:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yalanm??..sevmek diye bir ?ey yokmu?!!!
mscxcs
Kavusmak ?zg?rlukse ?zg?rd?k ikimizde,elleri ciglik ciglik

yanyana iki d?nya ikimiz iki dagdan iki hircin su gibi akip

gelmisti.Bulusmustuk bir kavsakta unutmustuk ayriligi,yok

saymistik ?zlemeyi sarkimiza dalmistik,mutluluk mavi cocuk

oynardi bahcemizde...

Ne sevdalar yasiyorduk gecelerde,askin ask oldugunu anliyorduk birbirimizde,ne uzaklgimiz vardi onca mesafeye ragmen,birbirimizde hissediyorduk kendimizi,y?regimizdeydik,ruhumuzdaydik birbirimizin,hic mutlu olmamistik b?ylesine,hic sevmemistik hic kimseyi bu sevgiyle yildizla kiskanirdi askimizi,karlar erirdi disarida askimizin sicakligindan,kislar bahar olurdu,hazan mevsimi yoktu,hep baharlar,yazlar olurdu mevsimler.Nasilda bulmustuk birbirimizi birden bire hic beklemedigimiz biryerde ?nce ellerimiz birlesmisti,sonra y?reklerimiz.Hic ayrilik yoktu aramizda her an birlikteydik sanki,bedenlerimizin yanyana olmasinin ne ?nemi vardiki,icimizde yasadigimiz kocaman buir ask vardi,herseye ve herkese ragmen.Hic birseyin,?nemi yoktu biz vardik sadece d?nayada ikimiz vardik ve askimiz vardi derinliklerimizde hissettigimiz..

Aci cekmek ?zg?rl?kse ,?zg?r?z ikimizde, o yuvasiz calikusu, bense kafeste kanarya, o dolasmis daldan dala, savurmus y?regini, ben b?lm?s?m y?regimi bas kaldiran dizelere...

Aci cekmek ?zg?rl?kse bende ?zg?r?m ozaman (senin aci cekmedigin malum) kimbilir simdi y?regi hangi dalda,hangi g?lde takili

yasiyor nerelerede savuruyor yeni sevdalarini,ben siirlerimde yasiyorum onu,icimde yasiyorum,her g?n yasarken ?lerek,hasretlerin sancisini y?regimde gizleyerek,geceleri dualar ederek,sabah uynadigimda yoklugunu acilar icinde hissederek,umutlarimi birakmamak icin direnerek,g?zlerimdeki acilari gizlemeye calisarak,sahte g?l?c?kler sacarak,mutlu g?r?nmeye calisarak...

Aramakmis oysa sevmek,?zlemekmis oysa sevmek,bulup bulup yitirmekmis d?ssel bir oyuncagi,yalanmis hepsi yalan,sevmek diye birsey varmi,sevmek diye birsey yokmus..

Bilmezmisim sevmenin b?yle aramak oldugunu,bilmezmisim ?zlemek oldugunu b?yle y?reginin parcalanircasina hasret cekecegini bilmezmisim kendini bu kadar kimsesiz,?ks?z hissedecegini,bilmezmisim y?z?mde,kirpiklerimde yoklugunu hissedecegimi,bilmezmisim bu kadar cok sevecegimi...Birg?n bitiverirmis sevdalinin birinde y?regindeki sevda,nasil bitermis anlayamamzmissin bile,bir bakarmissin,cekip gidivermis,kalakalmissin y?regindeki bitmemis sevdanla acilarinla,onca inanclarin,inandiklarin yok oluvermistir,o degildir sanki seni onca seven,onca s?zleri veren,d?s?n?rs?n nasil inanmisim koca bir ask olduguna diye,d?s?n?rs?n sonra yalan sevdalarda bukadar icten olunurmuyduki diye,iste ozaman ikileme d?st?g?n an olur,inanmak istemezsin,hep birseyler arar durursun,bitmedi, bitmez diye d?s?n?rs?n,baska mazeretler ?retirsin beynin icinde y?reginden gelen seslerle,ararsin aranmazsin,?zlersin ?zlenmediginin farkina varirsin ama yine anlayamazsin,yada anlamak istemezsin,mantigin kabul etmez,y?regin kabul etmez,cok b?y?k diye yasadigin sevda bu kadar kolay bitemez c?nk? sana g?re..Zaman gecer seni hirpalayarak, beklersin umutla icinde

