:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mutluluk
eRCi
?nsano?lu mutlulu?u hep hor kullan?yormu?...Hep ?ikayet?i hep b?kk?nm??...Birg?n melekler mutlulu?u saklamaya karar vermi?ler.'' Saklayal?m, zor bulsunlar .Zor bulduklar? i?in belki k?ymetinibilirler'' diyerek ba?lam??lar tart??maya.Sorun b?y?km??.Mutlulu?u saklamak kolayde?ilmi? ??nk?.Kimisi '' Everest'in tepesine saklayal?m '' demi?, kimisi '' Atlas Okyanusu'nun dibine'' demi?. Tac Mahal'in kubbesi,Mekke sokaklar?, ?talyan sofras?,bir hastanenin yenido?an odas?,dondurma k?lah?,?arap ?i?esi,sigara paketi,lale bah?esi...Pek ?ok yer d???nm??ler ama hi?biri yeterince zor gelmemi?...Derken meleklerden biri '' ??LER?NE SAKLAYALIM '' demi?. '' Kimsenin akl?na gelmez i?ine bakmak''??te o g?n bug?nd?r mutluluk insan?n kendi i?inde sakl?ym??... Hi?bir mutluluk kolay gelmiyor.Kolay kolay g?lm?yor insan?n y?z?...Emekte ve insan?n i?inde sakl? mutluluk.Ne ba?kas?n?n ekme?inde ,ne ba?kas?n?n evinde, ne de ba?ka bir ?eyde......Bu y?zden g?z?n?z hep i?eride olsunSiz d???n? bo?verin , i?ine bak?n..
happy yeliz
evet ben içimdeki mutluluğu yakaladım umarımm herkes yakalar ve ömür boyu onu yitirmeden kullanır SmileSmileSmileSmile

çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzelllllllllllllll emeğineeeeeeee sağğlıkkkkkkkk süperrrrrrrr paylaştığıN için TEŞEKKÜR EDERİMNMMM SmileSmileSmileSmile:
Ara
eRCi
BeN Te?ekk?r ederim yeliz sa?ol...
bilgeis
SmileSmileSmileSmileSmile ne güzel arkadaşım yaaaa....çok sağol......

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkes için biraz mutluluk" isteyen bir adamın hikayesi Melek06 0 447 06-16-2007, Saat: 03:51 PM
Son Yorum: Melek06
  Saz çalan kazımM(sadece mutluluk) MaSaLcI 0 539 05-19-2007, Saat: 09:58 PM
Son Yorum: MaSaLcI

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:10 PM