:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yerim seni ?ss
eti puf delisi:)
E?er

Hi? tak?lmadan 10'a kadar sayabilecek d?zeyde matematik, yemek yerken ka???? kula??na de?il de a?z?na g?t?rebilecek kadar biyoloji, evine bildi?in en kestirme yoldan gidebilecek kadar fizik, do?um tarihini ezberden s?yleyebilecek kadar tarih, ya?an ?eyin kar de?il ya?mur oldu?unu anlayabilecek kadar co?rafya, ba?kalar?ndan yard?m almadan ad?n? yazabilecek kadar T?rk?e, ?aya ?eker yerine tuz atmayacak kadar Kimya biliyorsan, emin ol ki senin i?in ?SS, do?um g?n?nde en kestirme yoldan evine gidip senin i?in yapt?r?lan do?um g?n? pastas?n?n ?zerindeki yaz?y? okuyarak mumlar? eksiksiz say?p ?fledikten sonra pastan?n tad?na bak?p d??ar?da ya?an ya?muru seyrederek ?ay keyfi yapabilmen kadar kolay bir i?tir...

?imdiii yukar?da say?lanlar? yapam?yorsan l?tfen usulca bu kitab? yerine koy ve hi? zaman kaybetmeden git uyu.

Yapabiliyorsan bu kitab? al, en k?sa zamanda oku ve dert etme, o i? tamam...

kitap s?per ?iddetlee tavsiyee ediorum okuyun mutlakaa.Confusedmiley32: Confusedmiley32:
Ara
happy yeliz
Çokkk TeŞekkÜrler Ya Çok GÜzel SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmilegerÇektende Öss O Kadarda Korkulacak BİŞey DeĞİl SmileSmileSmile
Ara
LeViS
Çokkk TeŞekkÜrler Ya Çok GÜzel SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmilegerÇektende Öss O Kadarda Korkulacak BİŞey DeĞİl SmileSmileSmile

hadiya öss o kadarda kolay mı sanıyonuz siz Big Grinben acısını çektimm baya ama ben hiç kitap falan açmadımha oda varDBig Grin:
girnce görürsünüz elin titrerse biyolji konuşmayı unutsan türkçeyi
toplayamıyorsan matematiği, sınav tarihini bilmiyorsan tarihin hiç yok demekkkkkkBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
happy yeliz
SmileSmileSmileSmile ben yazıya göre yorum yapmıştım basit olmadığını bende biliyorum bir anlık heyecan tüm yılın emeğini silebilir
o yüzden büyük konuşmamak gerekir ama çalışmadanda acısını çektim falan yanlışş Smileçalışcaksın SmileSmileSmilekazanmak istiyorsan SmileSmileSmileSmile
Ara
sırff bis gösümüsdee bu kdar büyütüoruss bendee çok korkuorum ama belki bu korku yüsüdnen ne kdar çalışsamdaa olmıcakkWink
takmamak için elimden gelnei yapıroumm gerçi daha bi yılım war ama beni şimdiden heycann bastıı wallaBig GrinBig Grin
Ara
riukeen
öss benim gözümde toz tanesi kadardır.
Ara
keşkee hepimisdee öylee olsaaSad
Ara
riukeen
ne kadar kafana takarsan o kadar kötü olur diye düşünüyomda tmm yazma artık benimde aklıma takacan ha stres yaparsam kötü olur Big Grin
Ara
Big GrinBig Grinben yapıoımm barre sen yapmaa
damam susutmm benBig Grin
Ara
13usemmm
bu kitabın tanıtımı bizim dershanedeki sınav dergimizin arkasındaydı eti puf delisinin yazdığı yazıyı orda okuyınca sınavı terk etiim ihihihihi napıyım ama ben onların hepsini biliom Big Grin ehehe
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Canan Tan - Yüreğim Seni Çok Sevdi Gü-lŞ«m-se 0 720 02-17-2021, Saat: 09:43 AM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Aşkta Seni Seçtim - Johanna Lİndsey Hasretiim 8 760 06-17-2011, Saat: 12:56 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Yüreğim Seni Çok Sevdi/Canan Tan _AL0n3_ 32 2,620 06-14-2011, Saat: 10:58 AM
Son Yorum: YasSmin
  Yüreğim seni seçti ZencefiL 16 1,482 06-10-2011, Saat: 02:57 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Seni Bulmaya Geldim - Guillaume Musso ay_naz 1 628 06-12-2010, Saat: 02:56 PM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 08:00 AM