:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aldatan aldan?r....
kıvılcım
Aldatt???n Ben De?ildim kiBunlar do?ru de?il diye ba??rmak, hatta kar??s?ndaki adam? par?alamak istedi, hem de tek tek her zerresine ay?rarak..olmazd? ama yapamazd? ki... Salon etraf?nda d?nd?, d?nd?, d?nd?... Ba?ka biri vard? demek, bunca y?ll?k emek ba?ka tenin ?ekicili?ine kurban edilmi?ti demek... Ya benim sevgim, ya benim aldanm??l???m... ?ok g?vendi?i adam ne kadar kolay unutmu?tu demek t?m ya?anm??l???...

Hi?bir?ey s?ylemedi, s?yleyemedi, bo?uldu?unu hissetti. Afallam??t?, ?a?k?nd? ?ok; ba??rarak a?lamak, isyan etmek geliyordu i?inden ama bir yumruk gelip oturmu?tu i?te bo?az?na, yapamad?. Kalkt? usulca, fark?nda olmadan balkona ??kt?, beyaz ta?lar?n ?zerine oturdu, kollar? iki yanda ba??n? kald?rd? y?ld?zlara bakt? uzun uzun... Orda olmak istedi, o kadar uzakta, olamad?... Gece ne zaman ?afa?a s?kt?, serinlemi? hava da... Kalkt? yata??na gitti, hi?bir?ey olmam?? gibi uyuyan adam?n y?z?ne bir tokat almak geldi i?inden ama yine kendini tuttu. Gitti kanepeye uzand?, yumdu g?zlerini, uyumak istedi, uyan?nca her?ey bir r?yaym?? ?ok ??k?r demek istedi, bunu t?m h?creleriyle istedi... Uyand?, her?ey ayn?yd?. S?k? s?k? yumdu g?zlerini, tekrar a?t?...Yok, kahretsin de?i?en hi?bir ?ey yok!

Yokolu?tuysa o g?nler, ilk g?n? ba?lam??t? i?te... Sorunu olan kad?nlar ilk i? kuaf?re gider, demi?ti biri ge?en g?n. Aniden f?rlad? bir yere yeti?ircesine ko?ar ad?mlarla kuaf?r?ne gitti... Sa??m? de?i?tir kes, boya... Yap bir?eyler ama kalkt???mda bu ben olmayay?m dedi. Sa?lar? kesildi, boyand?, f?nlendi. G?zel oldum dedi i?inden. Ama ya g?zlerim, bu h?z?n ka? sa? bak?m?nda silinir ki...Eve gitti al???k ad?mlarla.. Kap?ya anahtar? soktu, a??ld? kap?, y?z?ne ba?ka tenlerin kokusu vurdu, midesi buland?. Tuvalete ko?tu ??kard? i?indekileri t?m ya?anm??l??? temizleyecekmi? gibi...Ah aptal kad?n! En k?t?s? belirsizlikmi?, dedi, ne yapaca??n? bilmiyordu. Filmlerdeki onurlu kad?n tavr?yla kap?y? ?arp?p gitmek istiyordu, adam?n yine filmlerdeki gibi pi?manca yalvaraca??n? umarak...Ama gidemiyordu ?ok emek verilmi? bu sevgiye bir ?ans tan?mak istiyordu. Ondan ?ans isteyen bile yokken ?stelik...

Beynindeki yan?lsamalar i?te tam da bu an ba?lad?. Kocas? bir ?e?it hastayd?, yan?nda olmal?yd? ona yard?m etmeliydi, bir?eyler yapmal?yd?. Yoksa kad?nca bir kaybetme korkusuyla istemd??? bir m?cadele miydi , anlamad? hi? bunu. ?a??las? bir h?zla t?m tav?rlar?n? “hi?bir?ey olmam??” a ?evirdi, mutfa?a gitti yemek yapmaya ba?lad?, ?zenerek, tek tek severek her sebzeyi... Lanet olsun neden lezzetli olmuyor ki bu! Elimdeki mutluluk gitti ondan m? diye d???nd? , d???nmesiyle de hemen hep yapt??? gibi bilin?alt?na itti bunu da. Yok can?m domatesler sera domatesi , hi? benzer mi bah?e domatesine. Hah, kokusu bile yok ki tad? olsun... Unuttu tencereyi ocakta, salona gitti... Kokusuz domatesler, so?anlar da karard? kald? ocakta, t?pk? i?i gibi... Ola?an?st? bir enerjiyle koltuklar?n yerini de?i?tirdi tam ?? kez, s?rt?ndan terler ak?yordu, kollar? a?r?d?...A?r?d?k?a unuttu, a?r?d?k?a daha b?y?k bir gayretle ?al??t?. Koskoca hal?y? sildi b?y?k bir h?rsla defalarca...Camlar? ovalad?, p!
arlatt?, vitrinin ?rt?lerini de?i?tirdi, i?indekileri tek tek ok?arcas?na sildi. ?ok g?zel olmu?tu, i?te bu benim yuvam, dedi, gururla. Kap?n?n e?i?ine oturup eserini keyifli g?zlerle izlemeye ba?lad?, bir de sigara yakt?, uzatt? ayaklar?n?.... Vitrindeki ?izi?e tak?ld? g?z?, ilk evimizi yerle?tirirken olmu?tu, kap?ya s?rt?nm??t? ta??rken, nas?l ?z?lm??lerdi, daha taksitleri bile bitmedi diye. ?z?lme demi?ti, kocas?, ?z?lme... Bizim mutlulu?umuz minicik bir ?izi?i g?rmeyecek bu evde...Hep mutlu olaca??z hep!!! ?u k???k hurda televizyonu da atmaya k?yamad?lar hi?, oysa ?imdi kocaman ekranl? bir tane varken..Ama onu ikinci el e?ya satan bir d?kkandan al?p koymam??lar m?yd? ba?k??eye, atmaya k?yamad?lar an?lar?n hat?r?na ... En g?zel ?rt?lerle s?sledi onu hep, ?st?nde de mutlu foto?raflar?... Hayvannn diye hayk?rd?, hayvans?n, nas?l yapt?n, nas?l unuttun? B???rerek a?lad???n?n ay?rd?na vard???nda kendini durdurmas? imkans?zd?. G?nlerdir biriken ne varsa kusuyordu, sefilce a?l?y!
ordu, evin salonunda mutfa??nda yank?land? a?lamas?, h??k?r?klar?,.. Duvarlar sustu, vitrin sustu, televizyon sustu...Hepsi dinlediler...Sonra sesi yava? yava? k???k i? ?eki?lere kald?. Kendini s?r?kleyerek banyoya att?, suyun alt?na girdi, hi? k?p?rdamadan g?zlerinden sicim gibi ya?lar inerek ne kadar kald? suyun alt?nda fark?na bile varmad?. Uyumak istiyordu, uyumak... Uyand???nda t?m belirsizli?in da??ld???n? g?rmek, hayat onu uykudayken nereye b?rakm??sa, kalk?p ordan devam etmek istiyordu. Birileri bir?eyler yapsa, uyutsalar onu...

