:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Platon?k Ask?n?za Burdan Seslen?n.
Pessimist
uhm şeyi seviyom bende galiba yani ole sanıyom
kayıp_gölgeler
benim ki platonik değil ki arkadaşlar, birbiriizi seviyoruz ama kavuşamıyoruz Sad
Ara
blue_belial
kımı sevdıımı yazmıstım bı anlık cahıllıkle Big Grin
soradan sıldım Big GrinBig GrinBig Grin
la la laa kafayı yıyom herhalde Big Grin
€BeRimSin
Hehehehe Ben Biliyorum HahahaBig GrinBig GrinBig Grin
blue_belial
sende bılıyom bılıyom dıye kıllandırma herkesı Big Grin
bılıyosan sole kardesım bende bılım Big GrinBig GrinBig Grin
ama bılmıyosun Big Grin
kımı tahmın edıyon bılmem ama bılmıyon Big Grin
TARIK
Platonik a?k"?ma

Sana uzaktan bak?yorum. Sana bakmak inan?lmaz mutlu ediyor beni. Sen gidince akl?m da senin pe?inden s?r?klenip gidiyor, y?re?im de.. Yan?nda biri mi var, ona bir ?ey mi s?yl?yorsun, onunla g?l?yor musun.. i?im yan?yor. Ama senden sonra g?rd???m o insan birden senden biri oluyor. Senin bakt???n her yer art?k g?zel, senin konu?tu?un her insan, ?zel oluyor. Sen evine ?u yollardan gidiyorsun. Ard?ndan y?r?yorum. Beni fark etmiyorsun. ?n?nden ge?ti?in evlere, g?lgesinde y?r?d???n a?a?lara, her g?n bindi?in otob?se bak?yorum. Senin g?z?nle bak?yorum. Sen yokken de o yollardan defalarca ge?iyorum. Senin kokun, senin havan, senin auran sinmi? havaya.. Sanki seni soluyorum. Ak?amlar? ne yapars?n acaba? Sofraya oturdu?un zaman yan?nda kimler var? Hangi yeme?i severek yersin, neyi sevmezsin? Kitap okur musun? Hangi kitaplar? seversin? Ne t?r filmlerden ho?lan?rs?n? Televizyon izler misin? Gece soka?a ??kar m?s?n? Arkada?lar?nla en ?ok neye g?lersin? En ?ok kim k?zd?r?r seni..Hangi futbol tak?m?n? tutars?n? Bilmeliyim. Senin hakk?ndaki b?t?n ayr?nt?lar? ??renmeliyim. ??nk? ben de o filmlere gidece?im, ben de o dizileri izleyece?im, ben de o yemekleri sevece?im ya da nefret edece?im. Bilmeliyim. Ba?tan kuruyorum d?nyam?. Seninle ya?amaya ba?l?yorum. Onca kalabal???n i?inde, karma??k ya?am?n ortas?nda e?er sen varsan daha seni g?rmeden bir ku? gibi ??rp?nmaya ba?l?yor y?re?im. Bir ???k ?arp?yor y?z?me, bir s?cakl?k y?r?yor g??s?mde. Anl?yorum ki sen vars?n. Sen ordas?n. Sen gelmi?sin. Bakmadan, ba??m? ?evirip seni g?rmeden varl???n?n fark?nday?m. Ey uzak uzak bakt???m.. g?z g?ze gelmeden, sa??n? ok?amadan, de?il bir r?yay? bir c?mleyi payla?madan sevdi?im sevgilim. Bir a?k filiz verdi, fidan verdi, k?k sald? i?imde. Onu sana g?stermek i?in ?mr?m? veririm.
Ara
ManyaX_GirL
waay tarık döktürmüşün sen dee...
benm de platonik aşkım yok..
ama bana platonik olan war..
ben de burdan ona sesleniim baree TongueTongue
biras daha uraşırsan olcak olcak Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
bilgeis
platonik aşkım yoksun evet ama olsun benim ne eksiğim var seslenenlerden SmileSmileSmileSmile olmasan da seni sevebilme ihtimalim güçlüydü...........
TARIK
herkesin mutlaka bir platonik aşkı vardır veya olmuştur.
Ara
bilgeis
benim hep gerçek olduSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  C: Son Harften İngilizce Kelime Bulma Oyunu |Burdan Devam| piko 492 8,608 04-10-2009, Saat: 03:09 PM
Son Yorum: bidely
  Biraz Once Hangi Bölümdeydin-Burdan Devam piko 7 725 07-10-2008, Saat: 01:52 PM
Son Yorum: rüzgargülü

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 03:18 PM