:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
>>bitmesin<<
bilgeis
..............................
isyanbitmez
küçük harflere sığmıyorsun. seni hep büyük yazdım. küçük ellerini aldım avuçlarımın arasına. seni kendime sakladım. güzelliğin on para etmez, aşkımı ölçü yaptım. seni sevdim. sana bağlı kaldım. gözüm tanımadı hayalinden başkasını. yırttım kağıdı kırdım kalemi. ellerine bıraktım. hazırım kes cezamı........
YAZIN GÜZEL OLMUŞ. HEP GÜL OLUR MU ? Smile
EYVALLAH
İkİnİzde Yazisi Çook GÜzell((İsyanbİtmez And Bİlgeİs))
Ara
bilgeis
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:k???k harflere s??m?yorsun. seni hep b?y?k yazd?m. k???k ellerini ald?m avu?lar?m?n aras?na. seni kendime saklad?m. g?zelli?in on para etmez, a?k?m? ?l?? yapt?m. seni sevdim. sana ba?l? kald?m. g?z?m tan?mad? hayalinden ba?kas?n?. y?rtt?m ka??d? k?rd?m kalemi. ellerine b?rakt?m. haz?r?m kes cezam?........
YAZIN G?ZEL OLMU?. HEP G?L OLUR MU ? Smile

:$ hep g?lece?im.............sen de g?l olur mu Smile
isyanbitmez
SEN?NLE HEP G?LECE??M
SANADIR.....
Ben bilmiyordum seni sevdi?imi, ellerim s?yledi gizli gizli ellerini tutmak istedi?imi. Ben bilmiyodum seni ?zledi?imi,
g?zlerim s?yledi her sabah c?zdan?mda sakl? resmine g?nayd?n dedi?imi. Ben bilmiyordum her sabah sana geldi?imi, ayaklar?m s?yledi yolu uzat?p belki g?r?r?m diye evinizin ?n?nden ge?ti?imi. Ben bilmiyordum senin g?zelli?ini kalbim s?yledi seni g?r?nce bir durup bir delirdi?ini. Ben bilmiyordum senin ismini dilim s?yledi annem sordu gece say?klad???n kimdi? Ben bilmiyordum ne yapmam gerekti?ini i?imden bir ses s?yledi buldun mu b?rakma sevdi?ini. ??rendim i?imden gelen seslere g?venmeyi.......
bilgeis
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SENİNLE HEP GÜLECEĞİM
SANADIR.....
Ben bilmiyordum seni sevdiğimi, ellerim söyledi gizli gizli ellerini tutmak istediğimi. Ben bilmiyodum seni özlediğimi,
gözlerim söyledi her sabah cüzdanımda saklı resmine günaydın dediğimi. Ben bilmiyordum her sabah sana geldiğimi, ayaklarım söyledi yolu uzatıp belki görürüm diye evinizin önünden geçtiğimi. Ben bilmiyordum senin güzelliğini kalbim söyledi seni görünce bir durup bir delirdiğini. Ben bilmiyordum senin ismini dilim söyledi annem sordu gece sayıkladığın kimdi? Ben bilmiyordum ne yapmam gerektiğini içimden bir ses söyledi buldun mu bırakma sevdiğini. Öğrendim içimden gelen seslere güvenmeyi.......

ben de öğrendim ...........Smile ama ben de önce her sese güvenmemem gerektiğini öğrenmekle başladım işe Smile

buldum sevdiğimi ve bırakmayacağım Smile
bilgeis
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?k?n?zde Yazisi ?ook G?zell((?syanb?tmez And B?lge?s))

kendi ad?ma te?ekk?r ediyorum arkada??m Wink
isyanbitmez
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?k?n?zde Yazisi ?ook G?zell((?syanb?tmez And B?lge?s))
kulland???m?z yaz? tipi mi Smile o g?zellik size ait. Belki de kimse g?zel yazm?yordur da baz?lar? g?zel okuyordur..........
EYVALLAH
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kulland???m?z yaz? tipi mi Smile o g?zellik size ait. Belki de kimse g?zel yazm?yordur da baz?lar? g?zel okuyordur..........
bak isyanbitmez yan?na gelmiim Big GrinBig Grin

yaz?lar?n g?zel bnje
Ara
&gt;As!_M€L€q&lt;
SÜpersİnİzz Saolun ArkadaŞlar..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:29 PM