:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Papatya Prenses i?in :) :)
Carizmatic
Art?k hayattan bekledi?im tek umut tek ya?ama sevinci a?z?mdan d??medi?i BELK? s?z? olacakt?.?syan etsemya?ad???m d?ne ge?mi?e gelece?e bug?ne sevipte ba?r?ma bast?klar?m beni yar? yolda b?rak?p ka???t?lar.Benim tek istedi?im ?ey bir tebess?m bir tatl? s?zherkesi sevdim ama sevilmedi.Doslar?m ?ss?z kald?r?mlar ailem sokaklambalar? a?k?m g?ky?z?ndeki y?ld?zlar.Yapt???m her yanl???n ard?ndan kedime k?z?p hayk?rmak a?lamaktan ba?ka ?are gelmezdi.Bazen bazen d???n?rd?m bu d?nyada neden herkez y?z?me g?l?p arkamdan kuyumu kaz?yorlar neden neden de?ip kendimi yiyip bitirmekten ba?ka bi?e gelmezdi elimden beni anlayan dinleyen yoktu kendi kendime konu?ur kendimi dinlerdim.Yapmakta tek zevk ald???m sey gecenin ?ss?z tenha saatlerinde a?lay?p ?iir yazmakt?.Ama bu saatten sonra vars?n beni kimse dilemesin anlamas?n art?k benimde tek ger?ek arkada??m var.?mr?m?n sonuna kadar tek ger?ek arkada??m kalacaks?n..!!!!
PaPaTYa_PReNSeS
[COLOR="Magenta"]Konuyu yeni g?rd?m...GEcikti?im i?in ?z?r dilerim Sad
Gecikmemin sebebi; bu klas?re ayda y?lda bi sefer girmem.Girmiyodum.??nk?
benlik bir?eyin olmad???n? d???n?yoordum.Sunulan payla??mlar? okuyup ger?ek dostlu?un var old. g?rd???mde imreniyor + ?ok ?z?l?yordum
Bu g?ne kadar yan?mda olan arkada?lar?m hep ?Yi g?n arkada?lar?yd?lar.Bi tanesi bile k?t? g?n?mde yan?mda olmad?lar...
neyse uzatman?n alemi yok! A N L I Y O R S U N de?il mi ?

Bu g?n?m ?ok tuhaf... tuhaf bi g?ne merhaba dedim.Can?m s?kk?n sebepsiz...yaln?zl???mla dertle?mek yerine bu klas?r? okuyup
?MRENMEK ?STED?M...Kendimi dinlemek yerine adam gibi adamlar?n hikayesini B?LMEK istedim...

H?? ummazken b?yle bir?ey..offf anlatam?yorum ama sen A N L I Y O R S U N
de?il mi ??ok g?zeL bir duygu bunun tarifi YOK Smile Hani anlat?lmaz ya?an?r derler ya hakikatten anlat?lacak bir d uygu deil ya?an?las? bir?ey...

Ne mutlu bana RAbbim sen gibi bi arkada? verdi bana.Ona Ne kadar ??kretsem az gelir..
Ne mutlu bana ki hi? ??kars?z verdin bu dostlu?u bana say?p say??t?ra bilece?im o kadar mutlu yan?m var ki...Bilmiyorum..Biliyorum ama dillendiremiyorum
Hislerimi dile getirmem imkans?z!

Suya hasret birini d???n g?ne?in alt?nda!bende ?yle ''idim'' doslu?a hasret '' idim'' ama art?k de?il.. (:

Oooofff duygular?m? dillendiremiyorum nas?l dile getirece?imi bilemiyorum

ama, dile getiremedi?im duygular? bile A N L A R S I N SEn BUNU B?L?YORUM..

b?ylesi g?zEL arkada?l???n?n mahcubiyetindeyim
Sana Ne ?ok te?ekk?r etsem az gelecek.??nk? ?yle ??teeen,?yle temiz ?yle saff,?yle samimi duygular ki bunlar, te?ekk?r buna yetmeyecek!

?Y?K? VARSIN A R K A D A ? I M...

[/COLOR]
Ara
CariSmaBoY
s?persiniz yaa acaip etkilendim.... ikinizde ?ok iyi ki?ilersiniz... Bi dosta herkesin ihtiyac? var... Bunu ke?vedebildiyseniz ne mutlu size.... G?r?l?yorki ke?vetmi?sinizde Wink harikas?n?z diyecek bir ?ey yok..
>As!_M€L€q<
harikas?n?s dostlu?unus hi??? bitmesinnnnnn....Confusedmiley1:
ciciKIS
dostlu?unuz daim olsun arkada?lar...
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
Te?ekk?rler s?leyman&sultan,te?ekk?ler pelinim Smile
sa?olun....
Ara
*TATLI BELA*
ger?ekten g?zel dostlu?um hep daim olsun......
tatlı_cadı
q?seL dostLuk..
?ak k?skand?m $imdi Sad

Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
Smile Smile....Smile
Ara
Masal_yuzLu
dost dost diye nice nicesine sar?ld?m benim sad?k yarim KARA TOPRAKTIR. der ''A?IK'' veysel..

g?zel dostluk allah daim etsin.
carizamatik benim yak?ndan tan?d???m arkada??md?r.
candan ve ?ok mert biridir.
saolsun ?ok yard?m? dokundu bana
T?kler g?zel insan
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 06:07 AM