Zaman neyi ??zmemi? ki, hangi ac? sonsuza kadar s?rm?? ki? Sonraki g?nler, i?inde b?y?k bir sessizlikle, b?y?k bir kurulukla ge?ti, sadece nefes al?yordu, ?ok sevdi?i kahvenin bile tad?, kokusu eskisi gibi de?ildi... A?lamak bile zor geliyordu ona, parma??n? dahi k?p?rdatmadan i?ine g?m?l? g?nler, aylar ge?irdi. Ve birg?n di?er kad?ndan gelen mesaj? g?rd? telefonda, sadece git dedi adama, haketmiyorsun hi?bir?eyi, git... Adam gitti. Kap?y? kapatt? ard?ndan, mekanik ad?mlarla mutfa?a gitti, i?ecek bi?eyler haz?rlad?, televizyonu, ama b?y?k ekran olan?, a?t?. Kendini de ?a??rtan bir ilgiyle izledi filmi, film ?ok ac?kl? geldi ona nedense, g?zya?lar?yla oyuncular?n ger?ekli?ini kutlad?. Sonra sildi g?zlerini, ertesi g?n giyece?i k?yafetleri ??kard? dolaptan tek tek...Yatt?, uyudu...

Her ge?en g?n a?k sand??? duyguyla hesapla?mas?n? s?rd?rd?. Me?er ne ?ok dibe saklam?? kendini y?llarca, deh?etle farketti. Sanki kendi kendine bir evlilik masal? yaratm??t? da onunla mutlu oluyormu?, adamla payla?amad??? ne ?ok ?ey varm?? i?inde kalan. ?a??rd?, afallad?...?a??rd?k?a netle?ti her?ey...Beyni sanki bilin?alt?na itti?i ne varsa d??ar? kusuyordu tek tek. Bu adam m?yd? sevdi?i, kendine inanamad?, hayat?ndaki en ?nemli tutkular?n? bile payla?amad??? bu adam m?yd? hayat?n? bu hale getiren. Buna nas?l izin verdi?ine inanamad?, bu kadar ac?y? ?ekmesine anlam veremedi. Ac?m? ?ektim bitti art?k, ben bunlar? haketmiyorum dedi t?m inanc?yla. Aynan?n kar??s?na ge?ti. D?zelecek her?ey eskisinden g?zel bir hayat?n olacak, az g?ven, az cesaret, az onur, az kendinin fark?nda ol, silkelen bitsin art?k.... Balkona ??kt?, ya?mur ya?m??! Y?kanm?? ?amlarla kar???k toprak kokusunu ci?erlerine ?ekti keyifle. Orta ?ekerli bir t?rk kahvesi yapt? sonra kendine. Kahve yudumunu a?z?nda !
tuttu, kokusunu tad?n? hissetti, hissedebilmenin keyfini s?rd?, aylar sonra...

15 g?n sonra adama bir mahkeme celbi ula?t?. Hakedemedi?i hayattan ??kar?l???n? bildiren celbi okurken onun da akl?na geldi vitrindeki ?izik...
Ara
bilgeis
aldatan aldattığını sanmanın sevinciyle yaşaya dursun... aldanılanın kendisi olduğunu anladığında başını taşlara vursun...........
kıvılcım
kesinlikle katılıorummmm sanaa..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aldatan erkeğin pişmanlığı......!! _BarBie_ 6 438 10-02-2007, Saat: 11:30 AM
Son Yorum: lady-bela
  aldatan erkeğin pişmanlığı(yaşanmış bir öykü) Melek06 5 553 09-27-2007, Saat: 05:35 PM
Son Yorum: güne$ibük

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:34 PM