:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Esk? A?kimmm
PINAR_PINAR
Confusedmiley24: SANIRIM ARKADASLAR ESK? SEWG?L?M? ?ZLED?M O ??MD? ASKERE G?TT? AMA BEN ONU D???N?YORUM RES?MLER?NE BAKIYORUM WE R?YAMDA ONU G?R?YORUM ?OK K?T? AYRILDIK ONUNLA SON KES G?R??MED?K B?LE...
??MD? BA?KASI WAR HAYATIMDA AMA BEN ONU D???N?YORUM Confusedmiley21:
Ara
bilgeis
zor bir durum arkadaşım..kolay gelsin nediyim...SadSadSadSad
blue
walla durum vahimm.ee ?imdi biz konuyu tam bilmedi?imiz i?in sunu yab b?le yab demek yanl?? olur.sen dogru olduguna d???nd???n seyi yab cnm..ama ?u an birlikte olduun ki?iyi sewmiosan onada yas?k sanada ayr?l derim ben..ok mi.?pt?m p?narc?mm
Ara
CariSmaBoY
Ger?ekten zor bi durum.. Askerlik mevzusunu duyunca yorum yapay?m dedim... Bu d?nemler erkeklerin ili?ki a??s?ndan en zor d?nemleridir... B?le bi d?nemde e?er seviyorsan ?ans?n? birkez daha denemelisin... blue nun dedi?i gibi e?er sevmiyorsan kar?? tarafada daha fazla zarar verme.... Neyse zor bi durum ger?ekten allah sab?r ve kolayl?k versin...
ciciKIS
hayat?m ilk ?nce kendine sor ben nas?(kimle)mutlu olabilirim die...
eer askerdeki arkada?taysa g?nl?n ?uan beraber oldu?un insan? k?rmadan ayr?lmak istedi?ini s?le...bo?una ?mit verme p?nar'c?m g?nah o senin onu sewdi?ini d???n?rken bak neler olmu? senin akl?n di?er arkada?a kaym??...
bi otur topla kafan? d???n en do?ru karar? kendinin werece?ini d???n?yorum can?m...do?ru d???n...k.i.b...t?kkrler...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:44 AM