:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allah kahretsin çok yakışıklıyımdır...
13usemmm
iide cnm ben dua etmesinler beddua etsinler demiyirim kii Big Grin daha farklı şeler bekliorum hep aynı şee de olmas kii ööö geliir ama zate baane kıss ne ederlerse etsinler ehe Big Grin biz AMİN dielim yetterrr Wink
Ara
ciciKIS
he bacım öle de insanın içinden gelio be bacım işte ne bilim ben çok yüce bi laf gibi görüorum o dua yı(bacım kıs çok mannah sefdim ben seni)Winkbb
Ara
13usemmm
eheeh bende seni cnm mucuxxx Big Grin
Ara
ciciKIS
mucuxx deeel öptüm diecen aaaBig Grinmcx bacı
Ara
13usemmm
eehehehehe bu arada (( arada bi dua et de konuyu kilitlemesinler yorum yapmıos die )) allah
Ara
mdmeltemi
Her i?i i?ledik illallaha ba?lad?k.. Aslan?m m?thi? yak???kl?s?nda Allah neden kahretsin yaaw. Allah sevdi?ine ba???las?n baba sevdi?ine.. Yok ?le bu karizmaya lanet...
HaKaN_66
yorumlar i?in te?ekk?r ederim ama pelin neden ?le bi ?ey deme gereksini duydun bende bunu anlayamad?m diyorum ya kime g?re yalan?m kimine g?re kral?m demek ki sanada g?re yalan olurum bu kadar basit ve insanlar? tan?madan olumsuz yorum yapmazd?m yerinde olsam Smile
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
HaKaN_66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkada?lar valla buseye kat?l?yorum do?ru s?l?yo allah zaten sevdi?ime ba???layacak in?. Big Grin

lafa bak ''zaten ba???layacak'' diyosun bi kesinlik ard?ndan da ''in?.'' diyosun alalala Smile Smile Smile zaten herkes ?le demeye getirmiyo mu ?

neyse Rabbim sevdiklerine ba???las?n in?allah...
Ara
HaKaN_66
demek ki papatya sen orda ki espiriyi anlayamam??s?n kare ya da dikd?rtgen olabilir senin jeton yorumlar i?in te?.
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
HaKaN_66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:demek ki papatya sen orda ki espiriyi anlayamam??s?n kare ya da dikd?rtgen olabilir senin jeton yorumlar i?in te?.

wayyyyyyyyyyyy beeeeeeee yoruma bak hele
te?ekk?rler ?ok cici bi cvp sa?olas?n!!!
sana ?ok ?ey s?ylerdim ya .... NEYSE !

susuyorum bunun sana en g?zEL cvp olaca??na inan?yorum

GER?? ANLAR MISIN aNLAmAz m?s?n oras? tart???l?r ya...

tekrar sa?ol bu nezaketli cvb?n i?in

tam sana yak??an cinsden olmu?...helal...!

sayg?lar!!!(sen gibilere g?sterilir mi bilemiyorum ama yinede...bile bile...)
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 05:19 AM