:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ooooof ooooooooooooooooooooof
crunchi
oooooooofffffffffffffffffffff ooooooooooooooooooooooofffffffffffffffffffffffffffffffffff
Ara
>As!_M€L€q<
neden diyemiyorsun dememenin nedenleri ne....karsılık alamayacağından mı korkuyorsun....
seviyorum diyosun ya işte bu çok büyük bişe.....

bunu diosan olay bitmiş neden o duymasın bunu ucunda ölümmü var....
senn yerinde olsam durmm seviyorsan söle....

bu arada bisimle paylaştığın için saol arkadaşım....
NiGhTmArE
ALLAH yardımcın olsun bendede vardı bu sorun ama halloldu senınkıde hallolur işallah Wink
Ara
blue
Smilebence ona bunu sölemelisin.bende söleyemem erkekten beklioz heb.ama ben söleme taraftarıyım..çünkü gec kalırsan yok yere onu kaybedebilirsin..aska gec kalma..ayıp deil yanlış değil..git we ona sewdiğini söle.kolay gelsinn!
Ara
ÐŽeşaren
BIraz Cesaret et arkadas pisman olmadan...gec olmadan
Ara
eRCi
Hayat kısa arkadaşım bugün olan yarın yok. Sevgiyi göstermek beklemeye gelmez, yarın çok geç olabilir. Elindekini kaybetmeden kıymetini bilmelisin. Biliyorum arkadaşım, bana hak veriyorsun. Şimdi koş sevdiğinin yanına.. Önce, ona gülen gözlerle sımsıcak bir gülümse ve "Seni seviyorum" deyiver içinden gelen en sıcak sesinle. arkadaşım.. saygılarla....
crunchi
teşekkür ederim arkadaşlar amaya benden hoşlanmıyosa die korkuorum.ooffff aklım çok karışık.
Ara
eRCi
SaDeCe ve sadece y?re?inin sesini dinle derim ben sana o her?eyi s?yle sana bu korkunu da at ?st?nden ge? kalmam s?ylemek i?in korkma bir?ey olmaz arkada??m..
bilgeis
dersin der SmileSmileSmileSmile
*yaKaMoZ*
önce nabzını ölç pat diye gidip söyleme tabikide bu açık yüreklilikten çok ileride düşünüpte sana acı veren bişey olur sana yakınlaşmasını sağla küçük jestler yap bence...sevgini söylemekten çok ileride ne oluru düşün....
ama eğer hiç umut olmazsa bazı yaptıklarından sonra söyleme arkadaşlığını kaybetmek istemediğin biri ise sakın söyleme tepki vermiyorsa ama yavaş yavaş oda sıcak oluyorsa git açık açık de sonrası ona kalmış bence : )
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:44 PM