:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ha?im ye?im
isyanbitmez
.................
kerim_
arkadaşım süper bi yazı yaaa vallahi bak öldüm eline sağlık
Ara
isyanbitmez
kerim_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkada??m s?per bi yaz? yaaa vallahi bak ?ld?m eline sa?l?k
te?ekk?rler.........
bilgeis
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neden geldin yaln?zl?k ?orbama bir ka??k zehir katmak i?inse yorulma bo?una. Her g?n i?ince al???yor insan. Neden geldin ki i?te kar??nda duruyor iki sene ?nce bir kas?m sabah? b?rak?p gitti?in le?im. G?rmek istedigin buysa bak doyuncaya kadar. Ac?yacaksan ac? umrumda de?il. Evet seni sevdim.
Bak orda duruyor ?ahidim. Masan?n ?st?nde Nazl?’Iar?n ni?an?nda ?ektirdi?imiz resim. Sensizligin karanl?klar?nda o oldu tek g?ne?im. Sesin ??km?yor ?z?ld?n m?? Yoksa ne diyece?ini hep bilirdin. GeIece?ini bilmiyordum. Bu g?ne haz?rland???m? sanma. Haz?rland???m ?l?md?. Bir daha g?remezdin birka? g?n daha gecikseydin. Beni sen ?ld?rd?n sebebimsin, ben de seni ?ld?r?rd?m kiyabilseydim.
Yok halimi anlayacak ne dostum ne karde?im. Yaln?z?m ve sensizim a??k?as?. Kapal? anlat?mlar yorgunuyum. Seviyordum seni ve biliyordum bu sevda da yaln?z de?ildim. A?k?m? vurmasayd?n ?a??r?p durmasayd?n olabilirdin e?im. Ne uyumluyduk seninle. Tan?yanlar k?skan?rd?. Belki g?ze geldik ve belli ki hi?bir yere gelemedik.
Hani derdin bizi de herkes tan?yacak, bizim ismimizde unutulmaz olacak. Ne Mecnun ne Leyla, ne Kerem ne Asl?, ne Ferhat ne ?irin herkes en ?ok onlar sevdi diyecek. Oysa bittik bizde geriye kalan ne Ha?im ne Ye?im.

harcad???n emek i?in sa?ol isyanbitmezSmile ?ok be?endim.asl?nda akl?mda bir?eyler var ama belki daha geni? bir zamanda anlat?r?m.y?re?in hi?bir zaman dert ?ekmesin....
isyanbitmez
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:harcad???n emek i?in sa?ol isyanbitmezSmile ?ok be?endim.asl?nda akl?mda bir?eyler var ama belki daha geni? bir zamanda anlat?r?m.y?re?in hi?bir zaman dert ?ekmesin....
te?ekk?rler bilgeis Smile daha geni? zamanlarda g?r???r?z. senin y?re?in de dert ?ek(me)sin ama baz? dertler var ki de?i?ilmez bin dermana bilir misin?.........
in_love_girl
FazLa söze ne haCet'

eLinden hiC düSmeSin kaLemin.. Yüreqine saqLık..
Ara
isyanbitmez
in_love_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:FazLa s?ze ne haCet'

eLinden hiC d?SmeSin kaLemin.. Y?reqine saqL?k..

FAZLA S?ZE OLMASA DA S?ZLERE ?HT?YA? B?TM?YOR. SEN?N S?ZLER?NE DE ?HT?YACIMIZ VAR. EN SON "MUTLULUK"U YAZMI?TIN SANIRIM. YAZILARINI TAK?P ED?YORUM FAZLA ARA VERME.
YEN? YAZILARINI BEKL?YORUM.
KALEM?M HEP EL?MDE. TE?EKK?RLER........
bilgeis
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:te?ekk?rler bilgeis Smile daha geni? zamanlarda g?r???r?z. senin y?re?in de dert ?ek(me)sin ama baz? dertler var ki de?i?ilmez bin dermana bilir misin?.........

bilmem......ama sen s?ylersen bilebilirim Wink
isyanbitmez
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bilmem......ama sen s?ylersen bilebilirim Wink

bilen bilir........
bilgeis
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
bilen bilir........

bilmeyen de bildirilirse bilir...........

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:55 AM