:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutluluk
in_love_girl
Ne zor ?ey de?ilmi bir sevgiyi anlatmak...
Ne zaman sevgi ad?na elime alsam ka??t kalemi ya ucu yetmiyor kalemimin ya ka??t tutmuyor.Hani diyorum en ucunday?m bu sefer en g?zel ?imdi anlatabilirim.Ba?l?yorum bir iki c?mleyle yetmez diyorum yeniliyorum... Kalemin arkas? bitiyor ben d???n?rken nas?l anlataca??m?,toprak kokular? geliyor burnuma... Pencerenin en g?zel k??esine iki ayr? damla d???yor.Biri ?ok y?kseklerde biri ha d??t? ha d??ecek yere.Ayn? o'nunla ben gibi.Biz gibi yani...
Dokunsam;darmada??n olacak,dokunmasam;parmaklar?m?n b?y?s? bozulacak...
Ben bi k??ede kalsam,o bana baksa,ben ona... Hi? gitmese,terketmese.Ama yana?masada bana bir santim.Ama ben yinede bilsem,hissetsem varl???n?... Bilsemde dokununca da??laca??n?,istesem... Sonra korksam o orda y?llarca kalsa.Sahte g?ne?ler do?up do?up tek ger?e?imi harcamasa.Saklasam onu penceremin en g?zel k??esine,?yle uzaktan uzaktan baksa bana.. ?yle uzaktan uzaktan sevi?sek..
Kimse bilmese,anlamasa... Ama i?imde k?yametler kopsa.Yaz dediklerinde kalemim k?r?lsa,konu? dediklerinde dilim tutulsa.Kimseye anlatmasam,kimseye s?ylemesem.Bir hi? u?runa bir ger?e?i kaybetmesem.Ad?n? kirletmeseler mutlulu?un.As?rlarca penceremde kalsa.Kimse bilmese biz gizlice konu?sak.Herkes beni eksik sansa,art?m? kald?ramasa...
Kimseler,kimsecikler bilmese bizim penceremizi.Herkes dalga ge?se y?z?m?ze biz ak?am onlar?n dedikodusunu yapsak seninle...
Hep kasvetli sansalar havay?,rol yapsak s?ylemesek havadaki g?kku?a??n?...
Bi ya?mur ya?sa ben pencere ?n?nde otururken.?ki ayr? damla d??se pencereme.Sen bi u?ta ben bi u?ta...
Dokunsam;da??lsan... Cahil deseler dedikodu yapsam...
Seni anlat deseler ben hep sussam.. Biz bilsek aram?zdaki ba??,kimseye s?ylemesek...
G?rmeseler,ben hep seni akl?m?n bir ucunda saklasam...
Seni anlatacak yaz? bulamasam,hep i?imde kalsan.Seni kimseye anlatmasam...
i?te o zaman...
Bizi anlarlarm? acaba ?

-ayLin-
Ara
*TATLI BELA*
canım benim tşklr yüreğine sağlık......
€BeRimSin
Çok Güz€L Tşk,'ler...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşk ve Mutluluk... Xesar 40 2,430 02-14-2014, Saat: 05:49 PM
Son Yorum: history