hep gelecek d?necek bitmemisti ama s?yle olmustu diye bir mazeret g?sterecek sende bunu kabul edeceksindir,kendine ben biliyordum diyecegin g?n? bekliyor olursun uzun zaman.Cok sonra anlarsin yalanmis hepsi,gercek ask diye bir sevda yokmus diye ,yalanmis hersey,ask yokmus,sevda dedikleri duygu gercek degilmis,hepsi yalandan ibaretmis diye...Anlarsinki hayallerindeymis hepsi,sadece sen sevmissin,hayalinde d?s?nde onu yasamissin..

Aci cektim g?nlerce aci cektim susarak,su kisacik konuklukta deprem kargasinda,yasadim birkac bin yil acilara tutunarak aci cekmek ?zg?rl?kse ?zg?rd?k ikimizde...

Aci cektim ?nce sevdami haykirarak,bitmedi diyerek,ona sevdami anlatmaya calisarak ,cektigim aciyi yok sayarak,incinmisligimi,hic sayarak,gururumu ardima atarak,askina sahip cik diye onun tarafindan ?gertildigini askina sahip cikmaya calisarak.Yok sayildigim,yasanmamais sayildigim ,g?nlere dek,aci cektim sonra susarak,bitmeyen sevdami bitmis gibi g?stermeye calisarak,suskunlugumla anlatmaya calisarak.Aci cektim kanayarak,kendimi unutarak,aci cektim gecelerde aglayarak,aci cektim askimi yildizlara anlatarak,onlardan yardim umarak,onu dileyerek..Acilarima sarilarak,acilarimi bile sebebi o diye severek...

Acilardan arta kalan iste su bakislarmis,bugu diye g?zlerimde g?n batimi bulutlarmis,yalanmis hepsi yalan,savrulup gitmek varmis ayri y?r?ngelerde.

Acilarimdan arta kalan g?zlerimdeki mutsuzluklarim,kirpiklerimde hic durmayan ,zamani yeri belirsiz nezaman akacagi belli olmayan g?zyaslarim,kalp agrilarim,yalnizliklarim,?zlemlerim,icimi yakan hasretlerimin agrilar,hicligimi hissetmelerim,bittigimi bilmelerim..G?zlerimdeki kapkara bulutlarim,hep sagnak yagislarim....Hic bahar olmayan mevsimlerim,hep kis ayazini yasamalarim,hep onsuzluktan ?s?melerim... Binlerce kilometre ?teden yasadigim sevdanin simdi elimi uzatinca tutabilecegim halde olsade ulasamaz oldugumu bilmelerim.Vee sevda diye,ask diye birsey olmadiginin farkina varmalarim..Yalanmis hepsi yalan,sevdalar yalanmis,asklar yalanmis,insanlar yalanmis,bir g?n savrulurmussun nereye savruldugunu bilmedigin biryerelere..

Vee ?grenirmissin acilara tutunmayi,acilarinla yasamayi..
MasaL_perisi
Sevmek diye bir şey varmış...Acı kadar gerçek...Mutluluk kadar hayal...Smile
Yine de sevmek var bu yaşamda...
Teşekürler arkadaşım
Güzel paylaşım...Yüreğinde sevgi eksik olmaması dileğimle
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Duy Diye Değil** MasaL_perisi 14 638 04-13-2022, Saat: 07:16 PM
Son Yorum: wildfang
  bir ütopyadır SENİ SEVMEK......(01:15) CeYDa HaNDe KeSiM 13 725 04-13-2022, Saat: 12:17 PM
  Sen MutLu Ol Diye Üzülme Diye Ağlama Diye... DarkLady 2 541 04-13-2022, Saat: 07:51 AM
  Seni Sevmek İstemiyorum Artık ... Mızmız_Prenses 3 404 04-12-2022, Saat: 04:02 PM
  Şimdi bu satırları ertelenen gözyaşlarım aksn diye yazıyorum eRCi 13 919 04-12-2022, Saat: 09:59 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 01:41 AM