:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
De?er Vermenin bedeli...
Dr.Love
Hep a?k yaz?yoruz hep sevgi diyoruz ben Dr.Love dedim kendime olacaklar? ?nceden tahmin etmeme ra?men insanlara ?ans tan?maktan ka??nm?yorum belki hata yap?yorum arkada?lar size bir tavsiyem war.Benim ba??mdan ??yle bir olay ge?ti daha ?ok yak?nlarda bir k?z arkada??m vard? kendisi yabanc? ?ok saf bir insan oldu?u i?in ona ?unu demi?tim bak Mel kendini kulland?rtma evlendikten sonra istedi?inizi yap?n ama evlenmeden ?nce baz? mevzulara girmeyin gel gelelim bug?n arkada??m t?rkiyeye geldi ve sevgiliside antalyaya geldi ve tam yatacakken en b?y?k hayal k?r?kl???na u?rad?m ne utanma vard? ne ba?ka bir ?ey herneyse benim size tavsiyem her kim olursa olsun yak?n ?evrenize tavsiye vermeyin hatta m?mk?nse onlar size bir?ey sordu?u zaman yan?ts?z b?rak?n yoksa ac?s?n? siz ?ekersiniz.?imdi neden sen ac?s?n? ?ekiyorsun diyeceksiniz cevab?n?da wereyim ??nk? bir g?n bu ?ocuk bu k?zdan ayr?lcak ve k?z a?larken ben orda olaca??m i?te bu y?zden.?imdiden Okudu?unuz ve anlay??n?z i?in t?k.
Ara
L?oN
bu olaya kuzeni olarak yanında 50 cm yanından şahiğt oldum ve şunu diorum,insanlara gerektiğinden fazla güvenirsen kendi canın yanar o yüzden kimseye kendinden çok güvenmiceksin dr.love güvenirim o başka bişi benim hayatım için ama şunu unutmayın,kim olursa olsun seni sewiorum derse inanmayın.sewgi kör aşk dilsizdir...
Ara
Dr.Love
Eywallah kuzenim
Ara
ozgur_yasarim
5 dakikalık zevk için ömür boyu acı çekmek...
Değeri olan şeyler varken anlaşılmaz kaybedilince değeri anlaşılır

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 02:58 AM