:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?zlemim
isyanbitmez
....................
*TATLI BELA*
çok güzel yüreğine sağlık...
bilgeis
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
G?NL?MDEN G?Z?ME G?DEN YOLDADIR HASRET BULUTLARI. ??MD? D?K?L?R ?ZLEM DAMLALARI. HASRET?NLE BESLEN?R. H?? B?TMEDEN T?KET?R BEN?. TA K? G?ZLER?NE DOKUNANA KADAR G?ZLER?MLE, TA K? ELLER?N?N SICAKLI?INI DUYANA KADAR ELLER?MLE, TA K? "TA K?" LERDEN KURTULUNCAYA KADAR Y?RE??M, S?ZLER?M, BEDEN?M.

NE B?R G?KKU?A?I ?IKAR YA?MURLARIMDAN NE A?ILIR G?NL?K G?NE?L?K G?KY?Z?M. HEP HASRET BULUTLARIYLA KAPLIDIR. ???M? KARARTMAYA YETMEZ G?C?. B?R DEV?N?M ???NDE D?K?L?R G?ZLER?MDEN.
HAYAL?N G?NE??M OLUR. YOKLU?UN E??M. BULUTLARI DA?ITMAZ. ??YLE B?R G?R?N?R, G?DER. G?N BOYUNCA O AN ???N BEKLER?M. SONRA YANLIZLI?IMA YOKLU?UNU EKLER?M. ELLER?M ???R, ?EK?L?R KANIM. YILLARA D?NER ANIM. YOKLU?UNDA SIZLAR HER YANIM.
"??MD? H?Z?N ??GAL?NDE Y?RE??M" KALB?M A?KINA TUTSAK, KALB?M A?KINA MAHKUM. SUSARIM SENS?ZL???ME. SUSARIM HASRET?MLE. SUSUZLU?UMU ARTTIRIR H?Z?N YA?MURLARI. SENS?N TEK ?ARE SUSUZLU?UMA. B?L?R M?S?N? GELMEYECE??N? B?LSEM DE SEN? NASIL BEKLED?M. B?L?R M?S?N HASRET?N VURURKEN YERDEN YERE SEN? NASIL ?ZLED?M. ?ZLEM?M.........
[SIZE=5]sen bana mahkumsun ben sana esir
iki kalp bir oldu... iki hayat bir ...
art?k sen sadece senin de?ilsin
benli?in sadece senin de?ildir
bana aitsin sana aitim
sevdim i?te seni evet ?ok sevdim
sevginin varl???n? senden ke?fettim
benim sand???m kalbim art?k senindir.................
[/SIZE]
bilgeis
bunlar da benim içimden geldi işte Smile

çok güzel bir yazı...........sağol Smile
TARIK
gerçekten çok beklemişsin. paylaşımın için teşekkürler.
Ara
ROSE
kişi konuyu sildiği için kilitlenmiştir..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 07:00 AM