eder.

'' MERTLİÄžİ YÜREK DİLLENDİRİR...''

Bırakda senin mert old. sen değil millet söylesin.. böylsi daha güzEL olacaktır

insanlLarı tanımadan yorum yapma demişsin.Senin kişiliğine dair her hangi bi yorumumu gördün mü? Sadece sen değil tanımadığım hiç kimse için yorum yapmam!! bana söylüyosun iyi hoş güzEl de sen neden uygulamıyorsun?

hani bir söz vardır ''yılan kendi eğrisini bilmez şi deve boynun eğri der'' diye bir söz.. Senin kide ona döndü resmen. Beni tanımyor etmiyorsun ama bir yığın laf ediyorsun hem kişiliğime hem onuruma hemde gururuma..

Eğer bir hatam olursa ciddi anlamda, söylenmesi hoşuma gider ama ortada öyle birşey yokken yok yere birşeyler söylemiş olmuşsun resmen!!

karşındaki insanın bi şekilde davranmasını istemiyorsan önce sen kendini düzeLtmelisin BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

ben yapmış olduğun yorumlar için teşekkür etmiyorum.Çünkü;teşekkürü hak edecek bir yorum değil..

SEnde sağolasın RAbbim senden de razı olsun inşallah....

eSeNKaLL...

Ara
ciciKIS
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KAHRETSİN ÇOK YAKIŞIKLI VE Bİ OKADARDA UKELASIN SEEEEEN
(dua ediolar işte kötümü bea şöle deseler allah sevdine kavuşmanı nasip etmesin deseler hea iimi cıks cıks)Big GrinBig Grin
bu sözüme bişe diosan arkadaşım sadece takılmıştım sana ölesne yanlış anlamamanı umardım kırdıysam özür dlerim arkadaşım...ukelasın lafım hani işte herkes aynı şşei sölüo filan demişsinya allah sevdiğine bağışlasın filan die bende bunun için mutlu olman gerekio annamında bişe sölemek istedim yanlış anlaşılmış demekki...tekrar özür dilerim arkadaşım...
saygılar...
Ara
ciciKIS
yozgatın havası sert insanı da mert olur...

bu lafı banada söledinmi arkadaşım...
eer öleyse sende benim tanımadan mert insanmı yalan insanmı olduğumu anlayamazzsın...
Kimseyi anlayamazsın Çünkü kimseyi tanımıyosun..
tanıdıklarından bahsetmiorum..
özür dileyerekten senden daha mertide vardır belki nerden biliosun diorum sana herneyse..
amacım kavga vea tartışma yaratmak deil...
yorumlarıma senden cevap vermemeni istiyorum.
umarım anlatabilmişimdir ne demek istediğimi...

ayrıca fazla şakacı olmam kötü anlaşıldı bunu da söliim hrnyse..
kendine ii bak arkadaşım...
Ara
HaKaN_66
Tamam Suçlu Ben Oluyorum Galiba Hepinizden özür Dilerim Papatya Hariç Papatya Bana Deli Kanlilik Dersi Verme öğretmeyede çalişma Bi De En Az Senin Kadar Biliyorum Ben Türkiyenin Her Yerinin Cennet Olduğunu Hadi Iii Günler Diğer Arkadaşlar Sizden Tekrar özür Dilerim Smile
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
kimseye delikanlılık dersi vermeye çalıştığım yok!!!
Sen şuan kendi kendinle çelişiyosun
yazdıklarına bir bak olur mu çelişme çok gülünç oluyor çünkü...!
Ara
pusat41
resımler acılmıyo bılader yoprum yapamıyorumm kusra bakma
Ara
HaKaN_66
En Büyük Tepki Tepkisizliktir...
Ara
EYVALLAH
yaa ben resim göremedimmmSadSad
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi