:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hayat ?l?m Olmali
mscxcs
Bir A?kt?r Bu Ya?anan,
Bir Gece Vakti Uyand?m Uykumdan,
Birden Akl?ma Yine Sen Geldin,Oysa Bilmedi?im Bir ?ey Vard?,
Beni Uyand?ran Sendin, O Gece Hayata Olan B?t?n ?zlemlerimi, B?t?n Sevgimi, Gecenin Karanl???nda Kaybolan R?yalar?mda B?rak?verdim , Her ?eyimi Yitirmi? Gibiyim, Saatler Ge?meksizin Atar Durur,?lmek ?ster Dururum, Ama Bir T?rl? ?lememem, Bitiremem Seni Ve ??imdeki Yang?n?m?, Bir Yandan Kendimle Sava??rken, ?b?r Yandan Da Senin Yoklu?unun Verdi?i Ac?y? Kald?rmaya ?al???rken, Hayata Dair Kaybetti?im Bir ?ok ?eyin Fark?na Vard?m, Kaybedilmi? O Kadar ?ok ?ey Vard? Ki, Bunlar? Kald?rmam Kald?rabilmem M?mk?n De?ildi Olamazd?, Beni Ayakta Tutan Tek ?ey Neydi Bilmiyorum, Bilsem Bile Anlayamazd?m, Fark?na Varamazd?m Ne Oldu?unun.. ?imdilerde Biraz Unuttum San?yorum Seni Kendimi Dertlerimi Ve Arabesk?i Hallerimi.. Ve Art?k S?ra Sende .. ?z?nt? Dert Keder H?z?n G?zya?? ve ?syanlarla Dolu Geceler G?nler Saatler Haftalar Aylar Ve Hatta Y?llar Ba?lad? Ba?l?yor ve Zaman Eskiyor... Simdi Senin ??in Yeni Bir Sayfa A??l?yor, Belki Kara Belki De Bembeyaz Saf Temiz Bir Sayfa.. Her ?ey O Kadar Zor Olacak Ki .. Korkar Olacaks?n Hayattan, Sevmekten, Korkmaktan, Ya?amaktan, Sevdiklerinden, Geceden, Karanl?ktan, Ama Hi?biri Olmadan Da Ya?ayamayacaks?n.. A?lamak Gelecek ??inden G?nl?nce Diledi?in Kadar A?layabileceksin.. G?zya?? Ak?tmaktan F?rsat Bulduk?a G?zlerini Biraz Olsun G?ld?rmeye ??indeki O Eski P?r?lt?y? Tekrar Yakalamaya ?al??acaks?n, Ama Bir T?rl? Ba?armayacaks?n.. Hep Akl?na Ya?ad???m?z Anlar O Sana ?lk Seni Seviyorum Deyi?im, Seni Sevi?im, Sar???m Gelecek Akl?na Unutamayacaks?n Beni Ya?ad?klar?m?z?.. Ve Bir Gece ?lmeyi ?zleyeceksin ??yle Bir D???neceksin. .Asl?nda Ya?ayan Tek Canl? Benim Diyeceksin.. ??nk? Yardan Ayr? Ya?amak D?nyan?n En B?y?k Cezas?, Evrenin En A??r Darbesi Bunu Anlayacaks?n. Ve G?ky?z?ne Bakacaks?n.. Y?ld?zlar, Ay, Bulutlar Ve Hatta G?ne? Hepsi S?nm??t?r.. Asl?nda Hala Dipdiri Durular. Ama Sana Parlak G?z?kmezler G?z?kemezler, Ve Akl?na Sevdiklerin, Arkada?lar?n Gelecek, Ko?a Ko?a Onlara Gideceksin Ama Hi?birinin Sana G?lmediklerini G?receksin.. A?lamak Gelecek ??inden Ama Utanacaks?n Onlar?n Yan?nda A?lamaya ??nk? Hepsi Sana Yaz?klayarak Bakacaklar.. B?t?n Sevdiklerin Yak?nlar?n Hatta Ailen Bile Sana G?l?mseyerek Bakmayacak Bakamayacaklar.. Ve Birden Yine Ben Gelece?im Akl?na.. Hemen ?antandan Resmimi Al?p Bakacaks?n.. G?receksin Ki Sana Hayatta G?len Tek Canl?n? Benim.. Kendini Tutamay?p A?lamaya Ba?layacaks?n Resmim ?st?ne D?k?len G?zya?lar?n? Sileceksin.. Sensiz Yapam?yorum A?k?m! Sensiz Olmuyor! Diyeceksin Ama Art?k Her ?ey ??in Ge? ?ok Olmu? Bunu G?receksin.. Beni Aramak ?steyeceksin Ama Bir T?rl? Bana Ula?amayacaks?n.. Herkeslere Soracaks?n Kimseler Sana ?stedi?in Yan?t? Vermeyecek.. Herkes Senden Gizleyecek Benim Sensiz Yapamad???m? Benim Kaybetti?imi, Benim Bir Sevdaya Yenik D??t???m?. Derken Aradan Biraz Zaman Ge?ecek Sular Durulacak Hayat Normale D?nmeye Ba?layacak Ve Tam Kendini Beni Unuttu?una ?nand?rm??ken. Benim Haberim Gelecek Sana, O Kaybetti! Diyecekler O Art?k Yok... ?nanmayacaks?n Hemen Beni Bulmaya Bana Ula?maya ?al??acaks?n Bakt???n Her Yerde Beni G?receksin Ama Bir T?rl? Ula?amayacaks?n. Bir T?rl? Bulamayacaks?n Beni. Hemen Evimi Arayacaks?n. Ve Telefona ??kan A?lamakl? Sese Hayat?n?n En Zor, En Ac?, En Aciz, En Korkak, En Tedirgin Sorusunu, Beni Soracaks?n!O Nerde Diyeceksin. Ve Benim ?ld???m? S?yleyecekler. Sana Sen Kimsin Diye Soracaklar Hi?bir Cevap Veremeyeceksin. Ve Hemen Telefonu Kapayacaks?n, Sana B?t?n S?ylediklerim Birden Beyninin Her K??esinde Yank?lanacak., B?t?n Ge?mi?in B?t?n Ya?ad?klar?m?z Gelecek G?zlerinin ?n?ne Bana Ettiklerin, ?ektirdiklerin. Beni ?zleyeceksin Son Bir Kere. Son Bir Kere Benim Olmay? ?steyeceksin Son Bir Kere Resmime Bak?p Yalvaracaks?n Ne Olur D?n A?k?m Ne Olur Beni B?rakma Diyeceksin. Ve G?receksin Ki Art?k Resmim Bile Sana G?lmeyecek. Ba??n? ?ne E?mi? A?l?yor Olacak Hayat Art?k Sana ?ekilmez Olacak Her Yerde Akl?na Ben Gelece?im Beni Unutamayacaks?n. Ve O G?n Anlayacaks?n Ki Ben Hayatt?m, Sense Bu Hayata S?k?lm?? En Ac?, En Tatl?, En S?cak, En H?z?nl?, En Duygusal Masum Ve En ?aresiz Kur?unsun..
Haydi! ?imdi Git Hayata Yenilmezli?ini G?ster
Ve Gururunla Son Bir Kez Daha Y?cel..
CReATuRE
emeğine sağlık uzun olmuş ama güzel olmuş...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik volki 1 365 04-15-2022, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Hayat Pencerem... CeYDa HaNDe KeSiM 4 399 04-14-2022, Saat: 12:18 PM
  Yokla Ceplerini Aşk Kırıntıları Kalmış Olmalı Biraz... ROSE 11 623 04-13-2022, Saat: 09:02 PM
  **Lekesiz Olmalı Ayrılık** MasaL_perisi 4 544 04-13-2022, Saat: 07:44 AM
  **bir Hayat Kayar Ellerinizden** MasaL_perisi 5 425 04-13-2022, Saat: 07:41 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:42 AM