:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen? Sevd?m....
ROSE
senİ Sevdİm...belkİ Kolay Gelİr Senİ Sevİyorum Demek ..ama HİÇ Öyle OlmadiĞini Anlarsin.bİrleŞtİremezsİn Belkİde Yan Yana O Anlamli CÜmleyİ.
sevdİm Çok Sevdİm Bende.canimdan Bİr ParÇa Gİbİ,gecelerİmde Yildizlarim,gÜndÜzlerİmde IŞiĞim Gİbİ Sevdİm Hemde Çok Sevdİm...
rÜzgar Eserse Derİnden Savurursa SaÇlarini RÜzgarinda Senİ Sevİyorum..hirÇin Dalgali Denİzlerİn Sularinda Senİ Sevİyorum.yaĞmurlu Bİr GÜnde YaĞdin YÜreĞİme..o GÜn BugÜn İÇİmde YaĞmurumsun Hep..!Özlemeye Zamanim Yok Özlemİn Adi Sensİn Bende ..!boŞluklari Doldurmuyorum Hayatimda.anladim Kİ Senle YaŞayip Senle BaŞlamakmiŞ Hayata AŞk !!!koyu Karanlik Mavİlerde Beyaza RastlamakmiŞ Sen !!sevİyorum Senİ Hemde Çok..aĞir Gelmelİ Sevmek Bazen.sevmekten VazgeÇmeyen Delİ GÖnÜller Sevİyorum Demeyİ Sirtinizda TaŞiyacaksaniz EĞer Durmayin Hep SÖyleyİn..bİr Dİlde İsterse YÜz Dİlde Senİ Sevİyorum...........rose.............

sevİlmeye ,sevmeye Layik Duygusuz.com'un GÜzel İnsanlari Sİzlerİde Çok Sevİyorum..yolu Sevgİ KÖprÜsÜnden GeÇen Kalplerİn KÖtÜlÜk GÖrmemesİ Dİleklerİmle...........
Ara
*TATLI BELA*
canım benim çok güzel...ellerine sağlık...mutlaka arkadaşlarda aynı yorumu yapacaktır ama...bizde seni seviyoruz....
ROSE
teşekkür ederim canım sağolasın okuyanlar sağolsun......
Ara
RomantiK_Genç
Cadı Bugünlerde Beni Çok şaşırtıyoRsun Rolleyes

Süper Olmuş :p

Bizde Seni SeviyoRuz
ROSE
teşekkür ederimde neden şaşırıon ki ben hep bunları yazıoduum ......
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ben En ?ok Eller?n? Sevd?m.. ROSE 3 398 04-06-2022, Saat: 04:40 PM
Son Yorum: wildfang
  En ?ok Sen? Sevd?m eRCi 3 457 04-05-2022, Saat: 12:53 PM
  O Ben? Hep Sevd?! bilgeis 3 383 04-04-2022, Saat: 09:40 AM
  __uzaktan Sevd???m__ >As!_M€L€q< 6 557 04-04-2022, Saat: 03:52 AM
  B?yle Sevd?mm.....b?r?c???meeeee >As!_M€L€q< 16 701 04-02-2022, Saat: 01:55 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 12:51 AM